Six Senses Samui, Thajsko – Koh Samui

Dovolená plná výjimečných ostrovních zážitků

Většina vil resortu Six Senses Samui je vybavena vlastním bazénem, relaxovat můžete také na písčité pláži či u hotelového bazénu a v lázních Six Senses, kde vám připraví wellness program na míru. Značka Six Senses je proslulá svým zájmem o trvalou udržitelnost. Najdete tu například vlastní malou farmu, kde si můžete třeba sebrat čerstvá vejce k snídani.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Na severním výběžku ostrova Koh Samui, zhruba 15 min. jízdy z letiště, se nad skalnatými útesy nachází budovy resortu Six Senses Samui.

1032x554 Six Senses Samui samui-thailand-six-senses-samui

 

Ubytování

Design luxusně vybavených vil ze dřeva a bambusu je inspirován tradičními rybářskými vesnicemi. Ve spojení s okolními palmami poskytují stín a soukromí zejména lidem mířícím na odpočinkovou a romantickou dovolenou. Vily jsou rozesety v kopci a svým hostům nabízejí dechberoucí výhled na Thajský záliv. Celkem je v Six Senses Samui pouze 66 vilek.

1032x554 Six Senses Samui samui-thailand-hideaway-villa-interior

 

Restaurace

V Six Senses Samui se nachází celkem 2 restaurace a v každé z nich naleznete také vlastní bar. Restaurace Dining on the hill je otevřená po celý den a nabízí snídaně formou bufetu s asijskými prvky. Můžete si zde vychutnat i mezinárodní kuchyni během obědů a večeře plné thajských specialit. Výjimečná restaurace Dining on the rocks nabízí inovativní pokrmy společně se skvělých servisem a nádherným výhledem do okolí. Jídlo si ovšem budete moci vychutnat také v pohodlí své vilky nebo pokud budete chtít překvapit svůj protějšek něčím speciálním, můžete si vybrat i své vlastní místo, například pro romantickou večeři v naprostém soukromí. Resorty Six Senses jsou známé svým skvělým přístupem k životnímu prostředí a trvalé udržitelnosti, a proto se můžete v restauracích těšit na spoustu místních a čerstvých surovin z vlastní zahrady.

1032x554 Six Senses Samui samui-thailand-dining-on-the-rocks-bar

 

Aktivity

V Six Senses Samui nechybí ani nabídka aktivit a exkurzí, jako např. Thai box, plavby lodí, potápění a šnorchlování, lekce vaření, nabídka vodních sportů apod. V neposlední řadě je také třeba zmínit místní lázně Six Senses, kde si kromě různých přírodních procedur a masáží budete moci také vyzkoušet jógu nebo pilates.

1032x554 Six Senses Samui samui-thailand-six-senses-spa-treatment-room

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer