Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort, Kambodža – Siem Reap

Nejlepší hotel v Siem Reap

Resort Sofitel Angkor Phokeethra je nejlepším hotelem v Siem Reapu, který nabízí 238 luxusních pokojů a apartmánů obklopených svěžími botanickými zahradami. Díky své jedinečné poloze v blízkosti Angkor Watu je ideálním výchozím bodem pro poznávání tohoto chrámového komplexu. Hotel byl oceněn za své výjimečné služby a hosté si mohou dopřát nezapomenutelné zážitky v luxusních lázních.

O destinaci

Kambodža patří mezi naprosto stabilní destinace. Zatímco vnitrozemí ukrývá poklady v podobě starobylých chrámů, jihozápad země nabízí hojný výskyt pláží pokrytých zlatavým pískem a omývaných průzračnou blankytně modrou vodou a nádhernou přírodu.

Sofitel Angkor Phokeethra má záviděníhodnou polohu, která je ideální pro strávení nezapomenutelné dovolené. Hotel se nachází jen několik minut od světoznámého chrámového komplexu Angkor Wat a je ideálním výchozím bodem k prozkoumání starobylých ruin a poznání bohaté historie khmerské říše. Blízkost resortu k centru města také znamená, že se hosté snadno dostanou k mnoha atrakcím v okolí, včetně ulice Pub Street a muzeí.

1032x554 Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort WEB-212

 

Ubytování

Kromě ideální polohy je hotel Sofitel Angkor Phokeethra proslulý také svým luxusním vybavením. Resort nabízí 238 honosných pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízené a vybavené podle nejvyšších standardů. Svěží botanické zahrady obklopující resort poskytují klidné a tiché prostředí, které je ideální pro romantickou i rodinnou dovolenou.

1032x554 Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort SOFITEL-SIEM-REAP-18441-WEB

 

Restaurace

Sofitel Angkor Phokeethra je místem, kam se musíte vydat i za nejlepšími restauracemi v Siem Reapu. Hotel nabízí jedinečnou směs francouzské a khmerské kuchyně, která vás bude hýčkat a uspokojovat. Mezi znamenité restaurace patří Mouhot's Dream, fine dining restaurace nabízející francouzskou kuchyni. Další skvělou možností je restaurace Citadela, která nabízí mezinárodní pokrmy. Pro ty, kteří chtějí ochutnat to nejlepší z khmerské a thajské gastronomie, je ideálním místem restaurace Explorer's Tales. Nachází se zde první Champagne bar v Kambodži, kde si v luxusním prostředí můžete vychutnat sklenku bublinek. Na venkovní občerstvení a nápoje si zajděte do Serpent Baru, který se nachází u bazénu s nádherným výhledem. Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort nabízí také akce, jako jsou večeře s vínem, odpolední čaj, koktejly a mnoho dalšího.

1032x554 Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort SF8_7758

 

Aktivity

Sofitel Angkor Phokeethra nabízí nepřeberné množství aktivit, které uspokojí každého hosta, a je tak ideální volbou pro cestovatele, kteří hledají nezapomenutelné zážitky z dovolené. Pro milovníky golfu je golfový klub Phokeethra Country Club místem, které rozhodně musíte navštívit. Pro milovníky přírody je atrakcí ptačí rezervace v areálu Phokeethra Country Clubu. Milovníci ptáků zde mohou pozorovat vzácné druhy a obdivovat malebné výhledy. Pro ty, kteří hledají relaxaci a omlazení, je povinností navštívit luxusní lázně resortu. Lázně nabízejí celou řadu procedur, které jsou navrženy tak, aby podporovaly wellness a obnovovaly rovnováhu těla i mysli. Zkušení terapeuti používají pouze ty nejlepší přírodní ingredience a vytvářejí procedury na míru, které jsou přizpůsobeny potřebám každého hosta.

1032x554 Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort WEB-240

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi do Asie. Najdeme pro vás ta nejmalebnější místa, to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer