Pestana Palace Lisboa, Portugalsko – Lisabon

Lisabonský romantismus ve výjimečném prostoru

Pestana Palace Lisboa, který je národní památkou a členem The Leading Hotels of the World, se rozkládá v palácovém prostředí z 19. století. Ubytujte se na jednom z nejklidnějších míst v Lisabonu v pokoji, kde kdysi spával skutečný markýz nebo kde se při návštěvě portugalské metropole rozhodlo přenocovat velké množství celebrit. Uvnitř 2 nových křídel hotelu se 190 pokojů vyznačuje stejným standardem luxusu, soukromí a exkluzivních služeb, jaké nabízí pouze pětihvězdičkový hotel. 

O destinaci

Portugalsko je nejzápadněji položenou zemí Evropské unie a také jednou z nejteplejších. V létě dosahují teploty až 40 °C, ale horké podnebí vyvažuje chladnější vítr od Atlantického oceánu. Je o něco málo větší než Česko a má také kolem 10 milionů obyvatel. Lisabon je s více než půl milionem obyvatel na rozdíl od jiných evropských hlavních měst relativně malou metropolí. To ale neznamená, že by nestálo za návštěvu. Kosmopolitní město, proslulé svou kavárenskou kulturou, historickými tramvajemi a barevnými okny, je poznamenané svou slavnou historií.

Pestana Palace Lisboa se nachází v restaurovaném paláci z 19. století a patří mezi "The Leading Hotels of the World", které jsou uznávány pro své mimořádné služby. Tento městský resort je skvělým výchozím bodem pro prohlídku úžasného Lisabonu, stejně jako proslulého města Cascais nebo romantického městečka Sintra. Letiště je vzdáleno 12,5 km.

1032x554 Pestana Palace Lisabon Portugalsko 5-star-hotel-lisbon

 

Ubytování

Pestana Palace Lisboa Hotel má prostorné elegantně zařízené pokoje, z nichž každý je vybaven 49'' TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi a minibarem. Některé mají balkon s výhledem do zahrady a některé mají obývací část s pohovkou. 4 královská apartmá umístěná v paláci kdysi využívali markýzi. Úchvatný výhled na řeku nebo palácové zahrady je součástí jedinečného zážitku.

1032x554 Pestana Palace pestana-palace-suite-d-carlos-room-home

 

Restaurace

V hotelu Pestana Palace najdete jednu z nejlepších restaurací v Lisabonu, restauraci Valle Flôr. Nese charakteristický podpis šéfkuchaře Pedra Inglês Marquesa a nachází se v bývalých tanečních sálech paláce, můžete se zde rozhodnout pro jedinečný gastronomický zážitek à la carte nebo vyzkoušet degustační menu. Zde si také můžete dát snídani s výhledem do exotické a tropické zahrady, kde si můžete vychutnat palácový nedělní brunch. V letních měsících otevírá dveře své zahrady orientální Casa do Lago a nabízí menu odpovídající ročnímu období. Bar Allegro je zase skvělým místem, kde si můžete vychutnat koktejly, mocktaily a občerstvení. 

1032x554 Pestana Palace pestana-palace-valle-flor-home

 

Aktivity

Lázně hotelu Pestana Palace Lisboa, které se nacházejí v budově dokonale začleněné do zahrady, vás přivítají klidem a dodají vám pocit pohody. Můžete si zde užívat krytý bazén, vířivku, turecké lázně, relaxační masáže nebo ošetření obličeje či těla. Každou letní sobotu určitě vyzkoušejte "Chic-nic" v hotelové zahradě na trávníku u bazénu – piknik v hotelových zahradách s piknikovým košem, pod kterým je podepsán šéfkuchař restaurace Casa do Lago Pedro Inglês Marques.

1032x554 Pestana Palace 5-star-hotel-lisbon-indoor-pool-new

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou na Portugalsku vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer