Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Zážitky Od každého trochu

Ve kterém resortu se nejlépe ochladíte?

1450x675 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Velaa Private Island 1_35

 

Častým přáním našich klientům je ubytování v klidné vile, která má k dispozici bazén.

Velmi dobře tomu rozumíme, proto jsme pro vás vybrali dva resorty na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem. Velaa Private Island, nebo Lily Beach Resort & Spa?

Lily Beach Resort & Spa

Doporučujeme vám ubytování v Deluxe Water Villa. Tato kategorie vám nabídne nejen dostatek prostoru, ale potěší vás také skleněné průhledy v podlaze. Na hezké terase nebudete rušeni okolím, navíc budete mít přímý vstup do vody. A také bazén. Ostrov osloví jak páry, tak rodiny s dětmi. Rodinám však vždy radši doporučujeme propojené vily. Jednou z předností Lily Beach Resort & Spa je program All Inclusive s názvem Platinum Plan. Vedle jídel a nápojů nabízí řadu dalších výhod.

1032x554 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Lily Beach Resort & Spa Deluxe-Water-Villa-1

 

  

Velaa Private Island

Při svém pobytu ve Velaa Private Island si užijete vlastní prostornou vilu s bazénem. O vaši spokojenost se postará osobní butler. Rovněž zábava je zajištěna – vedle typické nabídky vodních sportů můžete objevovat korál v malé ponorce či se nalodit na palubu luxusní jachty. Je tu rovněž prestižní golfová akademie s několika jamkami a simulátorem. Již základní kategorie ubytování Beach Pool Villa nabídne 80 vnitřního prostoru, 136 venkovního zázemí a bazén o velikosti 36 . Také z pohledu gurmánských prožitků uspokojí resort náročné cestovatele. 3 podniky nabídnou rozličná prostředí, za zmínku přitom stojí zejména teppanyaki restaurace Tavaru, která je součástí nejvyšší budovy ostrova, bílé věže, kde naleznete i bohatě zásobený vinný sklep.

1032x554 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Velaa Private Island 5

 

Tipy na další zážitky

Cestujte do Myconian Collection s námi

Cestujte do Myconian Collection s námi

Vydejte se na hvězdný Mykonos. Tento věhlasný hotelový řetězec zde provozuje 11 předních luxusních hotelů a resortů v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

Objevte více
Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Plavba za obzor všedních dní se Silversea

Na výběr máte více než 900 destinací na všech 7 kontinentech včetně nejodlehlejších míst planety. Tedy více než u kterékoliv jiné plavební společnosti.

Objevte více
10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

10 důvodů, proč se na zimu vrátit do Dubaje

Návštěva Dubaje je povinností pro každého, kdo si umí užít luxusní cestování. Město, které se topí v bohatství, nabízí nezapomenutelné zážitky při romantickém výletu i rodinné dovolené.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou snů naplánujeme do nejmenších detailů a zařídíme vše pro bezstarostnou cestu.“

Vladimír David

CEO