Intercontinental Sydney, Austrálie – Sydney

Luxusní ubytování v srdci Sydney

Vítejte na vrcholu luxusu, kde se snoubí historické dědictví s moderním stylem. Hotel InterContinental Sydney se nachází v centru čtvrti Circular Quay a nabízí úchvatný panoramatický výhled na Sydney Opera House a Sydney Harbour Bridge. InterContinental Sydney se rozkládá v nádherně zrekonstruované budově Treasury Building z roku 1851 a je známý jako jedna z cenných ikon města. 509 pokojů včetně 28 luxusních apartmá, oceňovaný a prvotřídní salonek Club InterContinental a pulzující restaurace. Po kompletní rekonstrukci za 120 milionů dolarů, která pozvedla úroveň pokojů, veřejných prostor, barů a restaurací, tu na vás čeká nová éra luxusu.

O destinaci

Říká se, že v Austrálii žije více klokanů než lidí a klokan je tu národním zvířetem. V Austrálii najdete více než 10 000 pláží a 90 % Australanů žije v blízkosti moře nebo na okraji pevniny. V Austrálii si užijete jak dovolenou na pláži, tak poznávání rozmanité přírody i zimní sporty v australských Alpách, které nabízí velké množství sjezdovek.

Hotel InterContinental Sydney se nachází na křižovatce kultury, gastronomie, přírody, zábavy a obchodu a to nejlepší ze Sydney je od vás vzdáleno jen pár kroků. Od hotelu se pěšky dostanete k obchodním centrům města nebo k ikonám přístavu, jako je Sydney Opera House, Sydney Harbour Bridge, Sydney Royal Botanic Gardens, historická čtvrť The Rocks, stejně jako k vyhlášeným barům, restauracím a nákupním čtvrtím.

1032x554 Intercontinental Sydney Treasury_Room_Entrance_Exterior_Carousel

 

Ubytování

Objevte bezkonkurenční dokonalost v kolekci 509 pokojů a 28 apartmá hotelu InterContinental Sydney. Toto prvotřídní ubytování ve městě, které se nachází na prahu přístavu Sydney Harbour, se může pochlubit prostornými interiéry a nezapomenutelným výhledem.

1032x554 Intercontinental Sydney MFP23_Intercontinental_Sydney_Feb_2023_00256

 

Restaurace

V samém srdci Sydney tu na vás čeká řada jedinečných kulinářských zážitků. Uprostřed ikonického památkového prostředí si hosté mohou vychutnat nápoje a pokrmy z kvalitních místních produktů, které jsou zpracovány s moderním nádechem.

1032x554 Intercontinental Sydney Dining_Private_Dishes_Gallery

 

Aktivity

Dopřejte si bohatou nabídku wellness a volnočasových aktivit a odpočiňte si. Prozkoumejte řadu prvotřídních zařízení přímo na místě včetně vyhřívaného krytého bazénu s výhledem na Operu v Sydney.

1032x554 Intercontinental Sydney MFP23_Intercontinental_Sydney_Feb_2023_01031

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování a programu vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader