Privátní lety

Zážitky Private jet

Svoboda, pohodlí, jistota – to jsou lety soukromými letadly. My vám představíme flotilu private jetů, vy si vyberete, jakým letadlem se vydáte za svými vysněnými zážitky.

private jet_shutterstock_417879718

 

Vyberte si private jet pro svůj let

Při příjezdu na letiště vás přivítá kapitán letadla, pomůže se zavazadly a doprovodí vás až na runway. U soukromých letů může vaše cesta od příjezdu na terminál po zavření dveří letadla trvat pouhých deset minut. Soukromá letadla představují v plánování vaší cesty volnost a svobodu, jelikož si můžete s ohledem na počasí a letecký prostor zvolit datum a čas cesty sami.

Embraer Phenom 100 - very light jet

Kapacita: 4 plnohodnotná sedadla v club konfiguraci
Dolet: 1178 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, satelitní telefon, el. zásuvky

Embraer Phenom 100 patří k menším letadlům a je ideální pro krátké lety méně početných skupin. Na palubě se nachází bar a je možné zabezpečit pouze studený catering, který je často podávan formou snacků, sendwichů, minibaget, ovoce či minidezertů. Standardní výbava baru jsou základní nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem. Letadlo je vybano samostatnou toaletou, která je od kabiny oddělena závěsem a k dispozici je velký zavazadlový prostor.

private jet_phenom-100

 

Cessna CJ3+ - light jet

Kapacita: 6–7 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet 1200 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky

Na palubě se nachází bar a je možné zabezpečit pouze studený catering, který je často podáván formou snacků, sandwichů, minibaget, ovoce či minidezertů. Standardní výbava baru jsou základní nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem. Letadlo je vybaveno samostatnou toaletou, která je od kabiny oddělena zatahovacími dveřmi. K dispozici je velký zavazadlový prostor a největší výhodou letadla je ekonomická efektivita letadla.

private jet_cj3

 

Cessna XLS+ - super light jet

Typická kapacita: 8 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet do 1400 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky

Na palubě letadla je bar, je možné zajistit teplý catering a při letu vás bude doprovázet letuška. Standardní výbava baru jsou základní nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem a součástí cateringu je i šampaňské. Cessna XLS+ je skvělým příkladem využití výhod light jetů v kombinaci s komfortem midsize letadel. Dokáže využívat i krátké vzletovo-přistávací dráhy, má dobrou ekonomiku a velký zavazadlový prostor, který umožňuje vzít si s sebou například i sportovní vybavení při plném obsazení letadla. Letadlo je také možné před nástupem cestujících vyhřát nebo vychladit bez nutnosti nahození jednoho z motorů.

private jet_xls

 

Cessna Sovereign - super midsize jet

Typická kapacita: 9 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet do 2400 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky, entertainment system

Na palubě letadla je bar, je možné zajistit teplý catering a při letu vás bude doprovázet letuška. Standardní výbava baru jsou nealkoholické a alkoholické nápoje a káva s čajem a součástí cateringu je i šampaňské. Letadlo je ekonomicky výhodné už i na lety do vzdálenějších oblastí jako je například nonstop let z Prahy do Dubaje. Disponuje už dvěma sekcemi sedadel a opravdu velkým zavazadlovým prostorem. Není problém nastavit klimatizaci nebo vytápění na požadovanou úroveň před nástupem cestujících.

private jet_sovereign

 

Embraer Legacy 650 - heavy jet

Typická kapacita: 13 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet do 3400 námořních mil
Typická výbava: bar, toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky

Na palubě se nachází kuchyňka a je možné zabezpečit catering vysoké úrovně. Letuška je standardem. Letadlo je výjimečné svým ekonomickým provozem, velikostí kabiny a zavazadlového prostoru, což z letadla dělá skvělého adepta na bestseller ve své kategorii.

private jet_legacy_650e

 

Dassault Falcon 7X - ultra long range jet

Typická kapacita: 14-16 plnohodnotných sedadel
Dolet: Typický dolet 5400 námořních mil
Typická výbava: bar, 2x toaleta, airshow, satelitní telefon, el. zásuvky, entertainment system

Na palubě se nachází kuchyňka a je možné zajistit catering vysoké úrovně. Letuška je školená v oblasti gastronomie. Letadlo disponuje třemi motory, což umožňuje plánovat přímější lety. Zároveň se Falcon 7X vyznačuje nízkou spotřebou paliva a nízkou váhou samotného letadla, což pozitivně ovlivňuje náklady na palivo, letištní a navigační poplatky.

private jet_pp1

 

Tipy na další zážitky

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Private Jet

Private Jet

Zajišťujeme soukromé lety po celém světě. Spolehlivě vás přepravíme na vybrané místo. Zařídíme širokou škálu doplňkových služeb, transfer i ubytování.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader