V Sardini si zahrajete s předními golfisty, zatímco se z vašich dětí stane příští Maradona

Chcete zažít výjimečnou rodinnou dovolenou, ale kvůli dětem se bráníte dlouhému cestování? Vydejte se do Forte Village na Sardinii. Toto místo je splněným dětským snem, a není se čemu divit, všechno je podřízeno dětem a jejich sportovním aktivitám. Ale nezapomíná se ani na rodiče.

Kdo vystřídá Petra Čecha?

Ať už do Forte Village vyrazíte s těmi nejmenšími anebo vezmete na dovolenou teenagery, všichni si užijí spoustu zábavy. Na rozdíl od běžných hotelových kids clubů zde mají děti na výběr z mnoha sportovních akademií. Vaši malí sportovci mohou trénovat s fotbalisty Chelsea, učit se od tenisových legend anebo s osobním koučem zlepšit svůj plavecký styl.

Pýchou resortu je Chelsea Football Club, splněný sen každého malého fotbalisty. Ve Forte Village zažije skutečný trénink jako v Londýně. Dostane dres s vlastním jménem na zádech a pak si vybere, jestli je jeho místo v útoku nebo ohrozí na soupisce Petra Čecha. V létě trénují fotbalisty od 4 do 14 let např. útočník Gianfranco Zola a obránce Paulo Ferreira, píšťalku na krk si ve Forte Village nasadil i Tore André Flo.

Načítám

Legendy své zkušenosti předávají i v Tennis Academy, trenérské místo často patří našemu Karlu Nováčkovi nebo Australanu Marku Woodfordovi. Oba se zaměřují na zlepšení techniky ve dvouhře i čtyřhře. Swimming Academy připravuje malé sportovce na olympijské výkony, akademie horských a silničních kol láká na výuku efektivní jízdy pod dohledem Maria Cipolliniho, zlepšit se společně s dětmi můžete i ve sportech, jako jsou kriket, ragby nebo box.

Načítám

Lokomotiva Tomáš jede k Barbie

Předškoláci, kteří před sportem dávají přednost světu fantazie a her, si ve Forte Village zamilují Wonderland. Zahradou plnou aktivit jezdí lokomotiva Tomáš, která vozí děti od atrakce k atrakci. Například vesnička papouška Maria, který je maskotem Wonderlandu, je místem, kde si ti nejmenší zkusí život dospělých, ale samozřejmě po svém a v miniaturních stavbách. Vyřádí se v hasičské zbrojnici, salónu krásy, je tu i kino, radnice či tržiště.

O ratolesti se postarají chůvy za pomoci vzdělávacích hraček Fisher Price, pro malé slečny a jejich maminky ve Forte Village loni otevřeli skutečný Barbie dům. Tady se společně mohou hýčkat jako světoznámá panenka, dostanou kosmetický balíček a užijí si odpoledne v lázních. Ve fashion akademii se zase naučí líčit, nosit šperky nebo chodit po přehlídkovém molu.

Načítám

Po michelinském obědě na wellness

Nepředstavujte si ale Forte Village jen jako jedno velké dětské hřiště. Veškerý komfort dostávají i dospělí. Komplex osmi hotelů a suit lemuje bílá písečná pláž a resort žije ve dne i v noci. Doporučujeme se ubytovat v suitách Le Dune, kde budete skryti v zahradě pod listy palem a olivovníků. Ubytování v Il Castello zase nabízí výhled na moře a dobré místo pro relaxaci na sluníčku.

Vlastní kapitolou jsou restaurace v resortu. Do Forte Village přijíždějí pravidelně slavní šéfkuchaři včetně Gordona Ramseyho, stálicí resortu je restaurace michelinského kuchaře Alfonse Schuhbecka. V areálu si můžete vybrat z pravé sardinské kuchyně, jiná místa se specializují na těstoviny, pizzu, brazilská jídla anebo steaky.

Po dobrém obědě můžete využít jeden z deseti bazénů a pečovat o sebe ve wellness centru. Wellness v resortu Forte Village nabízí kolekci léčivých procedur, která začíná koupelí ve vodě s hořčíkem, pokračuje olejovou lázní, koupelí v aloe a mátě a je zakončena masáží slanou vodou.

Načítám

Trénink s hráčem PGA

A jestliže chcete být ve Forte Village stejně aktivní jako vaše děti, kromě tenisových kurtů a basketbalových hřišť se můžete vydat na golf do nedalekého Is Molas. Zde si pod dohledem špičkového hráče PGA v roli trenéra vylepšíte svůj handicap.

Vydejte se na výjimečnou rodinnou dovolenou do resortu Forte Village. Poznejte Sardinii jako místo, kde dospělí získávají novou energii a děti si odváží nezapomenutelné zážitky.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat