Gran Hotel Bahía del Duque, Španělsko – Tenerife

Ráj na břehu Atlantského oceánu

Unikněte z rutiny a užijte si prvotřídní služby v ikonickém a mezinárodně uznávaném hotelu Bahía del Duque. Objevte potěšení ztratit pojem o čase v přírodním prostředí této idylické oázy, která obnovuje tradiční kanárskou koloniální vilu z 19. století, a nechte se svést nekonečnými západy slunce. Ponořte se do klidu výjimečného wellness centra Bahía a revitalizujte tělo i mysl nebo si vychutnejte vynikající kuchyni s chutěmi z celého světa. Gran Hotel Bahía del Duque se nachází v jedné z nejteplejších a nejprestižnějších oblastí ostrova Tenerife.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Gran Hotel Bahía del Duque se nachází 20 min. jízdy od letiště Tenerife Jih, v jedné z nejteplejších a nejprestižnějších oblastí ostrova Tenerife. Jeho pozadí tvoří sytě modrá barva Atlantského oceánu: Costa Adeje. Hotel má přímý přístup k promenádě pláže Playa del Duque s širokou nabídkou restaurací, kaváren a exkluzivních obchodů.

1032x554 Gran Hotel Bahía del Duque HI-4-el-duque-beach-aerial-view

 

Ubytování

Z pokojů se otevírá úchvatný výhled na pláž El Duque nebo do exotické hotelové zahrady. Exkluzivní vybavení a pečlivá a elegantní výzdoba činí z pokojů ideální místo k odpočinku.

Apartmá Imelda, nejexkluzivnější apartmá v hotelu Bahía del Duque, představuje maximální vyjádření luxusu a kvality. Odpočívejte na jedné ze dvou teras s nádherným výhledem na Atlantický oceán nebo relaxujte v soukromé venkovní vířivce. Interiér, kterému dominují velká okna zaplavující apartmá světlem, je rozdělen do dvou pater a má elegantní a moderní zařízení, které se dokonale snoubí s jedinečnými designovými kousky.

1032x554 Gran Hotel Bahía del Duque hi2-6-bahia-del-duque-presidential-suite

 

Restaurace

Bahía del Duque vám nabízí jedinečný gastronomický zážitek s vlastní identitou, ve kterém objevíte vesmír chutí napříč různými kulturami. Jeho 9 restaurací a 13 salonků vás zve k ochutnání těch nejvybranějších pokrmů mezinárodní, italské, japonské, baskické a kanárské kuchyně.

Bahía del Duque a její šéfkuchař Juan Miguel Cabrera vás zvou na cestu smyslů a objevování světa vynikajících chutí prostřednictvím vysoké kuchyně. Podmaňte si chuťové buňky a vydejte se s našimi šéfkuchaři do různých kulinářských kultur, kde budou vůně a vjemy hlavními hrdiny jedinečného gastronomického zážitku.

1032x554 Gran Hotel Bahía del Duque hi6-6-Kensei-restaurant-2

 

Aktivity

Smích, hudba, hry a nezapomenutelné zážitky se stanou součástí vašich vzpomínek. Mosty a chodby, zahrady a bazény zavedou nejmenší do světa fantazie, kde se díky hrám organizovaným hotelovým týmem stane každý okamžik dobrodružstvím. V sousedství exkluzivního areálu Las Villas de Bahía del Duque se rovněž nachází 9jamkové hřiště Pitch & Putt, které vám umožní uspokojit vaši lásku ke golfu na nádherném replikovaném hřišti střední obtížnosti. Bahía Wellness Retreat byl vytvořen, aby vám nabídl integrální wellness zážitek.

1032x554 Gran Hotel Bahía del Duque hi5-20-thalassoterherapy-treatment-cabin

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Matěj Polák

Private Travel Designer