Častým přáním našich klientům je ubytování v klidné vile, která má k dispozici bazén.

Velmi dobře tomu rozumíme, proto jsme pro vás vybrali několik resortů na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem.

Lily Beach Resort & Spa

Doporučujeme vám ubytování v Deluxe Water Villa. Tato kategorie vám nabídne nejen dostatek prostoru, ale potěší vás také skleněné průhledy v podlaze. Na hezké terase nebudete rušeni okolím, navíc budete mít přímý vstup do vody. A také bazén. Ostrov osloví jak páry, tak rodiny s dětmi. Rodinám však vždy radši doporučujeme propojené vily. Jednou z předností Lily Beach je program All Inclusive s názvem Platinum Plan. Vedle jídel a nápojů nabízí řadu dalších výhod.

Načítám

Velaa Private Island

Při svém pobytu ve Velaa Private Island si užijete vlastní prostornou vilu s bazénem. O vaši spokojenost se postará osobní butler. Rovněž zábava je zajištěna – vedle typické nabídky vodních sportů můžete objevovat korál v malé ponorce či se nalodit na palubu luxusní jachty. Je tu rovněž prestižní golfová akademie s několika jamkami a simulátorem. Již základní kategorie ubytování Beach Pool Villa nabídne 80 m2 vnitřního prostoru, 136 m2 venkovního zázemí a bazén o velikosti 36 m2. Také z pohledu gurmánských prožitků uspokojí resort náročné cestovatele. Tři podniky nabídnou rozličná prostředí, za zmínku přitom stojí zejména teppanyaki restaurace Tavaru, která je součástí nejvyšší budovy ostrova, bílé věže, kde naleznete i bohatě zásobený vinný sklep.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat