Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France

Destinace

Objevte speciální, intimní a harmonický prostor na dálkových letech společnosti Air France v kabinách Business.

1450x674 zážitek_Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 66F81E07-4F35-4D6F-813746E36CF46425

 

Vstupte do létající oázy luxusu a komfortu

V kabině Business letecké společnosti Air France budete cestovat ve francouzském stylu s nejvyšší úrovní pohodlí a elegance po celou dobu letu. Váš soukromý prostor vám poslouží jako kancelář, restaurace, zábavní salonek i ložnice. Záleží jen na vás, jak tento prostor budete chtít využít. Letenky a vše potřebné pro vaši cestu zařídí naše cestovní kancelář. Neváhejte nás kontaktovat.

Zažijte nepřekonatelné pohodlí

Kabina Business společnosti Air France je zárukou prvotřídního soukromí, pohodlí a komfortu pro celou dobu vaší cesty. Toto luxusní prostředí vám poskytne multifunkční pracovní stanoviště, prvotřídní restauraci, zábavu v podobě domácího kina a pohodlné lůžko pro odpočinek. Jeho fungování si přizpůsobíte podle svých potřeb v rámci cesty. Moderní a elegantní sedadlo v kabině Business nabízí možnost nastavit sklon podle vašeho přání - ať už chcete pracovat, odpočívat či spát.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 777-48J Business Class AF (1)

 

 

Připravte se na výjimečný gastronomický zážitek

Kabina Business společnosti Air France vám poskytne výjimečný stolovací zážitek. Nabízí nejen příjemný a útulný prostor, ale i menu, které bylo vytvořeno v úzké spolupráci s šéfkuchaři, držiteli hvězd Michelin. To vše doprovází vynikající výběr prestižních vín.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 664C09BB-D04F-4845-85DFEC03BE3469FF

 

Proměňte svou letovou kabinu v osobní filmové studio

Svůj let s Air France si můžete zpříjemnit díky dotykové obrazovce s vysokým rozlišením. Společnost Air France nabízí širokou škálu zábavy, od klasických filmů, nejnovějších hollywoodských hitů, mezinárodních filmů v původním znění, přes koncerty, dokumentární filmy, až po hudbu různých žánrů. Tato multimediální nabídka vám poskytne skutečnou relaxaci a zábavu.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 777-48J Business Class (5) (1)

 

Vychutnejte si každý detail

Jako svého cenného cestujícího vás bude Air France hýčkat po celou dobu vaší cesty a postará se o vaše pohodlí a potřeby. Jakmile se usadíte na své sedadlo, pozorná posádka vám představí elegantní a pohodlnou sadu, která obsahuje sortiment vybraných kosmetických produktů, ultra měkkou a nastavitelnou masku na spaní i zubní kartáček a pastu, a to v inovativních ekologických obalech s vlastní pečetí tak, aby společnost minimalizovala svoji ekologickou stopu. 

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 348EF8D9-CF91-430A-842C2F44857DA594

 

90 let elegance a inovace

V roce 2023 oslavuje společnost Air France 90 let svého trvání. Během této doby se neustále zaměřovala na vytváření elegance a sofistikovanosti ve všem, co tvoří. Po 9 desetiletích prezentuje na palubách svých letadel nejen špičkové technologie, inovace a luxusní komfort, ale také představuje bohatou škálu cestovatelských zážitků od prvotřídní gastronomie přes designové prvky, módu haute couture a umělecké skvosty po architektonické klenoty.

Air France oslavuje od svého založení 7. října 1933 vše, co je charakteristické pro francouzskou preciznost a výjimečnost, která je tak ceněna po celém světě. Tato jedinečná "je-ne-sais-quoi" kvalita je hluboce zakořeněná v DNA společnosti. Air France díky poskytování neopakovatelných zážitků z cestování neustále posouvá hranice elegance na nevídané úrovně.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France af_90ans_famille_heropagemobile_1920x1080

 

Tipy na další zážitky

Buďte nároční, cestujte s námi

Buďte nároční, cestujte s námi

Ne nadarmo se cestování říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naši travel designéři naplánují a zařídí vše pro vaši cestu. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist