Parklane, Luxury Collection Resort & Spa, Kypr – Limassol

Plážový ráj daleko od shonu pobřežní promenády

Parklane, Luxury Collection Resort & Spa, obklopený palmami a Středozemním mořem, zachycuje podstatu kyperské osobité pohostinnosti a kosmopolitní aury ostrova. Resort nabízí ubytování v pokojích, apartmá i ve vilách navržených Harrods Interiors. Odpočívat tu můžete v oceňovaných lázních Kalloni Spa, relaxovat na odlehlé pláži či v jednom ze 3 oslnivých bazénů a skvělou gastronomickou cestu můžete zažít v 6 restauracích a barech, kterým dominují restaurace NAMMOS a LPM Limassol.

O destinaci

Kypr, to je tisíciletá historie vtěsnaná do míst, kde se smývají rozdíly mezi Evropou a Blízkým východem. Je to třetí největší ostrov ve Středozemním moři. Rodiště řecké bohyně lásky a krásy Afrodity. A k tomu je to perfektní místo pro dovolenou.

Parklane Resort & Spa je prvním letoviskem viděným při vstupu do letoviska Limassolu a nabízí ústraní a absolutní klid těm, kteří hledají autentičnost a únik na plážovém ráji daleko od shonu pobřežní promenády.

1032x554 Parklane, Luxury Collection Resort & Spa lc-pfomd-beach-28690_Classic-Hor

 

Ubytování

Resort nabízí ubytování ve 222 pokojích, 34 apartmá a 18 vilách navržených Harrods Interiors a vyzdobených uměleckými díly od Atelier 27 Paris. Ubytování ve vilách oslavuje uvolněné, ale rafinované ostrovní neformální bydlení, jehož součástí jsou oslnivé soukromé bazény, prostorné venkovní plochy, moderní nábytek, luxusní vybavení a jedinečná atmosféra.

Parklane, Luxury Collection Resort & Spa pfomd-private-pool-4381-hor-clsc

 

Restaurace

Skvělou gastronomickou cestu můžete zažít v 6 restauracích a barech, kterým dominují restaurace NAMMOS Limassol, jež podává středomořskou kuchyni, a LPM Limassol, ve které ochutnáte středomořskou kuchyni inspirovanou kulturou u pobřeží jižní Francie doplněnou sofistikovanými koktejly LPM a úžasnou atmosférou.

1032x554 Parklane, Luxury Collection Resort & Spa lc-pfomd-snails-42154_Classic-Hor

 

Aktivity

Odpočívat tu můžete v oceňovaných lázních Kalloni Spa, relaxovat můžete také v příjemném vánku na odlehlé pláži či v jednom ze 3 oslnivých bazénů. Pro aktivní dovolenou je tu připravená široká nabídka vybavení pro vodní i suchozemské sporty. Dětem je tu k dispozici báječný klub.

1032x554 Parklane, Luxury Collection Resort & Spa pfomd-indoor-pool-2794-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi poradíme.““

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager