Cesta po indických městech s itinerářem

Zážitky Dobrodružství

Inspirujte se tímto itinerářem a vydejte se s námi na svou vlastní cestu snů, kterou připravíme přímo vám na míru. 

1450x674 cover Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

Nezapomenutelná cesta po Rádžasthánu

Na této velkolepé cestě po Rádžasthánu vás čeká 11 nocí v nádherných 5hvězdičkových hotelech ve městech, která navštívíte (Dillí, Ágra, Džajpur, Udajpur a Bombaj), cestovat budete vozem Toyota Innova Crysta, při prohlídkách památek vás budou doprovázet anglicky mluvící místní průvodci, cestu vlakem z Dillí do Ágry strávíte ve třídě Executive Chair Car, v Ámaru si vychutnáte exkluzivní snídani, oběd zase s místní rodinou na jejich farmě v Džajpuru či v hostinci uvnitř pevnosti Chittorgarh, užijete si jedinečnou projížďku lodí po jezeře Pichola a mnoho dalšího. Buďte nároční, cestujte s námi.

1. den: vaše cesta začíná v Dillí

Do Dillí přiletíte ve večerních hodinách a ubytujete se v hotelu The Lodhi.

Elegantní a moderní hotel The Lodhi je ztělesněním stylové a sebevědomé Indie 21. století. Hotel a jeho 40 pokojů je minimalistických a zároveň se pyšní všemi moderními vymoženostmi. Je těžké najít městský hotel, jehož pokoje mají vlastní bazén, a to je to, co tento hotel odlišuje od ostatních. 

1 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

2. den: Dillí

Neexistuje jiné město, které by se mohlo vyrovnat historii a charakteru Dillí, ve kterém strávíte dnešní celý den. Starověká studna, královská observatoř, upravené zahrady, hrobka, kde leží mocný mughalský císař a jeho potomci, a nakonec moderní Dillí s jeho elegantní nákupní čtvrtí.

Večeři si vychutnáte v restauraci s indickou atmosférou.

2 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

3. den: Dillí – Ágra – Dillí

Návštěva severní Indie není úplná, pokud jste neviděli Tádž Mahal, a právě to dnes uděláte a navštívíte další zajímavé památky v bývalém hlavním městě Mughalů, Ágře.

3 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

4. den: Dillí – Džajpur

Vítejte v zemi mahárádžů. Při pobytu ve svém soukromém pokoji v City Palace nahlédnete do jejich bohatého životního stylu. Čeká vás pobyt na 3 noci v bývalé rezidenci jejich královských výsostí z Džajpuru. RajMahal Palace by Raas nyní spravuje a provozuje společnost Raas Hotels.

Povečeříte v restauraci 51 shades of Pink.

4 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

5. den: Džajpur

Mistr vypravěč, rodák z Džajpuru, vás dnes provede růžovým městem a představí vám "svůj Džajpur". Vyzkoušíte si, jaké to je vidět město očima místního obyvatele. Před večeří si zajděte na drink do Polo baru v RAMBAGH PALACE, bývalého sídla džajpurské královské rodiny, které je nyní luxusním hotelem.

5 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

6. den: Džajpur

Jantarová pevnost se tyčí jako kolos nad městem, od něhož dostala své jméno. Tento palácový pevnostní komplex, který se tyčí podél kopce, rozhodně stojí za návštěvu. Odvážný vypravěč vás zavede mimo síť na farmu, kde vás vášnivý hráč póla a jeho rodina pozvou na snídani. Po návratu do města si můžete vzít zbytek dne volno a dopřát si nákupní terapii nebo relaxovat u artdeco bazénu ve svém paláci.

6 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

7. den: Džajpur – Udaipur – Delwara

Impozantní Městský palác, slavný Jezerní palác, chaos v úzkých uličkách, chrám, kde se shlukují věřící, a další místa dělají z Udaipuru nejpůvabnější město v Rádžasthánu. Další 3 noci strávíte v paláci z 18. století, který byl pečlivě zrestaurován a přeměněn na hotel pro milovníky fantazie a designu. Připravte se na hýčkání v hotelu Raas Devigarh.

7 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

8. den: Delwara

Hinduismus je otevřený zdrojový kód. Vždy je tu prostor pro dalšího boha a pro zlepšení. Je to způsob života. Při procházce úzkými uličkami vesnice Delwaray se setkáte s některými z panteonu bohů, kteří dělají z hinduismu Disneyland náboženství.

8 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

9. den: Delwara

Smrt před zneuctěním. To bylo motto obyvatel největší indické pevnosti, jejíž muži šli v boji na jistou smrt, zatímco ženy skákaly na obrovské pohřební hranice. Procházka kolosální pevností Chittorgarh je poctou rytířství a duchu jejích bývalých obyvatel.

9 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

10. den: Delwara – Udaipur – Bombaj

Neúnavný vypravěč vás seznámí s Bandrou, bohatým předměstím Bombaje, kudy Britové poprvé vkročili do západní Indie. Můžete si prohlédnout uměleckou scénu, narazit na bollywoodskou hvězdu a zotavit se z procházky v čajovně Taj Mahal.

Ubytovaní budete v hotelu Taj Mahal Palace & Towers, který stojí naproti indické bráně a je nepřehlédnutelným místem k pobytu. Od svého otevření v roce 1903 se tento palác chová ke každému hostu jako k princi a princezně. Spojením dědictví minulého století a současného ducha je tento hotel více než jen nejlepším luxusním hotelem ve městě, je ale i součástí tohoto tepajícího srdce města.

10 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

11. den: Bombaj

Glamour centrum, kulinářské hlavní město, město startupů, finanční centrum - Bombaj má mnoho přezdívek. Projděte se koloniální historií Bombaje, sledujte v akci přední novodobé dodavatele jídla "dabbawaly" a podívejte se na kriket na Maidanu.

11 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

12. den: návrat domů

Dnes je váš poslední den v Indii.

Zaujala vás tato cesta? Neváhejte nás kontaktovat. Vaši cestu naplánujeme přesně vám na míru.

12 Cesta po indických městech s itinerářem | Exclusive Tours

 

Tipy na další zážitky

Dovolená s itinerářem v Chile

Dovolená s itinerářem v Chile

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu do Chile. Čeká vás úchvatné dobrodružství spolu s bohatým programem, luxusním ubytováním a celou řadou výletů.

Objevte více
14 dní v podzimním Japonsku

14 dní v podzimním Japonsku

Tento intinerář je jen střípkem toho, co vám můžeme nabídnout na cestě po Japonsku v jeho nejživějších podzimních dnech. Vám ho připravíme na míru!

Objevte více
Roadtrip po Kanadě s itinerářem

Roadtrip po Kanadě s itinerářem

Nechte se oslnit dechberoucí přírodou, od kanadských jezer a Niagarských vodopádů po pozorování kosatek. A také multikulturními městy a hokejovou tradicí.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši cestu naplánujeme od A do Z a vše bude na míru. Neváhejte nás kontaktovat!“

Veronika Robin

Chief Sales Officer