Song Saa, Kambodža

Privátní ostrov a luxusní resort

Tento soukromý ostrov je vytvořený s ohledem na udržitelnost a odráží krásu kambodžského pobřeží. Nabízí nedotčenou soukromou pláž, prostorné dřevěné vily, nebeské lázně a zachovalý korálový útes. Saa Private Island nabízí luxus, klid a hluboké spojení s přírodou. 

O destinaci

Kambodža patří mezi naprosto stabilní destinace. Zatímco vnitrozemí ukrývá poklady v podobě starobylých chrámů, jihozápad země nabízí hojný výskyt pláží pokrytých zlatavým pískem a omývaných průzračnou blankytně modrou vodou a nádhernou přírodu.

Soukromý ostrov Song Saa se nachází v souostroví Koh Rong v Kambodži – 45 min. jízdy motorovým člunem z přístavu Sihanoukville.

1032x554__Song Saa, Kambodža_island_safari_hornbill_1

 

Ubytování

Resort je postavený z recyklovaného dřeva a materiálů z pevniny, design a architektura resortu znovu zdůrazňuje jeho závazek k udržitelnosti. Každá vila je soukromým útočištěm, rafinovanou směsí doškových střech, postelí s nebesy, up-cyklovanými dekoracemi a rekonstruovaným nábytkem. Vyřazené sudy na olej nacházejí nový život jako lampy. Naplavené dříví slouží jako stůl nebo lavice. Zachráněné dřevo ze starých rybářských lodí a továrních dvorů nyní tvoří stěny, podlahy a trámy.

1032x554__Song Saa, Kambodža_royalvilla_interior-min_1

 

Restaurace

Kulinářské umění tohoto resortu je založeno na surovinách z místních zdrojů: sezónní ovoce a zelenina, rýže Ibis od farmářů ze severu, masité kešu oříšky a masité kokosy z okolních vesnic, a používání kampotského pepře, který dodává kuchyni skutečně místní kulinářský nádech. Resort vyjde vstříc i hostům s dietními omezeními a svá veganská a vegetariánská jídla považuje za jedny z nejchutnějších.

1032x554__Song Saa, Kambodža_Justin-Mott-Sarah-Christian-Wedding-cusine-Song-Saa-2015

 

Aktivity

V Song Saa můžete být tak aktivní nebo nečinní, jak jen chcete. Můžete odpočívat na nedotčených plážích či v luxusním SPA nebo se můžete vydat na potápěčské dobrodružství a na plavbu při západu slunce po oslnivých mořích nebo prozkoumat stezky deštným pralesem poznat původní rostliny a divokou zvěř.

1032x554__Song Saa, Kambodža_Justin-Mott-Ocean-Spa-Song-Saa-Private-Island-2015

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vydejte se s námi do Asie. Najdeme pro vás ta nejmalebnější místa, to nejlepší ubytování a ty nejkrásnější zážitky přesně podle vašich potřeb, představ a snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader