Rayavadee Krabi, Thajsko – Krabi

Luxus uprostřed tropické přírody

Rayavadee Krabi je obklopen skálami a nabízí luxus uprostřed tropické přírody. Vedle 3 pláží jsou zde vysoké útesy, které jsou často vyhledávaným cílem turistů. 4 restaurace, hotelové lázně, bazén a fitness centrum dodá hostům kompletní zázemí pro jejich pobyt. A to se hodí, jelikož loď je jedinou možností, jak se na Rayavadee Krabi dostat.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Resort Rayavadee Krabi neleží přímo v rušné části Krabi, ale na klidném poloostrově Phranang. Plavba člunem trvá přibližně 20 min. a sama o sobě je krásným zážitkem. Uvidíte skalní masivy a panorama mořské hladiny, jejíž linii kopírují trasy tradičních thajských lodí. Komplex Rayavadee Krabi obklopují 3 pláže a vzrostlá tropická vegetace. Andamanské moře nabídne dobré podmínky pro potápění i rybolov. Railay Beach, jedna z pláží u resortu, je oblíbeným cílem turistů. Ti vyrážejí 
na výlet za dominantními skalisky, která jsou častým objektem nejen fotografů, ale také zkušených lezců. Další 2 pláže jsou pak dokonalým protikladem – obě jsou klidnější, plážovou atmosféru a dobré koupání ale zajistí pouze jedna z nich – Phranang Beach. 

1032x554 Rayavadee Krabi pic2

 

Ubytování

Díky místní architektuře z hotelu dýchá thajská kultura. K dispozici je zde celkem 94 2podlažních pavilonů a 7 luxusních vil, z toho některé z nich jsou přizpůsobeny pro pobyt s dětmi. Nejvyšší kategorií je Phranang villa, která má celkem 3 ložnice a vlastní privátní bazén.

1032x554 Rayavadee Krabi accommodation7

 

Restaurace

Během svého pobytu v Rayavadee Krabi se budete moci stravovat až v celkem 4 restauracích. Ráno začnete skvělou snídaní v Raya Dining, na oběd zajdete do restaurace The Grotto nebo Raitalay Terrace s výhledem na pláž Railay a romantickou thajskou večeří v Krua Pharanang u moře den zakončíte.

1032x554 Rayavadee Krabi dining   pic2

 

Aktivity

Pokud se do Thajska vydáte za masážemi a lázeňskými procedurami, Rayavadee Krabi váš plán naplní dokonale. Kvalita procedur a široká nabídka masáží řadí Rayavadee Spa mezi nejlepší lázně v Thajsku. Kromě wellness se budete moci vydat také na výlet do okolí ať už po pevnině nebo 
po moři. Sportovní nadšenci si užijí místní fitness, tenisové kurty nebo squash. Určitě nevynechejte ani lekci vaření místní kuchyně, abyste na svůj pobyt mohli zavzpomínat znovu doma.

1032x554 Rayavadee Krabi  pic3

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist