One&Only Gorilla's Nest, Rwanda

Volání divočiny

Hotel One&Only Gorilla's Nest je obklopen kymácejícími se eukalypty a uchvátí každou dobrodružnou duši. Místo, které přímo vybízí k pohledu do nitra krajiny prostřednictvím setkání s majestátními horskými gorilami a k prožití příběhu Rwandy.

O destinaci

Národní park Volcanoes, který je protkán dramatickými výhledy, je chráněným domovem rozmanité fauny a flóry včetně horských goril, zlatých opic a více než 300 druhů ptáků. Je to úžasná krajina chráněná láskou a nadšením místních komunit. Už při příjezdu vás přivítá voňavá fauna a flóra. Skrytá zahrada na vrcholu sopečného pohoří, kde v úrodné rwandské půdě po celý rok roste svět růží a eukalyptů.

1032x554 2 One&Only Gorillas Nest

 

Ubytování

Ve One&Only Gorilla's Nest vás čeká unikátní soubor 21 elegantních chatek a apartmánů. Z pohodlí svého elegantního útočiště, které je lemováno rozsáhlými eukalyptovými porosty a atmosférickými sopečnými výhledy, se můžete neustále kochat okolní přírodou.

1032x554 3 One&Only Gorillas Nest

 

Restaurace

The Nest je společenským centrem hotelu One&Only Gorilla's Nest. Od klidné ranní kávy až po romantickou večeři si zde můžete vychutnat sezónní kuchyni, která je v naprostém souladu s přírodou. Díky menu, které se denně mění, si můžete vychutnat pocit, že nevíte, co očekávat, ale víte, že vám bude chutnat. Nest Bar vás přivítá osvěžujícími limonádami, koktejly a čaji napuštěnými okvětními lístky růží, které zde rostou.

Můžete se těšit i na večeře v ústraní při svíčkách, trvale udržitelné stolování zasazené do zahrady šéfkuchaře nebo se vydat na výlet s košíkem plným lahodných dobrot.

1032x554 4 One&Only Gorillas Nest

 

Aktivity

Toto prostředí obklopené kolébajícími se eukalypty a širokými vulkanickými horami ve vás probudí živou energii. V hotelu One&Only Gorilla's Nest připravili soubor zážitků, které píší příběhy plné dobrodružství. Rádi vám je představíme.

1032x554 1 One&Only Gorillas Nest

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Rwandě vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer