Gwinganna Lifestyle Retreat, Austrálie – Zlaté pobřeží

Australský hotel herce Hugha Jackmana

Australský herec Hugh Jackman je známým vyznavačem zdravého životního stylu. Poté co sám navštívil wellness oázu Gwinganna Lifestyle Retreat na australském Zlatém pobřeží, stal se jeho spoluvlastníkem. Tento hotel je oceňovaným wellness útočištěm, které pomáhá hostům znovu najít rovnováhu, načerpat energii a obnovit síly. V Gwinganně vám naservírují zážitkový detox, který bude dárkem pro vás samotné.

O destinaci

Říká se, že v Austrálii žije více klokanů než lidí a klokan je tu národním zvířetem. V Austrálii najdete více než 10 000 pláží a 90 % Australanů žije v blízkosti moře nebo na okraji pevniny. V Austrálii si užijete jak dovolenou na pláži, tak poznávání rozmanité přírody i zimní sporty v australských Alpách, které nabízí velké množství sjezdovek.

Gwinganna Lifestyle Retreat se nachází na Gold Coast (Zlaté pobřeží) v Queenslandu, ve skryté oblasti údolí Tallebudgera Valley, vysoko na náhorní plošině, obklopená výhledem na oceán a údolí, a nabízí více než 200 hektarů k prozkoumání. Leží necelých 30 min. jízdy od letiště Gold Coast, asi 60 min. od Brisbane a pouhých 15 min. od pláže Burleigh Heads.

1032x554 Gwinganna Lifestyle Retreat aerial-01

 

Ubytování

Díky široké nabídce prémiových ubytovacích kapacit včetně jedinečných meditačních apartmánů vám s výběrem ubytování rádi pomůžeme. Ve všech ubytovacích zařízeních Gwinganna Lifestyle Retreat najdete vlastní koupelnu, klimatizaci, stropní ventilátory, ekologické koupelnové doplňky, župan, fén, láhev na horkou vodu a bylinkový čaj s rychlovarnou konvicí.

1032x554 Gwinganna Lifestyle Retreat Gwinganna_Meditation_Suites

 

Restaurace

Filozofie stravování se v Gwinganna Lifestyle Retreat soustředí na sezónní, místní a ekologické potraviny, přičemž většina produktů se denně sklízí na místních rozsáhlých zahradách. Jídelníčky se liší podle jednotlivých programů a jsou sestavovány ve spolupráci s odborníkem na výživu. Bezlepková a bezmléčná strava má za cíl podpořit a zlepšit trávení a detoxikaci jater, zmírnit záněty, zlepšit střevní bakterie a vyrovnat hladinu cukru v krvi.

1032x554 Gwinganna Lifestyle Retreat prawn-bobo-01

 

Aktivity

Lázně jsou tu určeny výhradně pro hosty hotelu Gwinganna Lifestyle Retreat. Možností je nepřeberné množství. Během každého odpoledne můžete využít pestrou a rozsáhlou nabídku specialistů a terapeutů, kteří s hotelem spolupracují na dalším zkvalitnění vašeho pobytu. Ti vám při každé návštěvě Gwinganny pomohou přizpůsobit vaše zážitky – od uklidňujících lázeňských terapií až po wellness konzultace, vyvážené pohybové programy a sezení zaměřená na zvládání stresu. Exkluzivní prostředí Gwinganna je celosvětově uznáváno pro svůj transformační účinek na životní návyky hostů.

1032x554 Gwinganna Lifestyle Retreat Spa-01

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování a procedur vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer