Projít se po mrazivé Antarktidě nebo prozkoumat těžko dostupné regiony, to jsou přesně ty zážitky, které svým hostům Seabourn dopřává. Přidejte k tomu luxusní ubytování a dostanete ideální dovolenou.

 

Lodě Seabourn brázdí světové oceány už od roku 1986. Původní myšlenkou, která stála za vznikem této společnosti, bylo dopřát hostům neformální uvolněnou eleganci a luxus, které do té doby byly přístupné pouze majitelům ultraluxusních privátních jachet. Právě proto se lodě Seabourn někdy označují jako větší luxusní jachty. Na palubách flotily o šesti lodích jsou vyhrazena místa pro 450 až 600 pasažérů, kteří si mohou užívat nejen ubytování nejvyšší kvality, ale také perfektní servis.

Načítám

Typy plaveb Seabourn

 

Seabourn je určený především pro dobrodruhy, kteří chtějí zažít netradiční zážitky a dostat se na neobvyklá místa, ale zároveň mají vysoké nároky na servis a ubytování. Jako jediná společnost luxusních lodí svého druhu dopraví své hosty i do chladných podmínek Antarktidy, kde mají hosté možnost opustit pohodlí lodě a po tomto mrazivém místě se projít.

Nepřijdete zkrátka ani pokud nejste tak velcí příznivci zimy. Na palubách lodí Seabourn můžete prozkoumat například Amazonii nebo různé části Asie.

Pro opravdu náročné a zároveň zapálené cestovatele se zde nabízí možnost cest kolem světa. Během 146 dní dlouhého dobrodružství navštívíte pět kontinentů a zhruba 36 zemí.

Načítám

Ubytování Seabourn

 

Lodě Seabourn nabízí ubytování pouze v suitech. Hosté si mohou vybírat od suit s oknem a výhledem na moře, které se pohybují okolo 28 m2 až po prémiové suity velkorysého rozměru 120 m2. Mezi ty nejluxusnější patří Suite Grand Winterdarden, který se může pyšnit dvěma terasami. Je posazen tak, aby se hostům dostalo co nejlepšího oceánského výhledu. Zároveň v tady nesmí chybět ani výřivka nebo výborně zásobený bar.   

V ceně ubytování je také stravování v restauracích, které potěší i zcestovalé gurmány. Mezi špičku gastronomických zážitků na lodích se řadí restaurace The Grill michelinského šéfkuchaře Thomase Kellera, které jsou stylizovány do tradičních amerických restaurací 50. a 60. let. Pokrmy, které jsou tam ovšem servírovány, uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Pokud zrovna ale nemáte chuť vyrazit do společnosti, můžete si výborné jídlo dopřát u sebe v suitu.

Načítám

Aktivity v Seabourn

 

Vzhledem k různě dlouhým trasám a vysokým nárokům nesmí na palubách lodí chybět ani široký výběr aktivit, kterými se hosté mohou zabavit.

Pro ty, kteří preferují klid a relaxaci je tu k dispozici Spa & Wellness podle programu doktora Andrew Weila, který se zabývá integrativní medicínou. V rámci jedinečného konceptu jsou pod vedením edukovaného wellness poradce pro hosty připraveny holistické procedury a aktivity. Jedním z hlavních bodů programu doktora Weila jsou každodenní lekce jogy a meditace pro posílení harmonie těla a duše. V nabídce Spa & Wellness jsou samozřejmě také masáže, kosmetika či fitness. Po dokonalém relaxu si pak můžete jít zaplavat do bazénu nebo si zajít na přátelskou partičku karetní hry v Card Room.

Večer jsou pak hostům otevřeny dveře kasina, stejně tak mohou strávit příjemné chvíle na kabaretním vystoupení nebo na show, která byla připravena ve spolupráci se samotným sirem Timem Ricem, autorem legendárních muzikálových hitů a držitelem prestižních cen Emmy, Grammy, Tony a Oscara.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat