Four Seasons Resort The Nam Hai, Vietnam – Quang Nam

Luxusní oáza v srdci Vietnamu

V luxusním vilovém resortu The Nam Hai v přímořském městě Hoi An si ve stínu vysokých palem můžete v klidu odpočinout ve své vlastní vile, užít si nejslavnější pláž ve Vietnamu nebo zkusit potápění u nedalekých ostrovů Cham.

O destinaci

Vietnam je neskutečně úchvatný. Je zemí rozdílů, jedinečného kulturního dědictví a dechberoucí přírody. Najdete tu pláže jako vystřižené z přebalu cestovatelských magazínů, stejně tak i v mlze zahalené vrcholky stále zelených hor a samozřejmě řadu luxusních hotelů a resortů.

Four Seasons Resort The Nam Hai leží v provincii Quang Nam na kulturně bohatém centrálním pobřeží Jihočínského moře a nabízí svěží odpočinek na nejslavnější pláži v zemi.

1032x554 Four Seasons Resort The Nam Hai NMH_140_original

 

Ubytování

Ve Four Seasons Resort The Nam Hai se můžete ubytovat jak ve vilách s výhledem na moře nebo zahrady resortu, tak i ve vilách s bazénem, které nabízejí vynikající pohodlí a naprosté soukromí a jsou ideální pro rodiny nebo skupiny přátel. Bazény jsou vyhřívané, vily obklopují tropické zahrady a v samostatném jídelním pavilonu s doškovou střechou se o každou vaši potřebu postará osobní obsluha.

1032x554 Four Seasons Resort The Nam Hai NMH_067_original

 

Restaurace

Kromě 4 restaurací a barů si můžete vynikající kuchyni vychutnat také ve své vile. Ať už snídani se šampaňským, plážový piknik nebo slavnostní skupinovou večeři, v resortu vám přinesou mezinárodní a vietnamskou kuchyni z vlastních restaurací do pohodlí vaší soukromé vily. Šéfkuchař také přizpůsobí jídlo vašim preferencím, zapojí jedinečné vietnamské chutě a připraví pro vás romantickou plážovou grilovanou večeři. Přijede za vámi i v případě, že si budete chtít užít čerstvě grilovaná jídla s rodinou a přáteli v soukromí a pohodlí své vily s bazénem.

1032x554 Four Seasons Resort The Nam Hai NMH_288_original

 

Aktivity

K dispozici tu jsou 3 venkovní nekonečné bazény, 35 hektarů tropických zahrad, dětský klub, akademie vaření, 4 tenisové kurty, butik, badmintonové a basketbalové hřiště a spa. Four Seasons Resort The Nam Hai nabízí bránu do císařského města Hue, chrámové svatyně My Son a lucernami osvětlených ulic Hoi An – všech památek světového dědictví UNESCO. Zeleninová vesnička Tra Que a rybářské městečko Phuoc Hai se nacházejí v blízkosti resortu, který leží na soukromém, kilometr dlouhém úseku pláže Ha My Beach.

1032x554 Four Seasons Resort The Nam Hai NMH_171_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager