Dovolená na luxusní jachtě

Zážitky Od každého trochu

Pronájem jachty otevírá širokou škálu neuvěřitelných míst k objevování a objevovat destinace z paluby soukromé jachty můžete téměř kdekoliv na světě.

Vzhůru na palubu luxusní jachty!

Zvedněte kotvy a užijte si unikátní dovolenou na privátní jachtě. Ať už budete chtít brázdit vody Evropy či vody Pacifiku nebo Karibiku, ať už budete chtít s sebou vzít jakýkoliv počet spolucestujících, luxusní jachtu vám najdeme a zařídíme vše potřebné pro vaši výpravu.

Vybrané luxusní jachty


 

Vše zařídíme na míru

  • Zajišťujeme soukromé plavby po celém světě, a to pro jakýkoliv počet cestujících.
  • Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.
  • Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb včetně transferu nebo programu v průběhu plavby.
1032x554_soukromá jachta_Barents_Cruising

 

 

Stravování na jachtě

Na palubách luxusních jachet je pro pasažéry k dispozici po celou dobu plavby vlastní kuchař, který se kompletně stará o kuchyni a přípravu jídel. Jídlo a pití také nakupuje, a to z peněz povinného poplatku APA*, který standardně tvoří 30–35 % z ceny pronájmu jachty. Těšit se můžete na vybraná jídla dle osobního šéfkuchaře nebo dle svých přání. Jídelníček můžete mít připravený už před svým naloděním nebo ho můžete připravovat s kuchařem na místě. Stravovat se ale můžete i mimo jachtu.

1032x554 Jeff-Brown-17012-503939

 

 

Aktivity na jachtě

Luxusní jachty zpravidla nabízejí svým hostům neuvěřitelnou škálu luxusního vybavení, které zajistí ty nejpříjemnější zážitky přímo na lodi. Bývají vybaveny nejmodernějšími audiovizuálními zařízeními, vířivkami, venkovními bary, grily i místy na opalování. Na výběr je i řada vybavení pro vodní aktivity – vodní skútry, potápěčské a rybářské náčiní, stand-up paddle boardy, nafukovacích čluny… Nebo si můžete udělat pohodlí, uvelebit se do příjemných křesel na palubě se sklenkou něčeho dobrého a s napětím očekávat, až kapitán dorazí do některé z úchvatných destinací, které budete moct objevit.

1032x554 jachta ELENA NUEVE Elena-Nueve-10041-063-jacuzzi-19376-1

 

 

Z čeho se skládá cena za plavbu

  • Pronájem jachty zahrnuje náklady na její pronájem a posádku, kterou tvoří zkušený kapitán, soukromý šéfkuchař a profesionální personál, který se o vás bude dokonale starat po celou dobu vaší plavby.

  • DPH dle daňového systému státu, jehož vody plánujete navštívit.

  • APA* (Advanced Provisioning Allowance). APA se vypočítává jako procento z ceny pronájmu, obvykle je to 30–35 %.

*APA pokrývá všechny výdaje, které nejsou zahrnuty v základní ceně pronájmu. Lze ji použít na každodenní výdaje nebo na speciální požadavky, které si během plavby vyžádáte. Příklady těchto výdajů: jídlo a alkohol, pohonné hmoty, poplatky za dokování, komunikace (satelitní internet nebo telefon, pokud požadujete). Tato částka se může navyšovat v závislosti na vašich potřebách. O evidenci těchto nákladů se stará kapitán.

1032x554 CHESELLA jachta Chesella-51-002-profile-19222-1

 

Tipy na další zážitky

Buďte nároční, cestujte s námi

Buďte nároční, cestujte s námi

Ne nadarmo se cestování říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.

Objevte více
To nejlepší, co může Omán nabídnout

To nejlepší, co může Omán nabídnout

Vybrali jsme pro vás 3 hotely, které z vašeho pobytu v Ománu udělají přímo pohádkový zážitek – Al Bustan, Chedi Muscat a Anantara Al Baleed Resort Salalah.

Objevte více
Po ostrovech Malediv

Po ostrovech Malediv

Maledivy křížem krážem. Island-hopping. Termín pro cestování napříč mnoha nepříliš vzdálenými ostrovy. A Maledivy si o to přímo říkají.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme od A do Z. Neváhejte nás kontaktovat.“

Vladimír David

CEO