Exclusive Tours – na trhu již 10 let

Na začátku všeho byla představa o službě, která umožní klientům prožívat dokonalé dovolené. Takové, které budou jedinečné ve své formě i obsahu. Zkrátka exkluzivní.

A tak jsme začali realizovat první dovolené. S každou z nich se rozrůstalo portfolio našich služeb, přicházely nové zkušenosti a my se neustále zlepšovali. Spolu s tím rostl i náš tým a my vytvářeli nové vztahy s partnery po celém světě. A hlavně přibýval počet spokojených klientů, kterých je rok od roku stále víc.

Kdo jsme

Jsme tým zkušených profesionálů, kteří zařizují cesty do destinací po celém světě. Ze skupinky několika lidí se stala firma s více jak 20 zaměstnanci, kteří každý den zařizují výjimečné dovolené pro naše klienty.

Chcete letět private jetem s rodinou do soukromé vily na Krétu, mít svatbu na jachtě pod maledivským sluncem, podniknout expedici na Antarktidu, sjíždět první prašan v Davosu, či vyrazit s přáteli na koňské dostihy v Dubaji? Pak jsme pro Vás tou pravou volbou. Výše zmíněné je totiž jen malá ochutnávka toho, co jsme pro naše klienty v minulosti zařídili.

V týmu Exclusive Tours je téměř od samého počátku jeho existence. Na jaře 2015 se stal Chief Travel Consultantem. Jeho hlavní odpovědností je neustále zajišťovat maximální spokojenost našich klientů, kteří se tak k nám rádi vracejí.

Travel designeři

Naši travel designeři jsou odborníci na vybrané destinace a služby pro náročnou klientelu. Jsou však také cestovatelé, kteří se neustále vzdělávají a nebojí se ničeho nového. Testují ubytování v resortech, zkoumají nabídku služeb a zjišťují, co by šlo udělat ještě lépe.

Travel designeři mají neustále aktuální informace a dobrý přehled o všem, co je třeba. Pečlivě připravují každý detail dovolené a jsou Vám k dispozici i v průběhu jejího trvání. Našim cílem je budování dlouhodobého vztahu s klienty a proto je spokojený klient naší největší odměnou.

 

Naše významná členství

Traveller Made – komunita travel designerů luxusních cest

Jsme jedni z nejstarších členů největší evropské komunity cestovních agentur a travel designerů, Traveller Made. To nám pomáhá udržovat stejně pevné vztahy s hotelovými i leteckými společnostmi, jako máme s našimi klienty.

Naše jméno v této komunitě tak s sebou přináší nadstandardní přístup ze strany našich partnerů, ze kterého těžíte hlavně Vy.

Mezinárodní asociace leteckých dopravců IATA

Od roku 2013 jsme akreditovanou agenturou Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA). Kromě privátních letů, které jsou naší specialitou, Vám dokážeme nabídnout komplexní služby při soukromých i služebních cestách na pravidelných linkách.

V rámci těchto služeb nabízíme asistenci osobního corporate travel consultanta, který je k dispozici 24 hodin denně. To nám umožňuje poskytnout špičkový servis a umíme v každému okamžiku pružně reagovat na nečekané události.