Design Villa Utsu, Finsko – Laponsko

Luxusní privátní vila v Utsuvaara

Vydejte se za nezapomenutelnými zážitky do této úžasné vily, která nabízí dokonalou kombinaci luxusu a přírodních krás! Tato vila z mohutných klád, se skleněnými prvky, skalami a kovem je skutečným mistrovským dílem, které vám vyrazí dech.

O destinaci

Levi je nejoblíbenějším finským lyžařským střediskem se 44 sjezdovkami a 26 vleky. Kolem lyžařského střediska a v celé oblasti Kittilä jsou k tomu navíc stovky kilometrů běžeckých tratí. Soukromá 3podlažní vila v Utsuvaara leží v krátké vzdálenosti od centra města a lyžařských vleků.

1032x554 Design Villa Utsu 1

 

Ubytování

Design Villa Utsu může ubytovat až 10 hostů v 5 2lůžkových pokojích, z nichž každý má vlastní koupelnu. Střešní okna v ložnicích poskytují jedinečnou příležitost pozorovat polární záři z pohodlí postele. Vila se může pochlubit také dobře vybavenou kuchyní, samostatnou snídaňovou místností, prostorným otevřeným obývacím pokojem a jídelním koutem obklopeným panoramatickými okny.

1032x554 Design Villa Utsu 2

 

Restaurace

K dispozici budete mít vlastního soukromého kuchaře, který vám připraví všechna jídla podle vašeho přání! 

1032x554 Design Villa Utsu 3

 

Aktivity

Design Villa Utsu nabízí jedinečnou 2patrovou saunu s velkým panoramatickým proskleným oknem – další perfektní místo pro pozorování polární záře. Když vyjdete ven na terasu, najdete tu vířivku, krb a gril pro venkovní vaření. Úchvatná laponská příroda tento nezapomenutelný zážitek dokonale doplní.

1032x554 Design Villa Utsu 4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Laponsku vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer