Nejlepší vily s bazénem na Maledivách

Zážitky Privátní vily

Ve kterém resortu se nejlépe ochladíte?

1450x675 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Velaa Private Island 1_35

 

Častým přáním našich klientům je ubytování v klidné vile, která má k dispozici bazén.

Velmi dobře tomu rozumíme, proto jsme pro vás vybrali dva resorty na Maledivách, které jsou oblíbené právě díky vilám s bazénem. Velaa Private Island, nebo Lily Beach Resort & Spa?

Lily Beach Resort & Spa

Doporučujeme vám ubytování v Deluxe Water Villa. Tato kategorie vám nabídne nejen dostatek prostoru, ale potěší vás také skleněné průhledy v podlaze. Na hezké terase nebudete rušeni okolím, navíc budete mít přímý vstup do vody. A také bazén. Ostrov osloví jak páry, tak rodiny s dětmi. Rodinám však vždy radši doporučujeme propojené vily. Jednou z předností Lily Beach Resort & Spa je program All Inclusive s názvem Platinum Plan. Vedle jídel a nápojů nabízí řadu dalších výhod.

1032x554 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Lily Beach Resort & Spa Deluxe-Water-Villa-1

 

  

Velaa Private Island

Při svém pobytu ve Velaa Private Island si užijete vlastní prostornou vilu s bazénem. O vaši spokojenost se postará osobní butler. Rovněž zábava je zajištěna – vedle typické nabídky vodních sportů můžete objevovat korál v malé ponorce či se nalodit na palubu luxusní jachty. Je tu rovněž prestižní golfová akademie s několika jamkami a simulátorem. Již základní kategorie ubytování Beach Pool Villa nabídne 80 vnitřního prostoru, 136 venkovního zázemí a bazén o velikosti 36 . Také z pohledu gurmánských prožitků uspokojí resort náročné cestovatele. 3 podniky nabídnou rozličná prostředí, za zmínku přitom stojí zejména teppanyaki restaurace Tavaru, která je součástí nejvyšší budovy ostrova, bílé věže, kde naleznete i bohatě zásobený vinný sklep.

1032x554 Nejlepší vily s bazénem na Maledivách Velaa Private Island 5

 

Tipy na další zážitky

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

5 luxusních vil pro letní dovolenou v Evropě

Užijte si dovolenou v naprostém luxusu a maximálním soukromí privátních vil, kde vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou.

Objevte více
Privátní ostrovy

Privátní ostrovy

Ať už budete chtít cestovat na Maledivy, Seychely či do Karibiku, privátní ostrovy vám nabídnou nejen luxusní dovolenou, ale i určitou míru exkluzivity.

Objevte více
Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Vítejte v „nejmenším hotelu“ na Maledivách

Lodí vyplujete vstříc nekonečnému horizontu, ze kterého vyčnívá Ocean Pavilon a se skleničkou champagne si vychutnáte západ slunce jako nikdo jiný.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou snů naplánujeme do nejmenších detailů a zařídíme vše pro bezstarostnou cestu.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer