One&Only Nyungwe House, Rwanda – Nyungwe

Poznejte Rwandu z nitra džungle

Podmanivá divoká příroda, dramatická horská krajina pokrytá zelení a vlastní fungující čajová plantáž – ve One&Only Nyungwe House poznáte přírodní zázraky.

O destinaci

One&Only Nyungwe House se nachází v jihozápadní Rwandě, jižně od jezera Kivu u hranic s Burundi, uprostřed bohatých čajových plantáží Gisakura, na okraji ikonického národního parku Nyungwe. Samotný park se rozkládá na ploše přibližně 1020 km² deštného pralesa, bambusu, pastvin, bažin a močálů a je jedním z posledních výskytů horských deštných pralesů na planetě.

Do One&Only Nyungwe House, který se nachází v odlehlé divočině asi 230 km od mezinárodního letiště v Kigali, se dostanete po silnici, vnitrostátním letem nebo vrtulníkem přímo na přistávací plochu pro vrtulníky.

1032x554 1 One&Only Nyungwe House

 

Ubytování

Ohromující ubytování v národním parku Nyungwe nabízí jedinečný únik na hranici jednoho z nejstarších deštných pralesů v Africe. Luxusní vily One&Only Nyungwe House v korunách stromů a na samotě v nádherně nezkroceném prostředí, rozmístěné v 5 pozoruhodných skupinách dřevěných vil, vyhovují všem milovníkům dobrodružství a vzdávají hold kráse a dědictví Rwandy. V rámci pobytu se můžete těšit na výjimečné stravování a vybrané nápoje a navíc si denně dopřát 2 signature zážitky v resortu – to vše je zahrnuto v jeho ceně.

1032x554 2 One&Only Nyungwe House

 

Restaurace

S výhledem na úžasně zelenou čajovou plantáž si můžete vychutnat intimní stolování, které představuje nejčerstvější místní suroviny. Jídla ze srdce Rwandy si můžete vychutnat v restauraci, jejíž kuchyně vám denně sestaví menu podle vašich individuálních chutí a preferencí. V restauraci nebo na slunné venkovní terase si můžete vychutnat lahodné a příjemné pokrmy inspirované rozmanitou africkou kulinářskou kulturou.

Ve One&Only Nyungwe House si můžete užít i romantickou večeři s výhledem na svěží deštný prales, piknikovou snídani v ústraní obklopenou listím čajové plantáže, lenošivý oběd u nekonečného bazénu nebo exkluzivní akci v rámci vlastního apartmá či pokoje - každé místo tu totiž nabízí vzrušující příležitost.

1032x554 3 One&Only Nyungwe House

 

Aktivity

Vydejte se do fascinující africké džungle, kde zažijete jedinečné zážitky, od safari ve volné přírodě až po výpravy za šimpanzi. Odpočívat zase můžete při kosmetických procedurách inspirovaných regionem a dopřát si rituály, které jsou exkluzivní pro lázně One&Only Spa. Svou rovnováhu naleznete na soukromých lekcích jógy a meditace, které vám poskytnou komplexní pocit pohody.

1032x554 4 One&Only Nyungwe House

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Rwandě vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Adéla Skřivánková

Private Travel Consultant