AMARA, Kypr

Exkluzivní a jedinečné zážitky, které vám vytvoří nádherné a trvalé vzpomínky

Jméno AMARA je odvozené ze starověkého řeckého slova Amarantos a znamená věčný. Hotel nabízí svým hostům exkluzivní a jedinečné zážitky, které, jak doufá, vytvoří nádherné a trvalé vzpomínky. Součástí hotelu jsou michelinské restaurace Nobu Matsuhisa a Giorgio Locatelli. Každý pokoj byl pečlivě vymyšlen a promyšleně navržen tak, aby poskytoval jedinečný způsob života, a každý pokoj nabízí 180° výhled na moře. Pro mladší hosty hotelu AMARA připravená nespoutaná zábava v dětském klubu s dozorem.

O destinaci

Kypr, to je tisíciletá historie vtěsnaná do míst, kde se smývají rozdíly mezi Evropou a Blízkým východem. Je to třetí největší ostrov ve Středozemním moři. Rodiště řecké bohyně lásky a krásy Afrodity. A k tomu je to perfektní místo pro dovolenou.

Hotel AMARA se nachází na jihovýchodním pobřeží rušného centra města Limassol, poblíž starověkých ruin království Amathus. Pouze 8 km do centra města a 60 km od obou ostrovních mezinárodních letišť Larnaca a Paphos.

1032x554 AMARA Infinity-edge-pool-1920x1201-s

 

Ubytování

Všechny pokoje hotelu AMARA mají výhled na moře. Ubytovat se tu můžete v některém z 31 apartmá od 80 m² po apartmá AMARA o velikosti 230 m² se 2 ložnicemi a soukromým bazénem či v některém ze 176 nádherných Deluxe pokojů o velikosti 45 m².

1032x554 AMARA The-Amara-Suite-Terrace-with-Private-Pool-Angle-2-1920x1201-s

 

Restaurace

Každá restaurace hotelu AMARA kombinuje osvětlení, hudbu, barvy a textury, aby vyjádřila svůj jedinečný smysl pro místo. V 5 restauracích se tu spojili světově uznávaní michelinští šéfkuchaři, aby stanovili nové standardy kyperské kuchyně. Svoji žízeň tu můžete uhasit ve 4 barech s úžasnými výhledy či elegantní výzdobou.

1032x554 AMARA

 

Aktivity

Pro ty, kteří chtějí omladit svou mysl, tělo a duši, byly lázně AMARA koncipovány jako holistické útočiště, procedury zde provádějí zkušení odborníci. V resortu si můžete také užít vodní sporty, potápění i tenis a fitness. V jeho blízkosti najdete starověké království Amathus, město a přístav Limassol, starověký Kourion, hrad Kolossi, nádherné pláže a pohoří Troodos.

AMARA Mosaic-Treatment-Bed-in-Thermal-Area-1920x1201-s

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer