JOALI MALDIVES
&
JOALI BEING

2 maledivské resorty plné luxusu, perfektních služeb a duševního klidu

POPTAT ZÁJEZD DO JOALI
Three Bedroom Ocean Residence with Two Pool 1 - Medium

Napište svůj vlastní příběh JOALI

Celý příběh začal snem o jedinečném uměleckém resortu ukrytém v úchvatném atolu Raa. Zrodila se JOALI MALDIVES, zázračná země kreativity, požitkářství a dobrodružství. Myšlenka na druhý resort vznikla z velmi silné vize kvalitního odpočinku připraveného na míru. JOALI BEING je prvním místem svého druhu na Maledivách.

 

JOALI MALDIVES

JOALI MALDIVES se jako luxusní značka pohostinství a životního stylu zavázala k udržitelnosti. Každý aspekt jeho firemní kultury a strategie je založen na myšlence „odpovědného luxusu“. Tento ostrovní resort plný umění se nachází uprostřed Indického oceánu a slibuje nádherné a klidné zážitky z jedno z nejradostnějších míst na zemi. Se svými 6 restauracemi a interaktivní kuchyní a jídelnou nabízí široký výběr chutí, které uspokojí každého gurmána. Celosvětově proslulá ESPA nabízí na míru šité procedury pro dokonalý lázeňský zážitek, díky kterému se budete cítit svěží, revitalizovaní a krásní.

 
JOALI MALDIVES Two Bedroom Ocean Pool Villa Pool - Medium

 

 

JOALI BEING

JOALI BEING je wellness resort na Bodufushi Island, kde výraz pohoda znamená způsob bytí – od jídla a pití přes ubytování po nabídku terapií. Ta je zde postavena na kombinaci starodávných znalostí a moderní vědy a stojí na čtyřech pilířích – spokojenosti a duševnímu klidu, omlazujících kúrách, formování hlubšího porozumění spojení mezi tělem, myslí a výživou a optimalizaci toku energie pomocí pohybových aktivit a regeneračních procedur.

JOALI BEING - Well Living Spaces - Three Bedroom Wellbeing Beach Residence - Outdoor pool_3 Outdoor pool_3 - Medium

 

4 důvody, proč VIP zákazníci řeší svoji dovolenou s námi

Jsme travel designeři. Designujeme VIP dovolené na míru. Ručně, precizně, pro každého klienta přesně podle jeho potřeb, představ a snů.

JAK FUNGUJE CESTOVÁNÍ S EXCLUSIVE TOURS

Bohaté zkušenosti

Úspěšně realizované na zakázku připravené zážitky v hodnotě dosahující 1,5 mld Kč.

Diskrétnost a profesionalita

Profesionální tým zkušených travel designérů. Jsme akreditovaným partnerem IATA a certifikovaným brokerem privátních letů.

Exkluzivita

Jsme partnery široké sítě poskytovatelů VIP služeb spojených s individuálním cestováním po celém světě. Současně jsme 1. členem exkluzivní sítě Serandipians by Traveller Made z ČR a můžeme se chlubit tím, že jako jediní v ČR patříme mezi zakládající členy této sítě jako PIONEER AGENCY.

Důvěra a odpovědnost

Vše stavíme na dlouhodobých vztazích a maximální spokojenosti klientů. Přebíráme také veškerou odpovědnost, ručíme za výběr námi prověřených služeb a hladký průběh každé dovolené, která se tím pro klienta stává bezstarostnou.
985x632 Zážitky, které si zapamatujete_shutterstock_266232050_flip

Jsme architekti vašich cestovatelských snů

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Vše zařídíme na míru

  • Osobně s vámi projdeme vaše představy
  • Doporučíme vám to nejlepší řešení
  • Budeme pro vás vždy na dosah

Maledivy

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

1032X554 JOALI BEING - Retreat - Island Drone_2 - Medium

 

 

Maledivská příroda

Maledivy jsou proslulé svými bohatými korálovými útesy a nepřeberným množstvím míst k potápění a šnorchlování. Nasaďte si brýle, ponořte se pod hladinu mezi korály, jež bující životem, a pozorujte chaotickou změť pestrobarevných tropických rybek, mezi kterými ladně proplouvají plaší útesoví žraloci.

shutterstock_1202313547

 

Aktivity na Maledivách

Při potápění se můžete setkat s takovými mořskými velikány, jakými jsou například žraloci velrybí nebo manty obrovské. V resortech našich partnerů jsou ale v nabídce i mnohé další, nenáročné formy zábavy. Od šnorchlování a vybavení pro vodní sporty přes suchozemské aktivity po luxusní spa, ve kterých se vám zpravidla dostane péče na míru.

Joys of JOALI 23 - Medium

 

Objevte resorty JOALI

              

Napište nám svoji představu, prosím.

Spojíme se s vámi do 1 dne a probereme společně představu vaší vysněné dovolené.

Nechcete čekat? Zavolejte nám!
+420 739 808 000

Nechte nám na sebe telefonní kontakt, prosím.

Spojíme se s vámi v preferovaném čase a společně probereme vaši představu o vysněné dovolené.

Vyberte si, prosím, termín, který vám vyhovuje.

Schůzku si společně potvrdíme ještě e-mailem.

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Nechte se hýčkat v některém z luxusních hotelů a resortů, které kladou důraz na odpočinek. Dopřejte svému tělu příjemné a relaxační procedury, které vás zbaví stresu a napětí. Vydejte se s námi na ta nejlepší místa, která vám zajistí odpočinek, pohodu a chvilky, na které budete rádi vzpomínat, přesně podle vašich představ a snů.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer