Soneva Kiri, Thajsko – Koh Kood

Ekologicky šetrný luxusní design v ráji Soneva

Ke každé z 33 soukromých vil náleží vlastní bazén, rozsáhlé vnitřní i venkovní obytné prostory a zelené zahrady. Ke každé vile ještě patří elektrická bugina nebo jízdní kola, s nimiž můžete prozkoumávat klikaté lesní cesty v Soneva Kiri, a všechny mají také k dispozici Barefoot Guardian, který nabízí individuální služby 24/7.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Luxusní hotel Soneva Kiri se nachází na ostrově Koh Kood, kam se dostanete za cca 90 min. vnitrostátním přeletem malým letadlem z Bangkoku. Jakmile přistanete, ocitnete si v ráji. Hotel kombinuje luxusní zázemí a vybavení v ekologickém stylu souznějícím s přírodou a okolím. 

1032x554 Soneva Kiri, Thajsko – Koh Kood Soneva-Kiri-Banner

 

Ubytování

Najdete zde pouze 33 vil, které mají od 1 až po 5 ložnic, díky čemuž tu budete mít klid a soukromí zaručeno. Některé z vil jsou umístěné přímo u pláže, jiné zase naopak schované v pralese s překrásným výhledem do okolí. Každá z nich ale zaručuje velkou míru soukromí a vlastní privátní bazén.

1032x554 Soneva Kiri, Thajsko – Koh Kood 2-Bedroom-Sunset-Ocean-View-Pool-Retreat_Master-Bedroom-1600x900

 

Restaurace

Dovolenou v Soneva Kiri si budou užívat na plno i vaše chuťové pohárky. Tradiční thajskou kuchyni si budete moci vyzkoušet v restauraci Kruua Mae Tuk, kde není k dispozici klasické menu, nýbrž místní kuchaři vám připraví večeři podle vašich chutí a podle toho, co zrovna ten den chytili místní rybáři. Restaurace The View zase kromě překrásného výhledu nabídne fúzi japonských a peruánských chutí. Mezinárodní pokrmy budete ochutnávat v hlavní restauraci The Dinnig Room, kde se servíruje snídaně i večeře formou bufetu. Lehký oběd nebo například Tapas k večeři si dáte v So Spirited hned u bazénu. Nechybí ani vinný sklípek, sýrárna, cukrárna či zmrzlinárna. Do Soneva Kiri se sjíždí pravidelně také známí kuchaři z celého světa, takže je určitě na co se těšit. 

1032x554 Soneva Kiri, Thajsko – Koh Kood 20523_Chef-Umed-at-Soneva-Kiri-Meen-Moilee-1200x1200

 

Aktivity

Během pobytu se zde určitě nudit nebudete. Kromě odpočinku na opuštěných plážích či u bazénu nebo ve wellness budete moci objevovat také celý ostrov. Můžete se vydat na výlet lodí, potápět se nebo šnorchlovat, naučit se něco z místní kuchyně při lekci vaření nebo si zahrát tenis. 

1032x554 Soneva Kiri, Thajsko – Koh Kood 12735_Soneva-Kiri-Jetty-1200x1200

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader