Matěj Polák

„Jsou destinace, kde není vždy velký výběr kvalitních 5* hotelů, jako například Chorvatsko. Pak je nejlepším řešením pronájem privátní vily. Ať už jste s přáteli, rodinou či chcete mít jen romantickou dovolenou ve dvou, vily vám poskytnou absolutní soukromí. Nejlepší na tom všem je, že vám nebude scházet žádná služba hotelu, od šéfkuchaře až po pokojskou či osobní masérku."

Matěj Polák, travel designer

 

Užijte si léto v maximálním soukromí a naprostém luxusu.

Nabízíme vám vily přímo od majitelů, které se pyšní skvělou polohou v žádaných destinacích. Vybere si každý – a jestli ne, máme pro vás v záloze spoustu dalších úžasných míst. Stačí nám zavolat. 

Pro milovníky nekonečných horizontů - Villa Azzurra, Sorrento, Itálie

Z terasy vily se vám nebude chtít odejít. Fascinující výhled na Středozemní moře se nikdy neokouká, navíc když může být kulisou vaší večeře nebo rodinného grilování. Vila pojme až osm hostů, kteří si také mohou dopřát romantickou relaxaci v jacuzzi a infinity poolu, třeba za třpytu hvězd odrážejícího se od hladiny moře. V moderním interiéru najdete samozřejmě plně vybavenou kuchyni a čtyři ložnice, každou s nezapomenutelným panoramatickým výhledem. A o denní rutinu se nestarejte, ráno se o čistotu vaší vily vždy postará úklidová služba.

Načítám

Pro ty, kteří nechtějí jezdit daleko - Villa Split, Chorvatsko 

Plánujete rychlou dovolenou? Někde blízko a u moře? Na týdenní pobyt je Villa Split ideální. Letadlem jste na místě za hodinu a půl, autem do deseti. A odpoledne už se koupete v Jaderském moři. Jinak půvabné Chorvatsko trpí nedostatkem luxusního ubytování. Naše řešení? Ve Splitu si pronajměte privátní vilu. Má úžasný výhled na moře a zároveň je v blízkosti centra města. Ubytuje až deset hostů, kteří využijí luxusu třípatrové budovy, jejíž historie se začala psát před více jak sto lety. Dnes si za jejími zdmi můžete dopřávat romantické večery u krbu, vzdělávat se v knihovně, zlepšit svoji formu v tělocvičně, jacuzzi nebo zahradním bazénu. Vždy s pohledem na nekonečné dálky, vždy v klidu a soukromí. Dobar dan!

Načítám

Pro ty, kteří milují zeleň - Villa Cecilia, Sicílie, Itálie 

Užijte si léto v blízkosti písečné pláže na místě, kde se můžete zchladit nejen v moři a ve svém bazénu, ale také ve stínu vlastní botanické zahrady. Díky tomu, že vila leží mezi Palermem a Cafalu, je také skvělou základnou pro objevování Sicílie. Celý exteriér je fascinující. Hlavní bazén doplňují dva menší dětské, které jsou propojeny vodopády. Nechybí jacuzzi nebo dekorativní jezírko plné ryb. A k tomu desítky středozemních stromů a květin, které se stanou nezapomenutelnou kulisou vašeho letního sídla. Když do něj vstoupíte, překvapí vás velkorysý prostor, v němž se do jídelny pohodlně vejde i klavír a do obývací místnosti krb. V patře jsou vám k dispozici čtyři ložnice, takže vila pohodlně přijme až 12 hostů. Všem pak na vyžádání může být k ruce suita komorníků, kuchařů nebo animátorů.

Načítám

Pro milovníky tradičního luxusu - Villa La Tosca, Bordeaux, Francie 

Je to spíš zámek s borovicovým hájem a romantickým jezírkem uprostřed rozkvetlé zahrady. A místo, které vábí klidným spojením historické budovy a moderního vybavení. Ochutnejte život aristokratů v tradiční Francii. V blízkosti vyhlášených vinic si vaše rodina může dopřát ubytování v osmi ložnicích a při dlouhých večerech rozpálit krb. Romantici navíc ocenípokoj ve věži s okouzlujícím panoramatickým výhledem. Večer doporučujeme vyhledat klid v knihovně se skleničkou vína, zatímco děti budou sledovat film v podzemním kině. A přes den? Hurá do moře! Stačí jen pár kroků přes zahradu a písečná pláž je vaše.

Načítám

Pro velkou rodinu - Villa Mas Torroella, Costa Brava, Španělsko 

Fascinující zámek ze 14. století byl přestavený na moderní luxusní rezidenci v tradičním španělském stylu. V osmi ložnicích je místo až pro 20 návštěvníků, k dispozici je i vedlejší dům pro váš personál. Takové Costa Brava jinde nezažijete. Dům je obklopený rozsáhlou zahradou, loukami a lesem kouzelného masivu Gavarres, ale jen 12 minut od pláže. Tím je zajištěno maximální soukromí a zároveň dostatek aktivit. Co byste řekli na možnost výběru ze sedmi michelinských restaurací v okolí? Projížďce na koních nebo letu balónem? Tohle všechno Mas Torroella nabízí. A k tomu samozřejmě pohodlí, na které jste zvyklí – lázně, vyhřívaný venkovní bazén, jacuzzi, saunu, tělocvičnu i tenisový kurt. Prožijte nezapomenutelné léto na jihu v této výjimečné rezidenci.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.