Anantara Mai Khao Phuket Villas, Thajsko – Phuket

5* ubytování na severním cípu ostrova Phuket

Anantara Mai Khao Phuket Villas leží na severním cípu ostrova Phuket, na dlouhém úseku zlatavé pláže lemované svěžím národním parkem. Bazénové vily jsou seskupeny kolem laguny ve stylu jihothajské vesnice a nabízejí privátní oázy. 83 bazénových vil je rozmístěných kolem klidné laguny a 30 bazénových pavilonů v přilehlých tropických zahradách Avani+ Mai Khao.

O destinaci

Divoká a nespoutaná exotika. Nekonečné bílé pláže na jedné straně, životem kypící džungle na té druhé. Můžete se vydat na průzkum dob minulých, zažívat epické plážové bakchanálie nebo třeba obojí najednou. Thajsko je nejlepším místem pro blízká setkání se slony.

Resort Anantara Mai Khao Phuket Villas se nachází na severozápadní části ostrova Phuket, zhruba 15 min. jízdy autem z místního letiště. Mai Khao je nejdelší pláž na ostrově, ohraničena džunglí Sirinath a ideální pro dlouhé procházky po zlatých březích. 

1032x554 Anantara Mai Khao Phuket Villas anantara_mai_khao_phuket_villas_beach_mai_khao_view

 

Ubytování

Vilky jsou rozmístěny po celé rozloze areálu Anantara Mai Khao Phuket Villas okolo malebné laguny s bujnou vegetací. Atmosféra resortu díky tomu záměrně připomíná thajskou vesnici. Dohromady je zde 83 vilek a 30 pavilonů. Jedinečnou kategorií je určitě Two Bedroom Royal Villa by Jim Thompson, ve které naleznete tkaniny právě od tohoto považovaného otce thajského hedvábného průmyslu.

1032x554 Anantara Mai Khao Phuket Villas apk_royal_villa_by_jim-thompson_living_room_overview_1920x1037

 

Restaurace

Zázemí Anantara Mai Khao Phuket Villas nabízí 6 restaurací a barů zaměřených na místní i mezinárodních kuchyni a grilované speciality. Specialitou je zde nejen restaurace u pláže Sea.Fire.Salt, ale také jedinečný bar Three House mezi korunami stromů. Romantickou večeři si tu můžete užít i v soukromí přímo na pláži.

1032x554 Anantara Mai Khao Phuket Villas anantara_mai_khao_phuket_villas_dbd2_1920x1037

 

Aktivity

Dále zde naleznete také jedinečné wellness & spa, bazén hraničící s písečnou pláží, tenisové kurty, fitness centrum, centrum vodních sportů a další. Zároveň se během dovolené můžete věnovat i lekcím jógy, tai chi, pilates, thai boxu, vaření, golfu, potápění, rybolovu, a nebo se projet po okolí na kole. V Anantara Mai Khao Phuket Villas nechybí ani dětský klub nabízející zábavu pro děti po celý den.

1032x554 Anantara Mai Khao Phuket Villas anantara_mai_khao_phuket_non_motorised_water_sports_1920x1037

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist