5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Zážitky Private jet

Vyzkoušejte cestování helikoptérou!

1450x674 5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou shutterstock_384653614

 

Jak probíhá cestování helikoptérou?

Náhle se zvedne vítr a než si uvědomíte, co se děje, budete své sousedy sledovat panoramatickým výhledem z helikoptéry. Krajina se pod vámi rozprostře jako na dlani. Vystupte v zimě s lyžemi v ruce přímo na svahu nebo v létě na zahradě vybraného hotelu. Cestujte rychle, pohodlně, odkudkoliv. Domluvte si výlet dle svých přání a překvapte partnera nebo celou rodinu! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání a odbavování. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

 

Grand Hotel Kempinski

Cestou do hotelu vás čeká přelet nad Tatrami, při kterém pocítíte majestátnost přírody. A podobné to je i při pohledu z panoramatického bazénu na rozlehlou vodní hladinu Štrbského plesa. Prostředí přímo vybízí ke ztišení mysli, relaxaci a aktivnímu odpočinku. Při letu z Prahy do High Tatras Kempinski překonáte přibližně 440 km. Přistanete přitom na heliportu v Popradu, který je vzdálený 30 min. jízdy autem od hotelu.

Grand Hotel Kempinski má ideální polohu pro výlety. Pokud přijedete s partnerem, oceníte soukromí VIP spa suite. Úpatí Vysokých Tater láká k procházkám kolem jezer, ale i k vysokohorské turistice. I cyklisté si tu budou připadat jako v ráji, protože okolí je protkané sítí cyklotras. Pokud vás láká spíš adrenalin, jistě neodoláte paraglidingu či bungee jumpingu. Až budete dostatečně znaveni ze všech aktivit, vždy vás znovu nabije relax v horkých lázních, saunách a hotelovém wellness.

Grand Hotel Kempinski Kempinski_destination-summer

 

  

Berchtesgaden Kempinski & Hangar 7 s restaurací Ikarus

Máte chuť na kombinaci excelentních kulinářských zážitků, umění a relaxace? Vyrazte na výlet do restaurace Ikarus za nejlepšími světovými šéfkuchaři. Restaurace se nachází v prostoru Hangar 7, nedaleko hotelu Kempinski Berchtesgaden. Hangar 7 je výjimečné místo nejen díky krásné architektuře ze skla a oceli, ale najdete tu i výstavu letadel, motorek a formulí společnosti Red Bull. Kouzlo místní restaurace Ikarus spočívá i v tom, že pro ni vaří každý měsíc jiný světový šéfkuchař. Po skvělém jídle a kulturním zážitku se po krátkém přeletu ubytujete v hotelu Kempinski Berchtesgaden. Restaurace Ikarus je od Prahy vzdálena přibližně 280 km. Z ní vás už čeká jen krátký přelet do hotelu s přistáním na heliportu přímo v hotelové zahradě.

Berchtesgaden Kempinski & Hangar 7 s restaurací Ikarus csm_h_00013256_677844f17e

 

Hotel Kempinski Berchtesgaden

Hotel Kempinski Berchtesgaden je ideálním místem pro relaxační dovolenou v horské přírodě. Nachází se v bavorských Alpách u hranic Německa s Rakouskem. Okolí inspiruje k procházkám, vysokohorské turistice a horské cyklistice. Nedaleko je také golfové hřiště. Hotelová restaurace Le Ciel vyniká sezónní lokální kuchyní. Pro ty, co se rádi zakousnou do pořádného masa, je tu Johann Grill s grilovanými masy a steaky. Místní spa nabízí masáže a procedury inspirované 4 ročními obdobími, vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén, finskou a bylinkovou saunu, páru a meditační lounge s plovoucími vodními postelemi a fitness. Děti si užijí v dětském klubu či na venkovním dětském hřišti. Dále se mohou učit o ptácích a starat se o ně v soukromém areálu sokolnictví, který se nachází přímo v hotelu Kempinski Berchtesgaden.

Doporučujeme návštěvu jezera Königssee a túry po stezkách v Almbachu a Wimbachklammu, kde si vychutnáte krásnou přírodu, jezera a vodopády. Kousek od Kempinski Berchtesgaden je také město Salzburg. A pro ty z vás, kteří dávají přednost adrenalinu, je tu nabídka paraglidingu. S dětmi vyrazte na bobovou dráhu, která je jen 3 km od hotelu anebo si vyšlápněte na nenáročné naučné stezky lesem.

1032x554 Kempinski Hotel Berchtesgaden KISZG1_Hotel Outdoor8_Original_24563

 

  

Kombinovaný výlet do hotelu Salzburger Hof a dále do hotelu Fonteverde

Kombinovaný výlet do hotelů Salzburger Hof v Zell am See a Fonteverde v Toskánsku je ideální, pokud si chcete užít od všeho něco. Můžete strávit třeba dva dny v Salzburgerhofu, a až si ho užijete, budete pokračovat do Fonteverde v Toskánsku. Zatímco Salzburgerhof je skvělý na sport a turistiku, Fonteverde vás zaujme svým wellness, skvělou italskou gastronomií a charakterem zdejší toskánské krajiny.

Z Prahy do Zell am See je to 330 km. Heliport je 10 min. jízdy od hotelu Salzburgerhof, kde můžete strávit například 2 noci. Vyjet si na kolech po Kaprunu a kolem jezer. A poté pokračovat z Zell am See do Toskánska, kde můžete strávit zbytek dovolené. Vzdálenost mezi oběma hotely je 500 km a heliport hotelu Fonteverde se nachází přímo v resortu.

Hotel Salzburgerhof je umístěn v malém horském středisku v Rakousku hned u jezera. Zaujme vás výhledem na jezero, okolní hory a přírodu. Nabízí mnoho aktivit, jak pro dospělé, tak pro děti, a tak se v něm bude líbit sportovně založeným rodinám. V okolí jsou stezky určené pro horskou cyklistiku. A stejně tak můžete vyrazit na pěší túry do hor. Široký výběr stezek začíná hned u hotelu. Samozřejmostí je výtečná regionální kuchyně.

Salzburger Hof salzburger-hof-0514

 

Fonteverde Tuscany

Hotel Fonteverde Tuscany je ideálním místem pro milovníky dobrého jídla, vína a umění. Ochutnáte zde vynikající toskánské víno a sýry. Restaurace je zaměřená na místní a středomořskou kuchyni. Podporují různé druhy diet a dokáží se přizpůsobit i omezením ve stravování. Pyšní se nejlepším spa v Itálii. Přírodní horké prameny z něj dělají ideální místo k relaxaci a odpočinku. Najdete zde lázně, termální venkovní bazény s výhledem do okolí Val D`Orcia, vířivky a můžete navštívit různé léčivé procedury. Val D`Orcia je zapsaný do seznamu světového dědictví UNESCO. Navíc sem můžete vyrazit i se svým čtyřnohým mazlíčkem.

Doporučujeme návštěvu měst Siena, Pienza a Florencie. Hotel nabízí spoustu exkurzí zaměřených na historii, kulturu a ochutnávky vín, jízdy na koních, na kolech a nákupy luxusní italské módy.

Fonteverde Tuscany featured_tipo

 

  

Schlosshotel Kronberg

V hotelu Schlosshotel Kronberg se budete cítit doslova jako na zámku, jen místo honu si zahrajete golf na 18jamkovém golfovém hřišti. Na tom se dá také přistát helikoptérou. Další možností je heliport ve Frankfurtu, z něhož je to do hotelu zhruba 20 min. jízdy autem. Vzdálenost z Prahy je přibližně 440 km.

Pokud máte rádi umění a historii, jistě vás potěší místní rozsáhlá galerie s 2 tisíci artefaktů. Gurmáni ocení tradiční kuchyni v zámeckém stylu s vynikajícími víny. Hotelové spa nabízí zkrášlovací procedury, masáže či kadeřnické služby. Schlosshotel Kronberg stojí v krásném parku, který vybízí k romantickým procházkám, ale vyrazit můžete i do nedalekých měst. Hotel je situován na historickém místě, kousek od Frankfurtu, Wiesbadenu a Mainzu, kde můžete ochutnat lokální pivo a prozkoumat tamní muzea.

Schlosshotel Kronberg 1e78628229e04c898b7a77befa8a3078-2-1200x520

 

Tipy na další zážitky

Privátní lety

Privátní lety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
Private Jet

Private Jet

Zajišťujeme soukromé lety po celém světě. Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo. Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb, transfer i ubytování.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Zaujaly vás naše tipy anebo máte v hlavě vlastní nápad, kam si zaletět? Stačí říct. Rádi vám připravíme nabídku na míru.“

Veronika Robin

Product Manager