ANASSA, Kypr

Místo, kde se opulentnost snoubí s ústraním

Plážový resort ANASSA se nachází v blízkosti přírodní rezervace poloostrova Akamas. Jeho silnou stránkou je personál, který zajišťuje, aby se hosté tu hosté cítili jako doma. Thalassa Spa nabízí širokou škálu procedur, které přispívají k relaxaci. Ubytování můžete vybírat z elegantních pokojů, apartmá či rezidencích ve stylu byzantské vesnice. Pokrmy se tu připravují ze sezónních a místních produktů a výjimečný kuchařský tým dokáže mistrovsky připravit jakoukoli kuchyni.

O destinaci

Kypr, to je tisíciletá historie vtěsnaná do míst, kde se smývají rozdíly mezi Evropou a Blízkým východem. Je to třetí největší ostrov ve Středozemním moři. Rodiště řecké bohyně lásky a krásy Afrodity. A k tomu je to perfektní místo pro dovolenou.

Tento plážový resort se nachází se mezi malým rybářským přístavem Latchi a poloostrovem Akamas Anassa a je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou.

1032x554 _ANASSA Anassa-hotel-1800x1190-4

 

Ubytování

V resortu ANASSA se můžete ubytovat v elegantních pokojích, apartmá či rezidencích ve stylu byzantské vesnice. Největší z nich jsou rezidence Aether a Andromeda, obě o rozloze 225 m², se 3 ložnicemi s vlastní koupelnou a balkonem, nekonečným bazénem a velkou sluneční terasou s výhledem na moře.

1032x554 _ANASSA

 

Restaurace

V resortu si maximálně zakládají na kvalitě všech potravin. Pod dohledem inspirativního šéfkuchaře Davida Goodridge je ANASSA jediným hotelem na Kypru, který si vyrábí vlastní produkty, jako jsou sýry, chléb, pečivo, džemy, omáčky… Pokrmy se tu připravují ze sezónních a místních produktů a výjimečný kuchařský tým dokáže mistrovsky připravit jakoukoli kuchyni nebo dezert.

1032x554 _ANASSA anassa-helios-food1800x1190-1

 

Aktivity

V resortu ANASSA vás čeká nezapomenutelný lázeňský zážitek v Thalassa Spa. Pod vysokými římskými sloupy, uprostřed sluncem osvětlených nádvoří a léčivých thalassoterapeutických bazénů se můžete poddat nezaměnitelnému klidu jednoho z nejoceňovanějších lázní světa. Rozlehlý krytý bazén, 18 místností pro procedury, sauny, parní lázně, cvičební bazén s mořskou vodou, squashový kurt, fitness centrum, jóga a zdravá kuchyně doplňují přepychový zážitek.

1032x554 _ANASSA thalassa-spa-anassa-1900x1200-indoor-pool

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi poradíme.““

Aneta Gaierová

Private Travel Designer