Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

Legendární hotel Mandarin Oriental v Bangkoku

Luxusní pětihvězdičkový hotel Mandarin Oriental, Bangkok v jednom z nejzajímavějších měst na světě se těší pověsti hotelu, který se vyznačuje stylem, službami a dokonalostí. Mandarin Oriental, Bangkok je oázou klidu na břehu řeky Chao Phraya a je skutečně pozoruhodným hotelem.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Luxusní 5hvězdičkový hotel Mandarin Oriental, Bangkok leží podél řeky Chao Phraya v Bangkoku. Hotel The Oriental, jak se mu tehdy říkalo, byl postaven v roce 1876 a byl prvním luxusním hotelem v Siamském království. Mezinárodní letiště Bangkok Suvarnabhumi (BKK) je od hotelu Mandarin Oriental vzdálené 37 km.

1 Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

 

Ubytování

Každý z hotelových pokojů a apartmánů, které kombinují elegantní thajský styl se svůdnými moderními prvky, má svůj osobitý charakter. Elegantně navržené a přepychově propracované pokoje a apartmá odrážejí ducha Bangkoku, včetně polohy hotelu na řece Chao Phraya, a zároveň využívají technologie a komfort 21. století. S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme.

2 Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

 

Restaurace

V Mandarin Oriental, Bangkok se nachází 12 velmi individuálních restaurací a barů, včetně oblíbených klasických a jednou michelinskou hvězdičkou oceněných francouzských restaurací Le Normandie by Alain Roux. Thajské speciality si můžete vychutnat v restauraci Baan Phraya a čínské lahůdky v restauraci The China House. Restaurace Lord Jim's, s oblibou označovaná za místo setkávání v Bangkoku, láká hosty na mořské plody a prvotřídní maso, zatímco restaurace Kinu by Takagi nabízí hostům vytříbenou kuchyni Kaiseki v intimním prostředí.

3 Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

 

Aktivity

Poznávat Bangkok od císařských chrámů až po vyhlášené restaurace můžete s osobním průvodcem. Odpočívat pak můžete v hotelových lázních The Oriental Spa, které byly otevřeny v roce 1993, jsou uznávány jako první hotelové lázně v Thajsku a jsou hodnoceny 5 hvězdičkami časopisu Forbes Travel Guide.

4 Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko – Bangkok

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám pomůžeme a zařídíme vše potřebné pro vaši dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager