Kempinski Hotel Berchtesgaden, Německo – Berchtesgaden

Čistý alpský životní styl

Jedinečná kombinace pětihvězdičkového luxusu, bavorského stylu, vřelosti a rekreačních aktivit činí z hotelu Kempinski Berchtesgaden jedno z nejspeciálnějších středisek v bavorských Alpách. Vychutnat si tu můžete lahodnou kombinaci gurmánské kuchyně a tradiční bavorské alpské kuchyně s využitím nejlepších regionálních produktů a neustále se vyvíjejících konceptů. Relaxovat můžete v luxusních lázních Kempinski The Spa s krytým bazénem, vyhřívaným venkovním bazénem, třemi saunami a salonkem s vodní postelí.

O destinaci

Berchtesgaden je malé horské městečko v nejzazším jihovýchodním koutě Bavorska. Kempinski se poblíž německého Berchtesgadenu otevřel v roce 2015. Hotel hezky zapadá do fascinující přírody německých/rakouských Alp. Z Prahy se sem dostanete přes České Budějovice, Linec a Salzburg za cca 5 hod.  jízdy autem.

1032x554 Kempinski Hotel Berchtesgaden KISZG1_Hotel Outdoor8_Original_24563

 

Ubytování

K dispozici je hned několik různých kategorií pokojů a suitů. Nejvyšší Presidential Suite má 175 , vlastní krb a výhled na hory. Všechny kategorie jsou v moderním stylu s alpskými prvky, díky kterým se tu budete cítit jako na vlastní chatě.

1032x554 Kempinski Hotel Berchtesgaden KISZG1_Maisonette Suite1_Office_22351

 

Restaurace

V hotelu najdete 4 restaurace a bary. Gourmet restaurant PUR nabízí klasickou evropskou kuchyni s delikátními regionálními prvky a surovinami z okolí. Pravou alpskou snídani si vychutnáte každý den v restauraci Johann Grill, kde se mimo snídaní podávají také místní speciality bavorské kuchyně. Velmi tradiční restaurací je Bergstuberl, kde ochutnáte například sýrové fondue. 

1032x554 Kempinski Hotel Berchtesgaden KISZG1_Corn chicken breast2_Office_22279

 

Aktivity

K dispozici vám bude samozřejmě spa, kde najdete venkovní i vnitřní bazén, saunu, páru či meditační salónek s vodními postelemi nebo fitness. Můžete si také vybrat ze široké nabídky relaxačních procedur a masáží. Doporučujeme vám udělat si výlet k jezeru Königsee nebo do nedalekého Salcburku (30 km) do michelinské restaurace Hangar 7. V hotelu je také k dispozici tvz. aktivity concierge team, který vám poradí, kam se vydat na túru či na kola.

1032x554 Kempinski Hotel Berchtesgaden Fitness Center_Office_30990

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist