Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Zážitky Privátní vily

Ve kterém resortu se nejlépe ochladíte?

1450x675 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Velaa Private Island 1_35

 

Častým přáním našich klientům je ubytování v klidné vile, která má k dispozici bazén.

Velmi dobře tomu rozumíme, proto jsme pro vás vybrali dva resorty na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem. Velaa Private Island, nebo Lily Beach Resort & Spa?

Lily Beach Resort & Spa

Doporučujeme vám ubytování v Deluxe Water Villa. Tato kategorie vám nabídne nejen dostatek prostoru, ale potěší vás také skleněné průhledy v podlaze. Na hezké terase nebudete rušeni okolím, navíc budete mít přímý vstup do vody. A také bazén. Ostrov osloví jak páry, tak rodiny s dětmi. Rodinám však vždy radši doporučujeme propojené vily. Jednou z předností Lily Beach Resort & Spa je program All Inclusive s názvem Platinum Plan. Vedle jídel a nápojů nabízí řadu dalších výhod.

1032x554 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Lily Beach Resort & Spa Deluxe-Water-Villa-1

 

  

Velaa Private Island

Při svém pobytu ve Velaa Private Island si užijete vlastní prostornou vilu s bazénem. O vaši spokojenost se postará osobní butler. Rovněž zábava je zajištěna – vedle typické nabídky vodních sportů můžete objevovat korál v malé ponorce či se nalodit na palubu luxusní jachty. Je tu rovněž prestižní golfová akademie s několika jamkami a simulátorem. Již základní kategorie ubytování Beach Pool Villa nabídne 80 vnitřního prostoru, 136 venkovního zázemí a bazén o velikosti 36 . Také z pohledu gurmánských prožitků uspokojí resort náročné cestovatele. 3 podniky nabídnou rozličná prostředí, za zmínku přitom stojí zejména teppanyaki restaurace Tavaru, která je součástí nejvyšší budovy ostrova, bílé věže, kde naleznete i bohatě zásobený vinný sklep.

1032x554 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Velaa Private Island 5

 

Tipy na další zážitky

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

Užijte si dovolenou v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou.

Objevte více
Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Lodí vyplujete vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon a se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný.

Objevte více
Nejlepší resortové vily

Nejlepší resortové vily

Chcete odjet někam, kde budete jen vy a váš protějšek nebo kam se vejdete s celou rodinou a nikdo vás nebude rušit a kde se vám dostane prvotřídních služeb?

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou snů naplánujeme do nejmenších detailů a zařídíme vše pro bezstarostnou cestu.“