Pohled na nespoutanou přírodu a divokou zvěř je opravdu úchvatným zážitkem. Inspirujte se našimi tipy na africké destinace, kde si safari náležitě užijete. Buďte nároční, cestujte s námi. 

Keňa

 

Zastavuje se vám dech při pomyšlení na nedotčenou přírodu a divokou zvěř? Pak ve vás dříme duše dobrodruha, jejíž touhu po objevování dokonale uspokojí Keňa. Volně se pasoucí stáda antilop, slonů či buvolů, v dálce řev divokých šelem, nejmagičtější západy slunce, noci v luxusních stanech pod hvězdami – to vše zažijete v této výjimečné africké zemi. 

Jihoafrická republika

 

Obdivovatelé přírody si Jihoafrickou republiku zamilují. Je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Pro pozorování zvěře doporučujeme okolí Krugerova národního parku, neboť podmínky pro sledování jsou v řadě privátních rezervací lepší než v samotném parku. Uvidíte lvy, levharty, slony, nosorožce, zebry a antilopy. Velkou výhodou jsou rezervace bez výskytu malárie, například Madikwe Game Reserve, což dělá z Jihoafrické republiky výbornou destinaci pro rodinnou safari dovolenou.

Tanzanie 

 

Tanzanie je zemí divokých zvířat, vysokých hor i bělostných pláží. Představuje ideální volbu pro ty, kteří s cestováním za divokou zvěří teprve začínají. Jde o nenáročnou zemi plnou zvářat a krásné divoké přírody. Nejúchvatnější národní parky najdete na severu země, která je kromě fascinující flory známá také pro výskyt zvířat tvořících Velkou pětku - slona afrického, nosorožce dvourohého, buvola afrického, lva a levharta skvrnitého.  

Namibie

 

Namibie je zemí nekonečné rozmanitosti. Epická krajina, divoká příroda, nejstarší poušť světa, nejvyšší písečné duny, původní kmeny a v poměru k velikosti země značně nízká osídlenost dohromady tvoří skutečný ráj pro fotografy, dobrodruhy a cestovatele, kteří touží po souznění s přírodou. Představujeme vám jedno z nejkrásnějších míst světa, samostatnou planetu Namibie, kde víc než cokoli jiného platí zákony přírody a příroda sama jako by byla předobrazem surrealistických umělců.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat