Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

Bílá perla ostrova Krabi

Vstupte do svatyně smyslů, kde se safírově modré moře setkává s tropickým bílým pískem na pozadí hor a zelené džungle. Ať už toužíte po odpočinku či dobrodržství, Krabi bude tím pravým místem pro vás.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Hotel Banyan Tree Krabi se nachází na pobřeží Krabi v Thajsku cca 50 min. jízdy autem z mezinárodního letiště Krabi. 

1 Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

 

Ubytování

Každý ze 72 luxusních suitů a vil hotelu Banyan Tree Krabi má vlastní bazén a nabízí soukromí a intimitu v prostředí tropického deštného pralesa. Ať už hledáte romantický úkryt se svou drahou polovičkou nebo rodinnou dovolenou plnou zábavy, určitě si vyberete vhodnou variantu pro vás. Nejvyšší kategorií je místní Presidential Beachfront Pool Villa, která má až 587 a přímý vstup na pláž.

2 Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

 

Restaurace

Banyan Tree Krabi nabízí nesčetné možnosti stravování v moderním pojetí thajských, mezinárodních a středomořských pokrmů, které zaručeně rozněžní vaše chuťové buňky a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky. Vyzkoušejte stolování v jednom z "ptačích hnízd" v charakteristické thajské restauraci Banyan Tree Saffron, nebo si užívejte celodenní stravování s kreativní a mezinárodní rustikální kuchyní v The Naga Kitchen. Uvolněte se v baru Kredkaew na pláži s drinkem v ruce a výhledem na západ slunce. A pokud se vám zrovna nikam chtít nebude, pochutnejte si na dobrém jídle i z pohodlí vaší vily.

3 Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

 

Aktivity

Krabi toho má spoustu co nabídnout a během vaší dovolené se zde určitě nudit nebudete. Můžete se vydat na místní trhy, poznávat přírodu i okolní ostrůvky a jeskyně. Spoustu zábavy a dobrodružství si užijí i vaše děti v dětském klubu, ve kterém najdou kromě bazénu také hřiště se zip line a lezeckou stěnou. Vy budete mezitím moci odpočívat na pláži, u bazénu či v místním wellness centru.

4 Banyan Tree Krabi, Thajsko – Krabi

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Veronika Robin

Product Manager