EDITION, Island – Reykjavík

Moderní luxusní hotel v centru Reykjavíku

Hotel EDITION nastavuje nový standard luxusu v islandském Reykjavíku. Nachází se v malebném prostředí s výhledem na hory ve Starém přístavu, v těsném sousedství významné koncertní haly a konferenčního centra Harpa a jen pár kroků od Laugaveguru, hlavní nákupní ulice v centru Reykjavíku. Vedle 253 pokojů a apartmá se zde nachází řada osobitých restaurací a barů, včetně střešní restaurace v 7. patře, odkud si můžete vychutnat jasné letní noci i velkolepou polární záři v chladnějších měsících. K dispozici je také řada flexibilních konferenčních a společenských prostor, noční klub a průkopnický koncept společenských lázní s barem. Hotel EDITION je ideálním místem, odkud můžete objevovat přírodní krásy Islandu.

O destinaci

V létě je Island ovládaný fenoménem zvaným "bílé noci", kdy je den téměř 24 hod. dlouhý, a nabízí tak nekonečné možnosti k objevování. V zimě se nad ním zase rozprostírá magický pohled na Aurora Borealis. Island je zkrátka jedinečným místem, které se nezapomenutelně vryje do srdcí všech dobrodruhů.

Hotel EDITION se nachází v historickém a malebném centru Reykjavíku, hlavního a největšího města ostrovního státu Island, u přístavu Old Harbor, jen pár kroků od ulice Laugavegur, živé nákupní čtvrti města, a koncertního a konferenčního centra Harpa. EDITION je ideálním výchozím bodem pro objevování divů regionu, v jehož blízkosti se nachází proslulá Modrá laguna a během zimního slunovratu je ve městě k vidění polární záře.

1032x554 EDITION, Island – Reykjavík EXT_EDT_Reyk3_24_RGB_V3-copy-scaled

 

Ubytování

Vedle nádherných pokojů se tu můžete ubytovat i v prostorných apartmánech či penthousu se stylově moderním interiérem a luxusním vybavením, s oddělenými obývacími a spacími prostory a charakteristickými prvky hotelu, jako jsou obrovské vany a vlastní toaletní potřeby Le Labo. Je zaplaven přirozeným světlem a okny od podlahy ke stropu, která nabízejí panoramatický výhled na přístav.

1032x554 EDITION, Island – Reykjavík PH-1_EDT_Reyk3_11a_RGB_V3-scaled

 

Restaurace

V kulinářských koutcích hotelu EDITION se můžete těšit na prostorný Lobby Bar, významnou restauraci TIDES a stejnojmennou kavárnu TIDES Café. Kromě toho zde najdete i exkluzivní koktejlový bar Tölt a kombinovaný bar a restauraci The ROOF. Hotel EDITION se může pochlubit unikátním konceptem, jenž na Islandu dosud neměl obdoby - několik různých stravovacích zařízení pod jednou střechou, které pokrývají širokou škálu příležitostí a potřeb. 

Gunnar Karl Gíslason, šéfkuchař renomované reykjavické restaurace New Nordic, která je držitelem michelinské hvězdy, září ve své roli vedoucího restaurace TIDES. Tato restaurace, známá také jako "signature" restaurace hotelu The Reykjavik EDITION, je jedním z klíčových míst, kde se odráží vysoký kulinářský standard, který je pro hotel EDITION typický.

1032x554 EDITION, Island – Reykjavík Reyk2_12_RGB_V1-scaled

 

Aktivity

Lázně EDITION jsou místem, kde načerpáte energii, obnovíte rovnováhu a naberete nové síly. V salonku, kde se přes den podává výběr zdravých koktejlů, se můžete připravit na večerní zábavu s osvěžujícími kreacemi v lázeňském baru – nejlépe v termálním bazénu – a následnou osvěžující masáží těla, která vás připraví na zábavnou noc. To vše spolu s kompletní nabídkou procedur inspirovaných islandskou krajinou a zařízením zahrnujícím hammam, parní lázeň a saunu.

1032x554 EDITION, Island – Reykjavík SPA-3_EDT_Reyk3_04_RGB_V2-scaled

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager