Nezapomenutelný večírek u bazénu

W Barcelona se nachází na známé promenádě La Barceloneta, zhruba 18 km od letiště. Hotel, renovovaný známým architektem Ricardem Bofillem, je pozoruhodný svým tvarem – vypadá jako námořní plachta. Těšit se můžete na bazén s lehátky, který se nachází přímo na střeše budovy, luxusní spa, fitness centrum, nejlepší bazénové party, koktejly se skvělou hudbou v místním baru a tradiční španělské výtečné pokrmy v originálních restauracích. Dovolená ve W Barcelona je ideální pro všechny, které zajímá dobré jídlo, kultura a nakupování.

Video o W Barcelona

Virtuální prohlídka

Ubytování ve W Barcelona

V nabídce ubytování je 473 luxusních pokojů a suitů s výhledem na Středozemní moře nebo centrum Barcelony. Ubytovací jednotky jsou unikátní svým avantgardním interiérem. Pokoje Wonderful nebo Fabulous zahrnují manželskou postel, příp. dvě oddělené postele, psací stůl, minibar a koupelnu se sprchovým koutem, luxusními toaletními potřebami a župany.

O něco prostornější jsou suity Cool Corner, v nichž najdete ložnici s krásným výhledem na moře, obývací pokoj s pohodlnými pohovkami a koupelnu se sprchou. Suity jsou výjimečné díky vaně, která se nachází přímo v ložnici, takže si při koupeli můžete užívat výhled na Středozemní moře.

Stravování ve W Barcelona

Hotel provozuje gurmánskou restauraci BRAVO24, kde působí šéfkuchař Carlos Abellán. Vychutnejte si koktejl ve 26. patře na střeše baru Eclipse a užijte si krásný výhled na Barcelonu a moře. V plážovém klubu Salt si můžete objednat originální burgery a sníst si je přímo na pláži. Pokud máte rádi mořské plody, zajděte do podniku Wave, kde vám naservírují jen ty nejčerstvější, právě ulovené pochoutky.

Aktivity ve W Barcelona

Relaxujte na střeše hotelu u bazénu se skleničkou v ruce nebo si zaplavejte v průzračném moři. Navštivte wellness centrum Bliss Spa, kde naleznete vířivku, saunu, parní lázeň a širokou nabídku relaxačních i kosmetických procedur. Pokud se rádi bavíte, jistě oceníte i skvělé pool party na střeše hotelu. Projděte si historické centrum Barcelony a poznejte španělskou kulturu. Nezapomeňte se podívat ani na světově proslulý chrám z 19. století – Sagrada Família.

Jak zařídit dovolenou ve W Barcelona

Dovolenou ve Španělsku ve W Barcelona vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. .

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.