Private jety

Zážitky Od každého trochu

Svoboda, pohodlí, jistota – to jsou lety soukromými letadly. My vám představíme flotilu private jetů, vy si vyberete, jakým letadlem se vydáte za svými vysněnými zážitky.

private jet_shutterstock_417879718

 

Vyberte si private jet pro svůj let

Při příjezdu na letiště vás přivítá kapitán letadla, pomůže se zavazadly a doprovodí vás až na runway. U soukromých letů může vaše cesta od příjezdu na terminál po zavření dveří letadla trvat pouhých deset minut. Soukromá letadla představují v plánování vaší cesty volnost a svobodu, jelikož si můžete s ohledem na počasí a letecký prostor zvolit datum a čas cesty sami.

Embraer Phenom 100 - very light jet

Kapacita: 4 plnohodnotná sedadla v club konfiguraci
Dolet: 1178 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, satelitní telefon, el. zásuvky

Embraer Phenom 100 patří k menším letadlům a je ideální pro krátké lety méně početných skupin. Na palubě se nachází bar a je možné zabezpečit pouze studený catering, který je často podávan formou snacků, sendwichů, minibaget, ovoce či minidezertů. Standardní výbava baru jsou základní nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem. Letadlo je vybano samostatnou toaletou, která je od kabiny oddělena závěsem a k dispozici je velký zavazadlový prostor.

private jet_phenom-100

 

Cessna CJ3+ - light jet

Kapacita: 6–7 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet 1200 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky

Na palubě se nachází bar a je možné zabezpečit pouze studený catering, který je často podáván formou snacků, sandwichů, minibaget, ovoce či minidezertů. Standardní výbava baru jsou základní nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem. Letadlo je vybaveno samostatnou toaletou, která je od kabiny oddělena zatahovacími dveřmi. K dispozici je velký zavazadlový prostor a největší výhodou letadla je ekonomická efektivita letadla.

private jet_cj3

 

Cessna XLS+ - super light jet

Typická kapacita: 8 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet do 1400 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky

Na palubě letadla je bar, je možné zajistit teplý catering a při letu vás bude doprovázet letuška. Standardní výbava baru jsou základní nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem a součástí cateringu je i šampaňské. Cessna XLS+ je skvělým příkladem využití výhod light jetů v kombinaci s komfortem midsize letadel. Dokáže využívat i krátké vzletovo-přistávací dráhy, má dobrou ekonomiku a velký zavazadlový prostor, který umožňuje vzít si s sebou například i sportovní vybavení při plném obsazení letadla. Letadlo je také možné před nástupem cestujících vyhřát nebo vychladit bez nutnosti nahození jednoho z motorů.

private jet_xls

 

Cessna Sovereign - super midsize jet

Typická kapacita: 9 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet do 2400 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky, entertainment system

Na palubě letadla je bar, je možné zajistit teplý catering a při letu vás bude doprovázet letuška. Standardní výbava baru jsou nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem a součástí cateringu je i šampaňské. Letadlo je ekonomicky výhodné už i na lety do vzdálenějších oblastí jako je například nonstop let z Prahy do Dubaje. Disponuje už dvěma sekcemi sedadel a opravdu velkým zavazadlovým prostorem. Není problém nastavit klimatizaci nebo vytápění na požadovanou úroveň před nástupem cestujících.

private jet_sovereign

 

Embraer Legacy 650 - heavy jet

Typická kapacita: 13 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet do 3400 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky

Na palubě se nachází kuchyňka a je možné zabezpečit catering vysoké úrovně. Letuška je standardem. Letadlo je výjimečné svým ekonomickým provozem, velikostí kabiny a zavazadlového prostoru, což z letadla dělá skvělého adepta na bestseller ve své kategorii.

private jet_legacy_650e

 

Dassault Falcon 7X - ultra long range jet

Typická kapacita: 14-16 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet 5400 námořních mil
Typická výbava: bar, 2x toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky, entertainment system

Na palubě se nachází kuchyňka a je možné zajistit catering vysoké úrovně. Letuška je školená v oblasti gastronomie. Letadlo disponuje třemi motory, což umožňuje plánovat přímější lety. Zároveň se Falcon 7X vyznačuje nízkou spotřebou paliva a nízkou váhou samotného letadla, což pozitivně ovlivňuje náklady na palivo, letištní a navigační poplatky.

private jet_pp1

 

Tipy na další zážitky

Dovolená na luxusní jachtě

Dovolená na luxusní jachtě

Pronájem jachty otevírá širokou škálu neuvěřitelných míst k objevování a objevovat destinace z paluby soukromé jachty můžete téměř kdekoliv na světě.

Objevte více
Nejlepší moře Evropy

Nejlepší moře Evropy

Ať už toužíte po bělostných plážích ideálních pro relax, vlnách jako stvořených pro surfování či členitém pobřeží, které vedle odpočinku nabízí také řadu aktivit, evropská pobřeží skrývají něco pro každého.

Objevte více
Cestujte do Myconian Collection s námi

Cestujte do Myconian Collection s námi

Vydejte se na hvězdný Mykonos. Tento věhlasný hotelový řetězec zde provozuje 11 předních luxusních hotelů a resortů v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.“

Kristýna Kopečková

Travel Designér