Ryokan Gora Hanaougi, Japonsko – Hakone

Luxusní tradiční japonské ubytování

V Ryokan Gora Hanaougi vás čekají pokoje zařízené ve stylu tatami, které jsou synonymem pro japonskou eleganci a pohodlí. Každý pokoj je vybavený soukromou lázeňskou koupelí onsen, napájenou přímo z horkých pramenů Hakone. Toto unikátní spojení přírodních prvků a tradičního designu vytváří dokonalé prostředí pro relaxaci a obnovu těla i ducha.

O destinaci

Japonsko je výjimečnou zemí, kde se tradice střetává s nejmodernějšími výstřelky dnešního světa. V každém jeho koutu na vás čeká nějaké překvapení. Země je známá svou bohatou kulturou a tradičním uměním, ale i jako jedna z nejpohostinnějších a nejpřívětivějších zemí na světě. Je také kolébkou lahůdky zvané sushi.

Ryokan Gora Hanaougi se nachází v oblasti Hakone Gora Onsen v prefektuře Kanagawa, asi 2 hod. jízdy vlakem od Šindžuku. Leží v srdci Hakone, známé pro svou mistrovskou kombinaci tradičního japonského pohostinství a moderního komfortu.

1032x554 Ryokan Gora Hanaougi 1

 

Ubytování

Hosté si zde mohou užít klidné ubytování v pokojích zařízených ve stylu tatami, které doplňují soukromé lázeňské koupele onsen s termální vodou přímo z místních horkých pramenů. Každý aspekt pobytu zde je pečlivě navržen tak, aby hosté mohli zažít esenci zenového odpočinku a harmonie.

1032x554 Ryokan Gora Hanaougi 2

 

Restaurace

Jídlo si můžete v klidu vychutnat ve vkusně rozděleném prostoru, který je přidělen každému pokoji. K dispozici je také restaurace vybavená sedacími soupravami s krásnou kresbou v japonském stylu. V nabídce jsou pečlivě vybrané pokrmy a široká škála alkoholických nápojů. Pokud máte alergie nebo dietní režim, informujte na to předem. K dispozici jsou také pesco-vegetariánská jídla.

1032x554 Ryokan Gora Hanaougi 3

 

Aktivity

Ryokan Gora Hanaougi je obklopen nádhernou přírodou, která poskytuje dechberoucí výhledy na okolní hory a poskytuje ideální útočiště pro relaxaci a regeneraci. 

1032x554 Ryokan Gora Hanaougi 4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Japonsku vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer