The Ritz-Carlton Samui, Thajsko – Koh Samui

Dovolená v tropickém ráji

Mezi dvěma plážemi se rozprostírá celkem 175 vilek a suitů s krásnými výhledy. Specialitou The Ritz-Carlton Samui je místní přírodní mořský bazén, který je jediným v celém Thajsku.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Resort The Ritz-Carlton Samui se nachází v soukromém zálivu plném slunce, oceánu a přírody, zhruba 15 min. jízdy autem z místního letiště.

1032x554 The Ritz Carlton Samui 50477158-Arrival pavilion 03

 

Ubytování

Celkem 175 pokojů, suitů a vilek s výhledem na moře nebo do zahrad se rozprostírá po celém resortu The Ritz-Carlton Samui. Vily jsou zde určitě tou nejlepší volbou, především proto, že mají vlastní privátní bazén a krásný výhled na moře. Nejvyšší kategorií je Villa Kasara, která má 255 m² a celkem 3 ložnice.

1032x554 The Ritz Carlton Samui 50491286-Villa Kasara - Living

 

Restaurace

V The Ritz-Carlton Samui si během své dovolené budete moci užívat celkem až 11 restaurací a barů. V restauraci Shook si budete vychutnávat snídani s výhledem na oceán, mezinárodní kuchyni nabízí restaurace u bazénu Sea Salt a jedinečné thajské speciality naleznete v restauraci Pak Tai, kde jsou pokrmy připravovány z místních čerstvých surovin přímo z trhu. Milovníky masa určitě nadchne restaurace The Ranch nabízející kvalitní steaky. 

1032x554 The Ritz Carlton Samui 50491274-One Rai 2

 

Aktivity

Díky velkému výběru aktivit nabízených The Ritz-Carlton Samui se během dovolené určitě nudit nebudete. Můžete si zde vyzkoušet například tenis, surfing, hiking, vodní sporty, lekce vaření apod. Za vyzkoušení zde stojí určitě také šnorchlování, protože se zde nachází korálový útes s více jak 50 různými druhy ryb. Pokud byste chtěli poznat okolí, určitě můžete vyzkoušet také některou z nabízených exkurzí. Pro sportovní nadšence nechybí ani fitness centrum s ringem na kick box a Muay Thai. Pokud je ale vaším cílem především odpočinek, budete nadšení z hotelového wellness & spa plného procedur využívajících především místní ingredience. Nachází se zde také pavilon věnovaný cvičení jógy. Resort nezapomněl ani na nejmenší návštěvníky, a proto si zde i vaše děti budou moci užít spoustu zábavy a her v dětském klubu. 

1032x554 The Ritz Carlton Samui 50477176-Spa Village - Songkran Shower 01

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager