Six Senses Con Dao, Vietnam – Ba Ria-Vung Tau

Zlatý písek, safírové moře a dokonalý servis

Trvale udržitelný resort Six Senses Con Dao je malý hotel s pouhými 50 luxusními vilkami rozesetými podél pobřeží ve stylu, který napodobuje místní rybářskou vesnici, s dlouhou písečnou pláží a skvělým servisem.

O destinaci

Vietnam je neskutečně úchvatný. Je zemí rozdílů, jedinečného kulturního dědictví a dechberoucí přírody. Najdete tu pláže jako vystřižené z přebalu cestovatelských magazínů, stejně tak i v mlze zahalené vrcholky stále zelených hor a samozřejmě řadu luxusních hotelů a resortů.

Six Senses Con Dao se nachází pouhých 45 min. letu ze Saigonu, Ho Či Minova města, na ostrově Con Dao, asi 2 km od stejnojmenného národního parku.

1032x554 Six Senses Con Dao 9.37.22

 

Ubytování

Ubytovat se tu můžete v některé z 50 vil. Resort nabízí 1–2podlažní, s 1–4 ložnicemi, všechny mají nekonečné bazény, venkovní koupelny, dřevěné obložení a přirozené větrání, aby se snížila potřeba klimatizace. Vily s výhledem na oceán zaručují maximální soukromí, v plážových vilách získáte nádherný výhled na oceán i přímý vstup na pláž.

1032x554 Six Senses Con Dao  v 9.40.25

 

Restaurace

V Six Senses Con Dao vaří z biopotravin vypěstovaných na vlastní zahradě a hotové chody mezinárodní či místní kuchyně si můžete vychutnat v restauracích s krásným výhledem či dokonce v pohodlí svojí vily.

1032x554 Six Senses Con Dao  v 9.39.59

 

Aktivity

Jedinečným zážitkem je hotelové spa, kde vám experti na zdravý životní styl připraví wellness program na míru. Pokud byste se chtěli vydat během pobytu na výlet, můžete využít široké nabídky exkurzí a vydat se například na rybolov, potápění, šnorchlování, historické poznávání ostrova nebo hiking pralesem. Tento resort je výbornou volbou, pokud toužíte poznat místní kulturu, zvyky, kuchyni a zároveň načerpat spoustu energie a dobré nálady.

1032x554 Six Senses Con Dao  v 9.37.57

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist