Banyan Tree Lăng Cô, Vietnam – Thua Thien Hue

Objevte mystiku středního Vietnamu

Banyan Tree Lăng Cô nabízí ubytování v úžasných vilách s bazény, se slunečními terasami a velkorysými obytnými prostory, přepychové lázeňské zařízení, 18jamkové mistrovské golfové hřiště a řadu restaurací. Tento mnoha cenami ověnčený resort ve středním Vietnamu je rájem luxusních vil uhnízděných mezi azurovými vodami Východního moře a pohořím Truong Son a je perfektní destinací pro cestovatele, kteří hledají luxusní ubytování nebo základnu, ze které by mohli tuto krásnou oblast prozkoumávat. Najdete tu 3 památky světového dědictví UNESCO – starověké město Hoi An, imperiální citadelu v Hue a svatyni My Son.

O destinaci

Vietnam je neskutečně úchvatný. Je zemí rozdílů, jedinečného kulturního dědictví a dechberoucí přírody. Najdete tu pláže jako vystřižené z přebalu cestovatelských magazínů, stejně tak i v mlze zahalené vrcholky stále zelených hor a samozřejmě řadu luxusních hotelů a resortů.

Luxusní resort Banyan Tree Lăng Cô se nachází ve středním Vietnamu v provincii Thua Thien Hue, 55 km od mezinárodního letiště Danang, cca 1 hod. autem. Leží mezi azurovými vodami Východního moře a pohořím Truong Son, v oblasti se 3 památkami světového dědictví UNESCO.

1032x554 Banyan Tree Lăng Cô bt-langco-location

 

Ubytování

Architektura a design tu vzdávají hold kulturnímu bohatství regionu. Interiéry vil jsou plné tradičních vietnamských doplňků, lotosových motivů, laku a hedvábných výšivek v neutrální paletě zemitých tónů. Přírodní materiály, jako je bambus, proutí a palmová lana spojují letovisko se svěžími zelenými lesy, které jej obklopují. Resort nabízí ubytování ve vilách s výhledem na lagunu či na oceán a 1–3ložnicové vily s výhledem na moře, všechny mají svůj soukromý bazén.

1032x554 Banyan Tree Lăng Cô bt-langco-masthead

 

Restaurace

V Banyan Tree Lăng Cô najdete 4 restaurace, každá z nich nabízí jiné možnosti stravování. Italskou kuchyni najde v restauraci Auzra, tradiční thajská jídla připravovaná s moderním nádechem vám podají v Saffron, na vietnamské a mezinárodní kuchyni si pochutnáte v The Water Court a působivý výběr čajů s občerstvením na vás čeká v Thu Quan. Další 4 restaurace jsou v nedalekém letovisku Angsana, a tak budete mít opravdu z čeho vybírat.

1032x554 Banyan Tree Lăng Cô banyan-tree-lang-5

 

Aktivity

Banyan Tree Spa Lăng Cô se zaměřuje na holistický přístup k fyzické a duchovní pohodě, čerpá z dávných asijských lázeňských tradic. Lázeňští terapeuti jsou školeni v jedné z akreditovaných akademií Banyan Tree Spa v Phuketu v Thajsku, Bintanu v Indonésie nebo Lijiangu v Číně. K dispozici je tu fitness centrum a lekce jógy, 18jamkové mistrovské hřiště s parem 71 navržené Sirem Nickem Faldem. Centrum vodních sportů nabízí řadu mořských aktivit včetně vodních skútrů a parasailingu.

1032x554 Banyan Tree Lăng Cô banyan-tree-lang-6

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist