Six Senses Ninh Van Bay, Vietnam – Khanh Hoa

Resort s pravou vietnamskou atmosférou

Řetězec Six Senses je známý především svým citem k přírodě, ekologii a trvalé udržitelnosti cestovního ruchu. Styl celého hotelu Six Senses Ninh Van Bay je dle místních tradic a z lokálních surovin. Dýchne tu na vás pravá vietnamská atmosféra. Resort leží přímo naproti Nha Trangu, hlavnímu městu provincie Khanh Hoa, a nabízí ubytování ve vilách na pláži i nad vodou, stejně jako ve vilách zasazených do skalních útvarů ostrova.

O destinaci

Vietnam je neskutečně úchvatný. Je zemí rozdílů, jedinečného kulturního dědictví a dechberoucí přírody. Najdete tu pláže jako vystřižené z přebalu cestovatelských magazínů, stejně tak i v mlze zahalené vrcholky stále zelených hor a samozřejmě řadu luxusních hotelů a resortů.

Ekologický resort Six Senses Ninh Van Bay se nachází v provincii Khanh Hoa v zálivu, který dodává místu pocit, jako byste byli na ostrově. Budete si zde užívat nejen překrásné pláže, ale také nedotčené přírody a výhledů do širokého okolí. Zátoka je přístupná pouze po vodě.

1032x554 Six Senses Ninh Van Bay ninh_van_bay_vietnam_rock_pool_villa_aerial2

 

Ubytování

Soukromé vily s bazénem jsou prostorné a pohodlné, každá má buď zahradní terasu, nebo terasu na opalování. Nachází se na pláži, nad vodou, mezi skalami nebo na úbočí hory. Výhledy na oceán jsou všudypřítomné. Každý typ vily nabízí maximální soukromí v ústraní, jediná osoba, která vás najde, je váš Guest Experience Maker. Nejnovější vilou resortu je 3pokojová vila The Water Reserve s unikátním tobogánem, byla otevřena v roce 2019.

1032x554 Six Senses Ninh Van Bay ninh_van_bay_vietnam_hill_top_pool_villa-bedroom

 

Restaurace

Restaurace vás tu vždy překvapí něčím výjimečným, ať už netradičním umístěním s dechberoucím výhledem či romantiku jeskyně nebo vytříbenou kuchyní z čerstvých surovin. Vaše chuťové pohárky tu potěší bio produkty vypěstované ve vlastních zahradách resortu, humři, krevety a ryby vytažené přímo z moře, zdravé džusy či široká nabídka vín.

1032x554 Six Senses Ninh Van Bay ninh-van-bay-vietnam-wine-cave-breakfast

 

Aktivity

Hotel nabízí jedinečné spa, kde vám experti na zdravý životní styl sestaví program na míru, a budete si zde tak užívat nejen wellness procedur a masáží, ale také třeba lekcí jógy a meditace. Pokud vás odpočinek omrzí, můžete se vydat na některou z nabízených exkurzí nebo se potápět či hrát tenis. Během vaší dovolené v Six Senses Ninh Van Bay zapomenete na veškeré starosti a budete si dopřávat jen nerušeného odpočinku těla i duše.

1032x554 Six Senses Ninh Van Bay ninh-van-bay-vietnam-flying-yoga

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer