Four Seasons Resort Koh Samui, Thajsko – Koh Samui

Ve spojení s thajským ostrovním životem

Písčitou pláž Four Seasons Resort Koh Samui omývají vody Siamského zálivu, nad nímž se tyčí kopec porostlý palmami. Mezi těmi se pak nacházejí jednotlivé vilky, které díky tropickým zahradám nabízejí velkou míru soukromí. Z toho těží zejména páry směřující na romantickou dovolenou. 

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Klidný luxusní resort Four Seasons Resort Koh Samui se nachází na severozápadě ostrova Koh Samui. Z mezinárodního letiště Samui je resort vzdálen asi 45 min. jízdy autem.

1032x554 Four Seasons Resort Koh Samui KOH_738_original

 

Ubytování

Four Seasons Resort Koh Samui nabízí ubytování pouze v 7 luxusních vilách nebo 6 privátních residencích. Všechny kategorie mají vlastní soukromý bazén. Můžete si vybrat vilu přímo na pláži, nebo naopak na útesu s krásným výhledem na moře i do celého okolí. Místní největší residence má 5 ložnic.

1032x554 Four Seasons Resort Koh Samui KOH_1077_original

 

Restaurace

Ve Four Seasons Resort Koh Samui jsou celkem 3 restaurace a bary. Autentickou thajskou kuchyni ochutnáte v restauraci Koh Thai Kitchen, grilované maso a mořské plody si užijte v restauraci Pla Pla a dobrý cocktail si dáte v Koh Baru nebo Cocorum přímo u bazénu. Milovníci rumu budou nadšení z místního Rum Vault, který je vlastně takovou knihovnou rumů z celého světa.

1032x554 Four Seasons Resort Koh Samui KOH_756_original

 

Aktivity

Kromě krásného bazénu a pláže si budete moci vyzkoušet i spoustu aktivit. Tradiční oblíbenou aktivitou je například Muay Thai kick-box, ale nechybí ani vodní sporty, knihovna, fitness centrum, plážový volejbal, tenis, yoga a pilates a spousta dalších. Nudit se tu nebudou ani děti, pro které je připravena spoustu aktivit po celý den. Pokud si ale chcete především odpočinout, určitě zavítejte do místního wellness, masáže si můžete vychutnat také přímo na pláži.

1032x554 Four Seasons Resort Koh Samui KOH_1422_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“