Four Seasons Hotel Ritz, Portugalsko – Lisabon

Nejikoničtější adresa Lisabonu

Historický hotel Four Seasons Hotel Ritz se nachází v samém srdci Lisabonu a na rukávu nese kulturní srdce a duši Portugalska. V interiéru se snoubí cit pro art deco s aktualizovaným stylem Ludvíka XVI. a hotelové sály zaplňuje sbírka významných současných místních uměleckých děl. Venku se před vámi rozprostírá výhled na zvlněné kopce města a zářivě kachličkové fasády. Po dni stráveném prohlídkou památek města, z nichž mnohé jsou vzdáleny jen pár kroků od hotelu, se můžete těšit na gastronomický zážitek inspirovaný sezónními trendy a oceněný michelinskou hvězdou v restauraci CURA.

O destinaci

Portugalsko je nejzápadněji položenou zemí Evropské unie a také jednou z nejteplejších. V létě dosahují teploty až 40 °C, ale horké podnebí vyvažuje chladnější vítr od Atlantického oceánu. Je o něco málo větší než Česko a má také kolem 10 milionů obyvatel. Lisabon je s více než půl milionem obyvatel na rozdíl od jiných evropských hlavních měst relativně malou metropolí. To ale neznamená, že by nestálo za návštěvu. Kosmopolitní město, proslulé svou kavárenskou kulturou, historickými tramvajemi a barevnými okny, je poznamenané svou slavnou historií.

Four Seasons Hotel Ritz leží v centru Lisabonu, v těsné blízkosti parku Eduarda VII., a je jedním z nejlepších ve městě. Díky své poloze v centru představuje ideální pro ubytování, neboť se stane výchozím bodem pro výlety po okolních památkách, restauracích a galeriích.

1032X554 Four Seasons Hotel Ritz LIS_841_original

 

Ubytování

Ubytování nabízí Four Seasons Hotel Ritz v pokojích a apartmánech. K dispozici jsou tu i prémiová speciální apartmá, které jsou ideální pro cestování s rodinou a přáteli nebo pro delší pobyty. Mají oddělenou obývací a spací část a další prostor, který můžete využít k zábavě nebo odpočinku.

1032X554 Four Seasons Hotel Ritz Portugalsko Lisabon LIS_1516_aspect16x9

 

Restaurace

Gastronomický zážitek vás čeká v restauraci CURA. Její šéfkuchař a hlavní kulinářský kurátor Pedro Pena Bastos, držitel michelinské hvězdy, pečlivě vybírá suroviny a čerpá z bohaté regionální palety sezónních surovin, aby vytvořil řemeslné pokrmy s velkou hloubkou, chutí a významem. Ve Four Seasons Hotel Ritz si ale můžete užít v dalších 5 prvotřídních restauracích a barech. Toužíte-li po snídani do postele, občerstvení na improvizované obchodní schůzky nebo romantických jídlech na soukromé terase, ve Four Seasons Hotel Ritz jsou pro vás připraveni 24 hod. denně.

1032X554 Four Seasons Hotel Ritz LIS_1151_original

 

Aktivity

Na střeše Four Seasons Hotel Ritz se nachází velké fitness centrum. Kolem něj se táhne běžecký ovál, nabízející krásný výhled na metropoli. Můžete si také zajít na individuální lekci pilates nebo si jen zacvičit v posilovně s okny od podlahy ke stropu s výhledem na Lisabon. Můžete si i zaplavat ve vyhřívaném 18metrovém krytém bazénu a vybírat ze široké nabídky prvotřídních masáží a i venkovní bazén, který je otevřen od dubna do října, je ideálním místem pro koupání po dni stráveném prohlídkou "města sedmi kopců".

1032X554 Four Seasons Hotel Ritz LIS_1767_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Portugalsku vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist