Častým přáním našich klientům je ubytování v klidné vile, která má k dispozici bazén.

Velmi dobře tomu rozumíme, proto jsme pro vás vybrali několik resortů na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem.

Lily Beach Resort & Spa

Doporučujeme vám ubytování v Deluxe Water Villa. Tato kategorie vám nabídne nejen dostatek prostoru, ale potěší vás také skleněné průhledy v podlaze. Na hezké terase nebudete rušeni okolím, navíc budete mít přímý vstup do vody. A také bazén. Ostrov osloví jak páry, tak rodiny s dětmi. Rodinám však vždy radši doporučujeme propojené vily. Jednou z předností Lily Beach je program All Inclusive s názvem Platinum Plan. Vedle jídel a nápojů nabízí řadu dalších výhod.

Načítám

Jumeirah Dhevanafushi

Tento resort si na nic nehraje – je zkrátka luxusní a patří mezi vůbec nejlepší na Maledivách. Zahrnuje jen 38 vil, všechny přitom mají bazén. Budete tu mít opravdový klid, nejbližší ostrov je totiž vzdálen celých 10 kilometrů. Někoho může odrazovat transfer, neboť let z Malé na letiště v Kaadedhdhoo trvá přibližně 55 minut a plavba člunem do resortu zabere dalších 20 minut. Ale ubytování opravdu stojí za to. Plážové vily můžeme vřele doporučit, mají hezký výhled na oceán a vlastní kousek zahrady. Jsou kompletně vybaveny a patří mezi největší na Maledivách. Jumeirah Dhevanafushi nabídne též tři restaurace a jeden bar – dvě jsou přímo na ostrově, restaurace Johara je u vodních vil. Resort se nachází v oblasti plné krásných korálů. Pokud se ubytujete v kategorii Beach Island Revive, budete mít vlastní, 30 m2 velký bazén.

Načítám

Velaa Private Island

Při svém pobytu ve Velaa Private Island si užijete vlastní prostornou vilu s bazénem. O vaši spokojenost se postará osobní butler. Rovněž zábava je zajištěna – vedle typické nabídky vodních sportů můžete objevovat korál v malé ponorce či se nalodit na palubu luxusní jachty. Je tu rovněž prestižní golfová akademie s několika jamkami a simulátorem. Již základní kategorie ubytování Beach Pool Villa nabídne 80 m2 vnitřního prostoru, 136 m2 venkovního zázemí a bazén o velikosti 36 m2. Také z pohledu gurmánských prožitků uspokojí resort náročné cestovatele. Tři podniky nabídnou rozličná prostředí, za zmínku přitom stojí zejména teppanyaki restaurace Tavaru, která je součástí nejvyšší budovy ostrova, bílé věže, kde naleznete i bohatě zásobený vinný sklep.

Načítám

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský