Anantara Bophut & Spa Koh Samui, Thajsko – Koh Samui

Nezapomenutelná dovolená v třpytivém Siamském zálivu

Luxusní plážový resort zalitý slunečními paprsky snoubí tradiční thajskou výzdobu s nádechem moderny a přepychu. Ať cestujete s rodinou či v páru, prožijte dokonalou dovolenou v jednom z nejlepších hotelů na ostrově a vydejte se poznávat krásy Koh Samui. 

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Anantara Bophut & Spa Koh Samui leží v severní části ostrova Koh Samui na písečné pláži Boh Put s výhledem na svěží zahrady či malebný Siamský záliv. Z mezinárodního letiště Samui je resort vzdálen asi 15 min. jízdy autem.

1032x554 Anantara Bophut & Spa Koh Samui anantara_bophut_koh_samui_resort_1920x1080

 

Ubytování

Elegantní pokoje, moderní apartmány a soukromé vily s bazénem a prostornými terasami vám poskytnou útulné a poklidné útočiště. Stylový design s prvky thajské kultury, kvalitní dřevěný nábytek, přírodní materiály, jemné barvy a ležérní dekor nabudí pocit klidu a odpočinku. Užijte si nádherné výhledy do tropických zahrad či na třpytící se oceán. Největší rodinný apartmán o 2 ložnicích ubytuje až 7 lidí. Každý pokoj rovněž disponuje parkovacím místem, můžete se tak pohodlně vydat na výlet automobilem po celém ostrově.

1032x554 Anantara Bophut & Spa Koh Samui abs_garden-view-suite_01_g_a_h_1920x1037

 

Restaurace

Hotel nabízí stravování v restauraci Hide Tide, která nabízí bufetové snídaně a večeři formou á la carte. Pokrmy thajské i mezinárodní kuchyně si můžete dopřát uvnitř nebo na verandě pod hvězdami. Vychutnejte si drink a malé občerstvení v plážovém baru A.shore nebo Seen, uvelebte se v sedacích vacích u bazénu a nasávejte západy slunce doprovázené uměleckými výtvory místních barmanů. Povečeřte na pláži pod romantickým baldachýnem nebo se ponořte do lekcí thajské kuchyně pod vedením šéfkuchaře, se kterým vyberete suroviny na trhu a odjedete domů s novými recepty a dovednostmi.

1032x554 Anantara Bophut & Spa Koh Samui anantara_bophut_koh_samui_gallery_sharing_1920x1037

 

Aktivity

Rezort nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit ve vodě i na souši. Vypůjčit si můžete paddleboard, kayak nebo flyboard. Protáhněte tělo při ranních lekcích jógy, vypněte v oceněných lázních navržené architektem Billem Bensleym a užijte si lotosová jezírka, herbální zábaly a párové masáže. Sportovní nadšence čeká bazén, vybavené fitness centrum, tenisový kurt a lekce thajského boxu. Vaše ratolesti si prázdninové dny užijí v dětském klubu pod vedením zkušeného týmu. Mezi nabízené exkurze patří rovněž plavba Siamským zálivem a objevování osamělých ostrůvků na rychločlunu včetně pikniku a koupání v křišťálových lagunách nebo jízda terénním vozem nedotčenou přírodou a deštným pralesem. 

1032x554 Anantara Bophut & Spa Koh Samui _anantara_bophut_spa_room_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“