Park Hyatt Saigon, Vietnam – Saigon

Jeden z nejlepších hotelů v Ho Či Minově městě

Park Hyatt patří k nejlepším hotelům ve městě. Je postavený ve francouzském koloniálním stylu a je výhodně situován v centru města, pouhých 100 m od nákupní ulice Dong Khoi. Jeho prostory prošly v roce 2015 rekonstrukcí, a můžete se tak těšit na elegantní pokoje s řemeslně zpracovaným nábytkem.

O destinaci

Vietnam je neskutečně úchvatný. Je zemí rozdílů, jedinečného kulturního dědictví a dechberoucí přírody. Najdete tu pláže jako vystřižené z přebalu cestovatelských magazínů, stejně tak i v mlze zahalené vrcholky stále zelených hor a samozřejmě řadu luxusních hotelů a resortů.

Park Hyatt Saigon je výhodně situován v centru města, pouhých 100 m od nákupní ulice Dong Khoi, a nachází se přibližně 30 min. od letiště.

1032x554 Park Hyatt Saigon Park-Hyatt-Saigon-P312-Exterior.16x9

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 245 pokojích včetně 23 apartmánů, které v roce 2015 prošly kompletní rekonstrukcí výzdoby, zařízení a vybavení. Modernizované pokoje ve francouzském koloniálním stylu kombinují elegantní a tradiční komfort s nejnovějšími technologiemi. Apartmá o rozlohách 70–190 m² mají oddělený obývací pokoj a jsou vyzdobené olejomalbami, starožitnostmi, typickým lakovaným nádobím a ručně vyráběnými výšivkami od známých vietnamských umělců.

1032x554 Park Hyatt Saigon Park-Hyatt-Saigon-P522-Executive-Suite-Living-Room.16x9

 

Restaurace

Restaurace Square One nabízí autentickou vietnamskou a francouzskou kuchyni, Opera zase tradiční italská jídla připravovaná ve velké otevřené kuchyni a podávaná v útulném prostředí tratorie. 2 Lam Son je nejživější noční podnik v Saigonu, o víkendech se tu můžete bavit až do pozdních hodin a pochutnávat si na osvěžujícím typickým martini či sklence šampaňského. Každý večer si také můžete poslechnout živá vystoupení domácích hudebníků v elegantním salonku Park Lounge, který navíc od pátku do neděle nabízí odpolední čajový bufet inspirovaný Francií.

1032x554 Park Hyatt Saigon Park-Hyatt-Saigon-P264-Square-One-Dishes.16x9

 

Aktivity

Volný čas tu můžete strávit odpočinkem v nádherném spa, plně vybaveném fitness centru či u venkovního bazénu, který je dlouhý 20 m a je otevřen denně od 6 do 20 hod. U bazénu se rovněž nachází bar, který nabízí osvěžení v podobě čerstvých džusů, koktejlů a občerstvení.

1032x554 Park Hyatt Saigon Park-Hyatt-Saigon-P668-Pool-Greenery.16x9

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist