Sant Francesc Hotel Singular, Španělsko – Mallorca, Palma de Mallorca

Jedinečný zážitek na renovovaném panství

Budova hotelu Sant Francesc Hotel Singular, která dříve sloužila jako soukromé panství, pochází z 19. století. Na střeše je terasa a bazén s krásným výhledem na celé město. Stěny zdobí sbírka současného umění a fotografií. Spousta z nich byla vytvořena přímo podle požadavku San Francesc. Pozorný personál a pohodlné vybavení hotelu udělá z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Sant Francesc Hotel Singular se nachází v samém srdci historického centra Palmy, hlavního města Mallorky, pouhých 9 km od letiště.

1032x554 Sant Francesc Hotel Singular galeria-habitaciones-roofotp-hotel-sant-francesc-10es

 

Ubytování

V nabídce ubytování Sant Francesc Hotel Singular je 42 pokojů a suitů. Některé ubytovací jednotky mají stropy s dřevěnými trámy, stěny a stropy tvoří zrekonstruované fresky a římsy. Interiér je laděn do elegantního, moderního stylu. Pokoje Privilege jsou ideální pro páry a zahrnují ložnici s king-size postelí a povlečením z luxusní egyptské vlny, kávovar, gurmánský minibar s místními produkty a koupelnu s prostorným sprchovým koutem a luxusními ručníky a župany. Suity Junior nabídnou i malou terasu s krásným výhledem a zdobí je stropy s freskami. Nejvyšší kategorií ubytování je triplex suite La Torre. V 1. patře se nachází ložnice s obývacím pokojem, ve 2. je koupelna a na 3. podlaží terasa s 360° výhledem na historické centrum hlavního města.

1032x554 Sant Francesc Hotel Singular galeria-habitaciones-suitesf-hotel-sant-francesc-1es

 

Restaurace

V restauraci Quadrat vám naservíruje výtečné pokrmy šéfkuchař Alfonso Lillo. Můžete si vybírat z menu středomořské kuchyně. Dejte si oběd v zahradní části a večeři při svíčkách zase uvnitř. Oblíbeným setkávacím místem nejen pro hosty hotelu je Lobby Bar & Paio. Vyberte si z široké nabídky výborných koktejlů, vína nebo šampaňského. Na terase podniku Sushi Bar Rooftop zažijete dechberoucí výhled na baziliku Sraant Francesc a další historické stavby města.

1032x554 Sant Francesc Hotel Singular galeria-habitaciones-restaurant-hotel-sant-francesc-4es

 

Aktivity

Hýčkat se relaxačními procedurami můžete v místních spa. Milovníci vína ocení návštěvu zdejšího sklípku. Můžete vyrazit i na lov koroptví nebo si zahrát golf, pronajmout si plachetnici a vyrazit na širé moře. Skleničku šampaňského si můžete na terase, a přitom se nechat unášet rytmem mallorské hudby a sledovat západ slunce nad historickým centrem Palmy.

1032x554 Sant Francesc Hotel Singular galeria-habitaciones-ciudad-hotel-sant-francesc-4es 2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„V hotelu Sant Francesc Hotel Singular si budete připadat jako šlechtici, stejně tak o vás bude pečovat i jeho personál.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist