Saraya Rum Private Luxury Camp, Jordánsko – Wadi Rum

Luxusní kemp v poušti Wadi Rum

Soukromý luxusní kemp Saraya Rum nabízí skutečně jedinečný a prvotřídní zážitek z ubytování. Všechny pokoje se pyšní luxusní rozlohou 49 m², a poskytují tak dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek po dni stráveném poznáváním krásného pouštního a horského okolí. Luxusní však není jen estetická stránka pokojů, ale také jejich špičkové vybavení. Hosté se mohou těšit na pohodlí klimatizace a teplé vody, stejně jako na velké moderní sprchy a toalety. Ať už hledáte romantickou dovolenou nebo rodinnou dovolenou, pokoje Saraya Rum Private Luxury Camp nabízejí dokonalou kombinaci pohodlí a luxusu.

O destinaci

Jordánsko, jehož krajina je lemována pouští, je dodnes blízkovýchodním rájem historických památek, kulturního dědictví a úchvatných krajinných scenérií. Od starověkých skal v Petře až po přírodní rezervaci Mujib v oblasti Mrtvého moře přitahuje svým historickým půvabem a dědictvím návštěvníky z celého světa.

Saraya Rum Private Luxury Camp vyrostl uprostřed velkolepé pouště Wadi Rum. Nachází se na zvláštním místě obklopeném pískovcovými horami a různými barvami jemného písečného terénu a představuje unikátní destinaci. Svým hostům nabízí 5hvězdičkové ubytování a služby.

1032x554 Saraya Rum Camp manager-63b9dc2c59e1d1673124908

 

Ubytování

Soukromý luxusní kemp Saraya Rum nabízí skutečně jedinečný a prvotřídní zážitek z ubytování. Prvotřídní apartmá o rozloze 49 m² poskytují dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek po dni stráveném poznáváním krásného pouštního a horského okolí. Ručně vyrobené dřevěné dveře dodávají pokojům rustikální šarm a charakter, zatímco panorama ze dvou stran umožňuje hostům vychutnat si nádherný výhled z každého úhlu. V těchto pětihvězdičkových stanech si budete žít jako sultán. Na výběr je 30 panoramatických apartmá s podobnou architekturou, každý z nich je však jinak zařízený a zdobený.

1032x554 Saraya Rum Camp manager-63de345635dd41675506774

 

Restaurace

Objevte svět kulinářských požitků v restauraci Saraya Rum Private Luxury Camp, kde si můžete pochutnat na pokrmech mezinárodní i místní kuchyně. V nabídce najdete výběr lahodných mas, mořských plodů, vegetariánských pokrmů a mnoho dalšího. Při přípravě kulinářských mistrovských děl používají kuchaři Saraya Rum Private Luxury Camp pouze nejčerstvější suroviny a tradiční kuchařské techniky. Na závěr jídla si dejte sladkou tečku v podobě ručně vyráběných speciálních dezertů.

1032x554 Saraya Rum Camp manager-63bef22ef3bff1673458222

 

Aktivity

Saraya Rum Private Luxury Camp je vstupní branou, kde si můžete užít a zúčastnit se nezapomenutelných pouštních aktivit, jako je jízda na velbloudech, jízda na koních, výlety vozidlem 4×4, trekking, pěší turistika a let horkovzdušným balonem, a to vše uvnitř pouště Wadi Rum. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází uvnitř pouště, daleko od jakýchkoli turistických aktivit a nachází se mimo vyšlapané cesty, je to nejlepší místo, kde můžete poslouchat ticho pouště, relaxovat a zároveň si užívat nádherný výhled. 

1032x554 Saraya Rum Camp galleryphoto-63d7953ccaab81675072828

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Veronika Robin

Product Manager