SHA Wellness Clinic, Španělsko – Alicante

cena na vyžádání
Destinace Evropa Španělsko

Ráj ve službách vašeho zdraví a pohody

V elegantním hotelu SHA Wellness Clinic na španělském pobřeží Středozemního moře si můžete zlepšit zdraví a pohodu prostřednictvím starobylých asijských disciplín a revolučních západních technik. Celostní, individuální programy zahrnují celou škálu zdravotních služeb, od hubnutí, detoxikace a obnovy spánku až po genetické testování a boje proti stárnutí. Hosté se tu mohou také zúčastnit kurzů zdravého vaření, absolvovat akupunkturu nebo reflexní terapii ve wellness zóně nebo meditovat na terase Sunrise.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Medical hotel SHA se nachází v blízkosti pláží Středozemního moře Albir a Alfaz del Pi a malebného městečka Altea v Alicante, vedle krásného přírodního parku Sierra Helada. Příjemně mírné mikroklima této oblasti zaručuje fantastickou teplotu po celý rok a Světová zdravotnická organizace ji vyhlásila za jedno z míst s nejlepším počasím na světě , což je zásadní faktor pro zachování optimálního zdravotního stavu.

1032x554 SHA Wellness Clinic sha-exterior

 

Ubytování

SHA Wellness Clinic Medical Spa Resort je dílem prestižního uruguayského architekta Carlose Gilardiho a oceňované evropské designérky Elviry Blanco Montenegro. Rozprostírá se v 5 budovách a nabízí ubytování ve svých 92 minimalistických designových apartmánech o rozloze 70 až 320 m² s výhledem na moře nebo hory nebo v prostorných rezidencích.

1032x554 SHA Wellness Clinic

 

Restaurace

Nabídka stravování tu koresponduje s filozofií hotelu. Výživa v SHA Wellness Clinic je vyvážená, přirozená a zásaditá strava, sestavená podle individuální konstituce a kondice tak, aby pokryla výživové potřeby jedince, poskytla mu všechny potřebné nutriční hodnoty a podpořila jeho zdraví, aniž by se vzdala chuti. Jedná se o stravu založenou na potravinách rostlinného původu a v menší míře na mořských plodech s cílem být co nejvíce ekologická, sezónní a místní a zároveň se vyhýbat zpracovaným potravinám. Vychází z empirických poznatků získaných během staletého studia na Východě a zároveň se opírá o výživové zásady Harvardské lékařské fakulty a doporučení Světové zdravotnické organizace jako aktuální reference.

1032x554 SHA Wellness Clinic SHA_Dinner-Sunset

 

Aktivity

SHA Wellness Clinic má zenové, středomořské a tropické zahrady, velké vnitřní a venkovní bazény, vodopády, četné relaxační prostory a areál Clinic and Wellness postavený na více než 6000 m² rozdělený do různých podlaží, kde se nachází kompletní vodoléčebný okruh se 2 vnitřními bazény, četné léčebné místnosti, léčebný apartmán pro páry, lékařské pokoje a konzultační místnost, čekárny a relaxační prostory.

Hotel SHA je obklopen nádhernou přírodou – lesy, plážemi, malými zátokami, horami, údolími. Najdete zde pěší stezky podél moře nebo borovými lesy, vodní rezervace pro potápění nebo tu můžete trénovat jízdu na koni. V okruhu 15 km od SHA se nachází 5 přístavů a v okolí je také několik mistrovských golfových hřišť.

1032x554 SHA Wellness Clinic WEB__0004_Rebalance

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér