Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France

Destinace

Objevte speciální, intimní a harmonický prostor na dálkových letech společnosti Air France v kabinách Business.

1450x674 zážitek_Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 66F81E07-4F35-4D6F-813746E36CF46425

 

Vstupte do létající oázy luxusu a komfortu

V kabině Business letecké společnosti Air France budete cestovat ve francouzském stylu s nejvyšší úrovní pohodlí a elegance po celou dobu letu. Váš soukromý prostor vám poslouží jako kancelář, restaurace, zábavní salonek i ložnice. Záleží jen na vás, jak tento prostor budete chtít využít. Letenky a vše potřebné pro vaši cestu zařídí naše cestovní kancelář. Neváhejte nás kontaktovat.

Zažijte nepřekonatelné pohodlí

Kabina Business společnosti Air France je zárukou prvotřídního soukromí, pohodlí a komfortu pro celou dobu vaší cesty. Toto luxusní prostředí vám poskytne multifunkční pracovní stanoviště, prvotřídní restauraci, zábavu v podobě domácího kina a pohodlné lůžko pro odpočinek. Jeho fungování si přizpůsobíte podle svých potřeb v rámci cesty. Moderní a elegantní sedadlo v kabině Business nabízí možnost nastavit sklon podle vašeho přání - ať už chcete pracovat, odpočívat či spát.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 777-48J Business Class AF (1)

 

 

Připravte se na výjimečný gastronomický zážitek

Kabina Business společnosti Air France vám poskytne výjimečný stolovací zážitek. Nabízí nejen příjemný a útulný prostor, ale i menu, které bylo vytvořeno v úzké spolupráci s šéfkuchaři, držiteli hvězd Michelin. To vše doprovází vynikající výběr prestižních vín.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 664C09BB-D04F-4845-85DFEC03BE3469FF

 

Proměňte svou letovou kabinu v osobní filmové studio

Svůj let s Air France si můžete zpříjemnit díky dotykové obrazovce s vysokým rozlišením. Společnost Air France nabízí širokou škálu zábavy, od klasických filmů, nejnovějších hollywoodských hitů, mezinárodních filmů v původním znění, přes koncerty, dokumentární filmy, až po hudbu různých žánrů. Tato multimediální nabídka vám poskytne skutečnou relaxaci a zábavu.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 777-48J Business Class (5) (1)

 

Vychutnejte si každý detail

Jako svého cenného cestujícího vás bude Air France hýčkat po celou dobu vaší cesty a postará se o vaše pohodlí a potřeby. Jakmile se usadíte na své sedadlo, pozorná posádka vám představí elegantní a pohodlnou sadu, která obsahuje sortiment vybraných kosmetických produktů, ultra měkkou a nastavitelnou masku na spaní i zubní kartáček a pastu, a to v inovativních ekologických obalech s vlastní pečetí tak, aby společnost minimalizovala svoji ekologickou stopu. 

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France 348EF8D9-CF91-430A-842C2F44857DA594

 

90 let elegance a inovace

V roce 2023 oslavuje společnost Air France 90 let svého trvání. Během této doby se neustále zaměřovala na vytváření elegance a sofistikovanosti ve všem, co tvoří. Po 9 desetiletích prezentuje na palubách svých letadel nejen špičkové technologie, inovace a luxusní komfort, ale také představuje bohatou škálu cestovatelských zážitků od prvotřídní gastronomie přes designové prvky, módu haute couture a umělecké skvosty po architektonické klenoty.

Air France oslavuje od svého založení 7. října 1933 vše, co je charakteristické pro francouzskou preciznost a výjimečnost, která je tak ceněna po celém světě. Tato jedinečná "je-ne-sais-quoi" kvalita je hluboce zakořeněná v DNA společnosti. Air France díky poskytování neopakovatelných zážitků z cestování neustále posouvá hranice elegance na nevídané úrovně.

Luxusní cestování ve francouzském stylu s Air France af_90ans_famille_heropagemobile_1920x1080

 

Tipy na další zážitky

Buďte nároční, cestujte s námi

Buďte nároční, cestujte s námi

Ne nadarmo se cestování říká koření života. Myslete ve velkém a vydejte se na své další dobrodružství s námi. Zaručeně na něj budete vzpomínat s úsměvem.

Objevte více
Nejlepší moře Evropy

Nejlepší moře Evropy

Ať už toužíte po bělostných plážích ideálních pro relax, vlnách jako stvořených pro surfování či členitém pobřeží, které vedle odpočinku nabízí také řadu aktivit, evropská pobřeží skrývají něco pro každého.

Objevte více
Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Vydejte se také na okraj Dubaje do kempu uprostřed pouště, kde kromě tradiční arabské kávy, kterou dostanete na uvítanou, můžete ochutnat i velbloudí maso.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naši travel designéři naplánují a zařídí vše pro vaši cestu. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér