Test o nás BEZ INDEXACE

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

NEZÁVAZNĚ POPTAT DOVOLENOU V MEXIKU
2000x910 Mexiko shutterstock_1869263059

Náš tým

Dominik Kohel

Chief Executive Officer

Petra Foktová

Chief Marketing Officer

Adam Chylík

Chief of Private Travel Designers

Náš život má omezenou dobu, a proto bychom se měli snažit o jeho maximální naplnění. Sbírání zážitků je cesta, jak toho dosáhnout. Vidět gorily horské ve volné přírodě je jeden z nich a jsou mnohé další... Mými nejsilnějšími zážitky jsou západ slunce v Zambezi, který jsme pozorovali z lodi v obklopení usínajících hrochů, a sledování noční oblohy ve výšce 4201 m n. m. ve stanovém táboře Sarchu s výhled na vrcholky Himálaj. V Exclusive Tours spolu s kolegy plánujeme cesty a vypracováváme itineráře pro naše klienty podle jejich přání a na základě našich bohatých zkušeností.

Veronika Robin

Product Manager

V Exclusive Tours jsem začínala v roce 2017 na pozici Private Travel Designer a v průběhu let jsem si stále více uvědomovala, jak moc je důležité mít po celém světě opravdu silné a spolehlivé partnery, kteří nám pomohou udělat z cest našich klientů nezapomenutelný zážitek. S cílem neustále rozšiřovat a posilovat tuto síť jsem se tak v roce 2022 pustila do práce jako Product Manager. Vážím si toho, že máme partnery po celém světě, na které se můžeme spolehnout a kteří mě navíc nabíjí další inspirací a chutí objevovat stále něco nového.

Adéla Skřivánková

Private Travel Consultant

Původní profesí jsem novinářka, ale cestování vždy bylo mojí největší vášní. Studovala jsem ve Španělsku a v Mexiku, sama jsem odjela prozkoumávat Střední Ameriku, potápěla se na nejkrásnějších ostrovech světa Raja Ampat, pozorovala medvědy na Aljašce nebo polární záři v Laponsku. Při cestování vyhledávám hlavně dobrodružství a nevšední zážitky. Miluji přírodu, freediving a jsem lektorkou jógy. Absolvovala jsem i kurz přežití, ale doufám, že ten v praxi nikdy nevyužiju.

Nikola Uhrová

Private Travel Consultant

Cestování a poznávání nových kultur je mým zájmem od malička a v posledních letech naštěstí i náplní mé práce. Nějakou dobu jsem pracovala v cestovním ruchu v Dubaji, měla možnost létat do celého světa a mezi své nejmilovanější destinace zařadila Japonsko, Jižní Afriku a Omán. Posledních 6 let cestuji hlavně se svou rodinou, máme rádi nejen netradiční zážitky, ale také skvělé koupání na Maledivách. V Exclusive Tours mě nejvíce těší, když mohu plánovat právě rodinné dovolené.

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader

Poznatky z cestování předávám v Exclusive Tours svým klientům už od roku 2018 a díky služebním cestám mohu stále objevovat nové země a kultury. Mým nejoblíbenějším zážitkem je trekking za gorilami v Ugandě, který si budu pamatovat do konce života, stejně jako vyhlídkový let helikoptérou v Botswaně. Mojí srdcovou záležitostí však je a navždy bude Spojené království se svojí nádhernou přírodou a řadou honosných sídel a zámků a kouzelných vesniček, ve kterých máte pocit, jako byste se vrátili v čase.

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer

Nejvíce mi v srdci utkvěly USA a Japonsko, kde jsem strávil několik měsíců. Navíc kultura Japonska se stala mou vášní a jsem rád, že svoje zkušenosti a zážitky mohu už od roku 2018 předávat právě klientům Exclusive Tours. V průběhu let se mé know-how samozřejmě mnohonásobně rozšířilo a zažil jsem krásy, chutě a aktivity v dalších destinacích. A protože mám raději cestování s objevováním, tak mými dalšími cíli jsou jsou pro svou nádhernou přírodu Island, Nový Zéland a Bali.

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist

Od letištního handlingu a kabin letadel až po plánování privátních cest... Po italském gymnáziu jsem zamířila výše a 8 let brouzdala nebe jako letuška na komerčních i privátních letounech. Mé srdce bije nejen pro dobrodružnou Kanadu, Skandinávii, Skotsko a Dolomity, ale i slunečný Mauricius a Sardinii. A můj cestovatelský bucket list? Je na něm hlavně Nový Zéland (po stopách hobitů), Havaj a Nepál.

Tereza Musilová

Private Travel Designer

Na svých cestách se ráda vydávám za hranice komfortní zóny a vyhledávám dobrodružství, proto mě jen zřídkakdy uvidíte odpočívat na pláži. Mám ráda okamžiky, kdy si vychutnávám vietnamskou kávu s pohledem na terasovitá rýžová pole, ochutnávám autentické tacos přímo na tržišti v Mexiku, tančím salsu s místními na Kubě, obdivuju impozantní historii a hory v Ománu nebo jdu na trek do majestátních gruzínských hor. Cestování je pro mě nezbytnou součástí života, a proto mě těší, že své bohaté zkušenosti mohu využít při plánování jedinečných cest pro své klienty.

Tomáš Marek

Private Travel Designer

Ačkoliv jsem původně ze severu, tělem i duší jsem jižan. Vždycky mě totiž nejvíc bavilo trávit čas v zemích zalitých sluncem. Svoji zálibu jsem si užíval při práci delegáta ve Španělsku nebo když jsem se věnoval pronájmu plachetnic. Moje cesta tak přirozeně směřovala napříč cestovním ruchem, až jsem v roce 2021 doputovat do Exclusive Tours. Jsem tady rád, a to hlavně díky přátelskému a profesionálnímu týmu a inspirativním osobnostem z řad našich klientů.

Denisa Pravdová

Chief Financial Officer

Denisa, která se Exclusive Tours věnuje od ledna 2019, je klíčovou postavou v naší finanční operativě. S více než 25letými zkušenostmi v oblastech financí, controllingu, finančního auditorství a mzdové agendy, Denisa přináší nejen odborné znalosti, ale i silné vedení týmu a dovednosti v personálním managementu. Ve svém volném čase se ráda věnuje outdoorovým sportům, což jí dodává energii a svěží pohled do každodenní práce.

Petra Bodnárová

Finance Assistant

Na pozici Finance Assistantky pracuji v Exclusive Tours od roku 2021 a své zkušenosti jsem získávala v soukromé mateřské škole a v jedné bance působící v ČR. Mou oblíbenou zemí je kromě České republiky Anglie. Ta se stala na pár let mým druhým domovem a ráda se tam vracím. Mojí vysněnou destinací je určitě Nový Zéland – jsem jím fascinována od uvedení filmu Pán prstenů. Mezi mé koníčky patří četba, latinsko-americký tanec a procházky.

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.
985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah
      

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque porta. Donec iaculis gravida nulla.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader