Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru

Zážitky Dobrodružství

Inspirujte se tímto itinerářem a vydejte se s námi na svou vlastní cestu snů, kterou připravíme přímo vám na míru. 

1450x674 cover Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

10 dní v Peru a 12 dní v Ekvádoru s poznávací cestou lodí Galapág

Vydejte se na nezapomenutelnou cestu do srdce Jižní Ameriky. Čeká vás úchvatné dobrodružství plné historických památek, nádherné přírody a jedinečných zážitků. Od magického Machu Picchu, skrze fascinující Galapágy až po tajemný deštný prales Amazonie – to vše a mnohem více vás čeká na této 22denní exkluzivní cestě. Nechte se unést historií, kulturou a neopakovatelnou atmosférou těchto míst. Objevte s námi Peru a Ekvádor v plné kráse! Připravte se na dobrodružství, které změní váš pohled na svět.

1.–2. den: Cesta do Posvátného údolí (Peru)

Po příletu na letiště v Cuzcu vás přivítá anglicky mluvící zástupce a váš průvodce a začne přibližně 1,5hodinová cesta do vašeho hotelu v údolí Urubamba. Cestou vás průvodce seznámí s plánovanými aktivitami a zodpoví případné dotazy. Cesta přímo do údolí (2900 m n. m.) usnadňuje aklimatizaci díky nižší nadmořské výšce než v Cuzcu; přesto doporučujeme, abyste si po příjezdu na chvíli odpočinuli. Ubytovaní budete v hotelu Las Qolqas Eco Resort, kde strávíte 4 noci.

1 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

3. den: Pisac (Peru)

Dnes se setkáte se španělsky hovořícím řidičem, který vám bude k dispozici 8 hod. Vydáte do Pisacu, jedné z nejvýznamnějších inckých památek v údolí Urubamba. Cesta trvá přibližně 1,5 hod. Incké zdivo vynikající kvality, ohromující terasy kopírující obrysy hory a vynikající výhled do údolí vás zanechají v úžasu. Prozkoumejte toto nádherné prostředí svým vlastním tempem. Poté pojedete do města, kde si prohlédnete památky a zvuky proslulého pisackého trhu s rozmanitými řemeslnými výrobky a čerstvými produkty. Oběd, který je v ceně, budete mít v místní restauraci. Po návštěvě vás čeká přejezd do hotelu.

2 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

4. den: Ollantaytambo, Salt Mines of Maras a Inca site of Moray (Peru)

Dnes s průvodcem navštívíte pohádkové město Ollantaytambo a jeho zříceniny, které se nacházejí 10 minut jízdy od Vašeho ubytování. Město je jedinečné tím, že si stále zachovává původní incký půdorys. Archeologický komplex, který se zde nachází, je pozoruhodnou podívanou a místem velkého historického významu. Právě zde se odehrála jedna z největších bitev dobyvatelů a jedna z mála, v níž Inkové Španěly porazili. Po návštěvě si vychutnáte oběd (není v ceně) a budete pokračovat v cestě. Doporučuji zde nakoupit i suvenýry, jsou zde bohaté trhy a roztomilé krámečky.

Odpoledne navštívíte Maras, místo pozoruhodných a neobvyklých Salinas, které se nachází v srdci Posvátného údolí a nedaleko Urubamby. Tato lokalita se skládá z obrovského množství podmáčených teras, které sbírají sůl odpařováním ze slaných vod, které vytékají z podzemního potoka. Saliny, vybudované podobným způsobem jako zemědělské terasy, které můžete vidět v celých Andách, se používají již od předkolumbovských dob. Vizuálně jsou tyto lesklé, solí pokryté terasy mimořádné.

Nedaleko Marasu leží nejzáhadnější incké terasy v lokalitě Moray. Toto unikátní místo, které pravděpodobně sloužilo k zemědělským pokusům, se skládá z několika obrovských terasovitých kruhových prohlubní. Po návštěvě se přesunete zpět do hotelu. Cesta do hotelu potrvá přibližně 1 hod.

3 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

5. den: Posvátné údolí (Peru)

Dnes vás čeká den plný aktivit a můžete si vybrat od ziplining, ATV, jízdy na koni, kayaking po jízdu na kole. Nebo se můžete pustit i do něčeho ještě dobrodružnějšího, jako je např.:

 • Oběd v oblacích – celodenní dobrodružství a gastronomický zážitek
  • Oběd ve Skylodge je víc než jen jídlo, je to jedinečný zážitek, kdy se vydáte na dobrodružnou cestu 400 m nad Posvátné údolí Inků a poobědváte s neuvěřitelným výhledem.
 • Andské čtyřkolky – 3hodinová jízda pod vedením odborného průvodce
  • Jízda na těchto všestranných terénních vozidlech je vzrušující způsob, jak procestovat údolí Urubamba, a nabízí tak ideální příležitost vydat se na adrenalinový výlet mimo vyšlapané cesty.
4 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

6. den: Inca Trail (Peru)

Ráno vás řidič odveze na vlakové nádraží v Ollantaytambo, odkud se vydáte na cestu na Machu Picchu. Před samotnou túrou s vámi průvodce vše probere, abyste byli na cestu připravení.

Inca Trail - 6hodinový trek s odborným průvodcem
 • Z vlaku vystoupíte půl hodiny před příjezdem do Aguas Calientes a přejdete visutý most k malému, ale zajímavému inckému archeologickému komplexu Cachabamba.
 • Po krátké prohlídce tohoto místa zahájíte 3–4hodinový výstup k ruinám Wiñay Wayna, pozoruhodnému inckému nalezišti, které je přístupné pouze pěšky.
 • Odtud se vydáte na přibližně dvouhodinovou túru po hlavní incké stezce k Inti Punku neboli Sluneční bráně, kde se vám naskytne první pohled na Machu Picchu pod vámi.
 • Většina túry vede do kopce s poměrně velkým množstvím srázů a výhledů na řeku Vilcanota.
 • Po dosažení Machu Picchu budete mít nějaký čas na to, abyste se pokochali výhledem na archeologické naleziště, než se vydáte na půlhodinovou cestu autobusem dolů do svého hotelu v Aguas Calientes.
 • Noc strávíte v hotelu Sumaq Hotel Machu Picchu.
5 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

7. den: Machu Picchu (Peru)

Ráno se časným autobusem vrátíte zpět a s průvodcem, který vás vyzvedne v hotelu, si Machu Picchu prohlédnete. Autobusy nemají pevný řád, jakmile se naplní, tak vyrážejí k Machu Picchu, které se otevírá v 06:00 hod. Budete mít okruh Llaqta de Machupicchu, což je klasický okruh po ruinách městečka, kde uvidíte všechny nejdůležitější památky a významná místa. Z tohoto okruhu také pořídíte nejznámější fotky Machu Picchu.

Kromě Machu Picchu samotného jsou k dispozici ještě další túry, které se musí rezervovat s předstihem, protože počet osob na den je omezený. Záleží, jak moc budete po předchozím výšlapu unavení a jestli chcete ještě výšlap navíc:

 • Túra na Inca Bridge
  • Stupeň obtížnosti: lehký
  • Je to pěkná, 40minutová procházka tam a zpět. Začíná přímo v areálu a vede po úzké incké cestě uprostřed bujné vegetace ke kamennému inckému mostu.

Po návštěvě Machu Picchu pojedete autobusem do města Aguas Calientes, kde nasednete na vlak zpět do Cuzca.

6 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

8. den: Cuzco (Peru)

Dopoledne budete mít volné a po obědě vás vyzvedne průvodce a prohlédnete si pevnost Sacsayhuaman a další.

Koloniální město, jež bylo kdysi hlavním centrem Incké říše. Cuzco patří k nejnavštěvovanějším místům v celé zemi, a to vcelku právem. Toto překrásné, barevné, historií a nádhernou architekturou dýchající město, je zapsáno v seznamu světového dědictví UNESCO. Dnes si toto město prohlédnete. 

Dále si můžete tento zážitek přizpůsobit podle vlastních zájmů a navštívit i např.:

 • Muzeum čokolády
 • Muzeum předkolumbovského umění
 • Casa Concha (kompletně zrekonstruované koloniální sídlo)
 • Okrajové části města (4hodinová prohlídka s průvodcem)
7 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

9. den: Palccoyo Rainbow Mountain (Peru)

Dnes budete mít k dispozici španělsky hovořícího řidiče. Za Cuzcem se rozkládá skutečně kouzelná krajina barevných hor a rozlehlých červených údolí v Andách. Palccoyo Rainbow Mountain je stejně barevná jako známá Duhová hora, ale není to ještě tak turisticky známé. A také to zde není tolik fyzicky náročné (i když vzhledem k nadmořské výšce, která je zde skoro 4000 m n. m., to také není pro každého jednoduché).

 • Pěší túra k vyznačeným vyhlídkovým bodům je poměrně krátká a nenáročná, ale v nadmořské výšce vyžaduje jistou námahu při stoupání. Odměnou za absolvování této dlouhé cesty po silnici jsou výhledy na zasněžený vrchol Apu Ausangate, pastýřské scenérie kečuánsky mluvících pastevců, kteří se starají o své lamy a alpaky pasoucí se na zemi, a působivé mnohatunové hory.
 • Z Cuzca vyrazíte okolo 7. hod. Cestou (nebo při návratu) se zastavíte v malé vesničce Checacupe, která je známá svým velkolepým koloniálním kostelem, jenž je zvenčí zdánlivě prostý, ale uvnitř odhaluje úchvatně krásnou výzdobu. U hlavního vesnického náměstí se nachází španělský koloniální most a replika inckého mostu.
 • Celková doba chůze na Palccoyo je přibližně 3 hod., ale bude velmi záležet na vašem tempu a na tom, jak dlouho se budete zastavovat na focení. Návrat do Cuzca můžete očekávat kolem 18. hod.
8 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

10. den: Návrat do Limy & Prohlídka Limy (Peru)

Ráno vás odveze řidič z hotelu na letiště a po příletu do Limy vás bude opět očekávat zástupce s cedulí s vaším jménem. Doprovodí vás do hotelu, kde vám pomůže s přihlášením a rád vám zodpoví veškeré dotazy. Ubytovaní budete v hotelu Villa Barranco by Ananay Hotels, kde strávíte 1 noc.

Prohlídka Limy s průvodcem – 4 hodiny

 • Jednou z hlavních fascinací Limy je koncentrace starověké historie v této oblasti; nejenže počátky města předcházejí založení města Španěly o několik tisíciletí, jeho muzea jsou plná uměleckých pokladů velkolepých předkolumbovských civilizací, které vzkvétaly v pobřežních pouštích Peru.
 • Začněte odhalovat tuto mnohotvárnou historii a objevujte složitou minulost tohoto fascinujícího města návštěvou starobylé adobe pyramidy přímo uprostřed města. Huaca Huallamarca, jejíž vznik se datuje přibližně do roku 200 př. n. l., sloužila obyvatelům obývajícím tuto oblast k různým účelům, včetně náboženského chrámu a hřbitova.
 • Poté budete pokračovat v cestě do koloniální části Limy s katedrálou, klášterem Santo Domingo a hlavním náměstím s krásnými budovami v neokoloniálním stylu. Budete mít také možnost navštívit dům Casa Aliaga, údajně nejstarší dům na kontinentu, který je i po 17 generacích stále v rodinném vlastnictví.
 • Výše uvedená posloupnost návštěv je doporučenou prohlídkou. V závislosti na vašich zájmech lze tento program přeorganizovat a navštívit následující místa: klášter San Francisco a jeho katakomby a Huaca Pucllana. Na vyžádání je také možné uspořádat koktejly v Casa Aliaga.
 • Doporučujeme také muzeum Larco. Díky inovativnímu přístupu muzea budete nadšeni rozmanitostí zvířat, božstev a postav zastoupených v předkolumbovské keramice i živými a pestrými vzory.
9 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

11. den: Přílet do Guayaquil (Ekvádor)

Ráno vás vyzvedne řidič a odveze vás na letiště, odkud odletíte do Ekvádoru. Na letišti vás vyzvedne řidič a odveze vás do hotelu.

Ubytovaní budete v hotelu Hotel del Parque Oro Verde, kde strávíte 1 noc. Zbytek dne budete mít volno. Zítra ráno odlétáte na Galapágy!

10 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

12. den: Santa Cruz Island: El Chato Reserve (Galapágy)

Ráno vás vyzvedne řidič a odveze vás na letiště, odkud odletíte na Galapágy.

Po příletu z pevniny vás na celnici přivítají přátelští průvodci a zahájí vaše dobrodružství – prozkoumáte Galapágy nejen z paluby luxusní lodi. Rezervace "El Chato", rozdělená na 2 oblasti, Caseta nebo Chato, je první zastávkou. Trasa Caseta je nejnáročnější a začíná v Santa Rosa v Puerto Ayora. Návštěvníci zde mohou v období sucha vidět obří želvy v polodivokém stavu. Je také domovem Darwinových pěnkav a žlutých pěvců.

 
11 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

13. den: Santa Cruz Island: Dragon Hill & Bachas Beach (Galapágy)

Dragon Hill
 • Na ostrově Santa Cruz se nachází jedna z nejnovějších turistických lokalit souostroví Galapágy. Delší procházková trasa po Galapágách vás zavede podél pláže na vyhlídku v laguně, kde můžete spatřit světlé plameňáky a leguány suchozemské.
Pláž Bachas
 • Na severním pobřeží Santa Cruz se nachází krásná pláž Las Bachas, kde se dá koupat. Můžete si zde prohlédnout plovoucí molo, jeden z mála pozůstatků americké druhé světové války na Galapágách. K vidění jsou zde velryby, krabi Sally Lightfoot a krabi poustevníci. Na pláži můžete také spatřit hnízdící mořské želvy.
12 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

14. den: Floreana Island: Post Office Bay & Cormorant Point (Galapágy)

Post Office Bay
 • Dřevěný sud umístili na ostrov Floreana velrybáři, kteří v 18. století projížděli ostrovy, a sloužil jako neoficiální poštovní schránka. Návštěvníci v sudu nechávají adresované pohlednice, které se pak třídí a doručují domů.
Cormorant Point
 • Na tomto místě se nachází také krásná laguna plameňáků, kde můžete pozorovat chocholouše obecné a chocholouše běločelé. Na tomto ostrově se nacházejí 2 jedinečné pláže: "Zelená pláž", pojmenovaná podle své nazelenalé barvy způsobené velkým množstvím krystalů olivínu, a "Pláž čtyř písků", která je tvořena převážně bílými korály.
 •  
13 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

15. den: Española Island: Suarez Point & Gardner Bay (Galapágy)

Suarez Point
 • Tato oblast je ideální pro hledání terej modronohých stejně jako Hood Mockingbird, Tropic-birds a Waved-Albatrosses. Je to nádherné místo na pobřeží oceánu. Nejznámější atrakcí je blowhole. Chrlí vodu vysoko do vzduchu. Na tomto místě je mnoho skvělých příležitostí k fotografování.
Gardner Bay
 • Gardner Bay se nachází na východní straně. Je domovem téměř všech 12 000 párů albatrosů vlnkovaných na celém světě. Vyznačuje se velkou rozlohou bílých písečných pláží a množstvím lachtanů. Tato lokalita je skvělá pro šnorchlování a potápění.
14 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

16. den: San Cristobal Island: Interpretation Center (Galapágy)

V rámci projektu "Interpretation and Environment Education Project" bylo v roce 1998 otevřeno the Interpretation Center. Nabízí expozice o historii přírody, ochraně přírody a historii člověka. Po dopolední exkurzi se přesunete na letiště, abyste stihli odlet na pevninu.

Po dopoledním programu vás odvezou na letiště, odkud odletíte do Quitu. Na letišti vás vyzvedne řidič a odveze vás do hotelu.

Ubytovaní budete v hotelu Go Quito Hotel, kde strávíte 3 noci. Zbytek dne budete mít volno.

 
15 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

17. den: Quito (Ekvádor)

4hodinová dopolední prohlídka města s průvodcem
 • Začnete návštěvou kopce Panecillo, který se nachází ve výšce 2800 m a je ideálním vyhlídkovým místem pro 360° výhled na koloniální Quito.
 • Odtud se po krátké jízdě dostanete do centra Quita, kde se projdete a seznámíte s městem.
 • Na náměstí Plaza de la Independencia budete mít možnost poznat oceňovanou ekvádorskou čokoládu s ochutnávkou v jedné z nejlepších čokoládových dílen v Quitu.
 • Poté navštívíte kostel La Compañia de Jesus, který je považován za klenot barokního stylu v Latinské Americe (17. století).
 • Poté si prohlédnete klášter San Diego severozápadně od El Panecillo. Tento krásný klášter ze 17. století se nachází na tichém nádvoří za silnými zdmi nad starým městem. Uvnitř najdete vynikající koloniální díla z quitské i cuské školy.
Odpoledne budete mít volno.
16 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

18. den: National Park Cotopaxi (Ekvádor)

Cesta začíná v 8 hod. ráno a směřuje na jih po "Aleji sopek – Avenue of the Volcanoes" k Cotopaxi, která je známá jako nejvyšší činná sopka na světě. Přibližně v 9,30 hod. dorazíte do Národního parku Cotopaxi, kde vás čeká průzkum místní flóry a fauny a příležitost spatřit majestátního kondora andského.

 • Vydáte se na pěší túru kolem laguny Limpiopungo. V četných rybnících a bažinatých oblastech se shromažďují různí vodní a pobřežní ptáci. Kochejte se úchvatnými výhledy na okolní hory. Pokud je obloha jasná, je možné zahlédnout sopku Cotopaxi. Pouhých 20 min. jízdy od jižního vchodu do národního parku Cotopaxi vás zavede k laguně Limpiopungo. Dobře značená odbočka z hlavní trasy parku vás dovede na prostorné parkoviště s okamžitým přístupem k mokřadům.
 • Stezka kolem jezera trvá asi 1,5 hod., což zaručuje pohodový zážitek. Je pečlivě udržovaná a téměř rovinatá. Po osvěžujícím výšlapu v parku pokračuje vaše cesta na jih a trvá přibližně 45 min., než dorazíte do San Agustin de Callo. Na tomto místě vás čeká vynikající oběd v haciendě, stavbě postavené nad inckými ruinami z roku 1480 a koloniálními ruinami z roku 1530. San Agustin de Callo, malebný, ale méně známý statek, je fungující farma, která moderním cestovatelům nabízí jedinečný pohled do živé ekvádorské minulosti.
Po obědě se vrátíte zpět do hotelu a zbytek dne budete mít volno.
 
17 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

19. den: Deštný prales – pobyt v La Selva Jungle Lodge (Ekvádor)

Ráno vás vyzvedne řidič a odveze vás na letiště, odkud odletíte do El Coca.

Po 30minutovém komerčním letu do Puerto Francisco de Orellana "El Coca" vás zástupce soukromým vozidlem odveze do kanceláře, která se nachází u mola u řeky Napo. Následující 2 hod. strávíte v motorové kánoi na cestě po řece, která bude začátkem nezapomenutelného zážitku v amazonském pralese. Na konci jízdy na motorové kánoi budete vysazeni v hlavním přístavišti La Selva, kde na kánoi s pádly absolvujete závěrečnou část cesty do lodge. Jediné, o co se během této části výletu musíte postarat, je vaše příruční zavazadlo a vybavení fotoaparátem, všechna ostatní zavazadla přepraví personál La Selva.

 • Na místě vás bude čekat manažer, který vás přivítá osvěžujícím nápojem, občerstvením a krátkou instruktáží o pobytu v La Selva Eco-Lodge & Retreat, kde strávíte 3 noci.
 • Po chvíli odpočinku a času na vybalení vám jeden z průvodců poskytne základní informace o tropickém deštném pralese, Amazonii a fungování La Selvy.
 • Výlety se mohou měnit a do značné míry závisí na počasí a rozhodnutích průvodce na základě bezpečnosti cestujících. Aktivity jsou sdílené.
  • Stezka Matapalo Charapa
   • Tato stezka dostala španělské jméno podle slavného fíkovníku škrtiče (Ficus sp), jednoho z mnoha pozoruhodných stromů, které na této krátké procházce najdete. Můžete zde vidět mahagonové stromy staré více než 400 let a vaši průvodci se s vámi podělí o své znalosti o flóře a fauně, kterou na stezce uvidíte.
  • Noční projížďka na kánoi
   • Laguna Garza Cocha je skvělým místem pro hledání kajmanů, netopýrů, sov a nočních savců s pomocí reflektoru, který průvodci použijí. Pokud je noční obloha jasná, jsou zde také skvělé příležitosti k pozorování hvězd!
18 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

20. den: Deštný prales (Ekvádor)

Observation Tower & Mandi Cocha

 • Po 15 min. chůze se objeví Observation Tower, která se tyčí do výšky 36 m nad lesním porostem. Vaši průvodci z řad přírodovědců a domorodců vám s pomocí pozorovacího dalekohledu ukáží pestrobarevné ptáky, kteří si užívají korun stromů, a možná i některé primáty. Po dalších 30 min. chůze od rozhledny dorazíte do Mandi Cocha.

Poté budete mít oběd.

Jezero Garza Cocha

 • Toto jezero je jedním z nejkrásnějších jezer ekvádorské Amazonie. Je to jedna z několika příležitostí pozorovat několik různých druhů opic a ptáků. Někdy se k rodinám opic kapucínů přidávají obrovské skupiny veverek, které zde hledají potravu. Pozdní odpoledne kolem jezera rády tráví také vřešťani. Velmi snadno lze spatřit hoatzina, velkého unikátního ptáka, který se vyskytuje pouze v nedotčeném prostředí Amazonie.

Noční procházka

 • K tomu, abyste viděli, jak džungle v noci ožívá, vám stačí baterka a fotoaparát. Obojživelníky, hmyz, plazy, ptáky a noční savce můžete vidět všude tam, kam vás průvodci zavedou.
19 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

21. den: Deštný prales (Ekvádor)

Parrot Clay Lick a Pilchi Community

 • Po časné snídani se vrátíte k řece Napo a na motorových kánoích se vydáte k „hliništi“ (Clay Lick). Stovky papoušků se zde shromažďují, aby se živili půdou bohatou na minerály, která je důležitou součástí jejich jídelníčku. Pro skutečné zachycení okamžiku je nezbytný dalekohled.
 • V domorodé komunitě Pilchi se seznámíte s tím, jak žily první národy Amazonie staré tisíce let, včetně toho, jak se oblékají, co jedí, jak vaří, a způsoby, jak využívají to, co jim prales poskytuje, ve svém každodenním životě.

Stezka Coto

 • Jedná se o fantastickou procházku, která vede od lodge až na okraj jezera Garza Cocha. V odpoledních hodinách, za jemných slunečních paprsků, je tato procházka úžasným zážitkem a dokonalou příležitostí vychutnat si krásu tohoto úžasného pralesa. Váš průvodce vás upozorní a vysvětlí vám všechny fascinující tvory, na které narazíte, a ukáže vám některé léčivé rostliny, které mají po tisíce let. Zpáteční plavba na kánoi do lodge vám poskytne příležitost pozorovat kajmanky, netopýry a další noční živočichy v jezeře a jeho okolí.
20 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

22.–23. den: Odlet do Quita & Přílet domů

Dnes vás čeká odjezd do Coca. Personál lodge vám pomůže s odbavenými zavazadly a na motorizované kánoi se vydáte proti proudu řeky zpět do Coca. Po krátké přestávce vás odvezou na letiště a pomohou vám s vyřízením palubních vstupenek a odbavením zavazadel.

Dnes také odlétáte z Quita zpátky do Evropy, kam dorazíte následující den.

Šťastnou cestu!

21 Dovolená s itinerářem v Peru a v Ekvádoru | Exclusive Tours

 

Tipy na další zážitky

Polární zážitek na celý život

Polární zážitek na celý život

Společnost Quark Expeditions a její experti využívají své znalosti, zkušenosti a komfort vlastní flotily, aby lidem ukazovali ledové světy extrémní krásy, Arktidu a Antarktidu.

Objevte více
Vzhůru za dobrodružstvím do Mexika

Vzhůru za dobrodružstvím do Mexika

Mexiko je ráj na Zemi. Lidé se z něj vracejí s úsměvem na tváři a nezapomenutelnými dojmy. Zažijete tu spoustu výjimečných okamžiků i plno dobrodružství.

Objevte více
Napříč jedinečnými hotely světa

Napříč jedinečnými hotely světa

Hotely, jež svou jedinečností boří hranice obyčejných luxusních resortů a které posunují ubytování na úroveň skutečně exkluzivního zážitku.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši cestu naplánujeme od A do Z a vše bude na míru. Neváhejte nás kontaktovat!“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader