SHA Wellness Clinic, Španělsko – Alicante

Ráj ve službách vašeho zdraví a pohody

V elegantním hotelu SHA Wellness Clinic na španělském pobřeží Středozemního moře si můžete zlepšit zdraví a pohodu prostřednictvím starobylých asijských disciplín a revolučních západních technik. Celostní, individuální programy zahrnují celou škálu zdravotních služeb, od hubnutí, detoxikace a obnovy spánku až po genetické testování a boje proti stárnutí. Hosté se tu mohou také zúčastnit kurzů zdravého vaření, absolvovat akupunkturu nebo reflexní terapii ve wellness zóně nebo meditovat na terase Sunrise.

SHA Mexico čeká na své otevření v prosinci roku 2023. Třetí nemovitost této značky bude otevřena v roce 2025 ve Spojených arabských emirátech a stane se celosvětově prvním ostrovem určeným pro zdravý životní styl.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Medical hotel SHA se nachází v blízkosti pláží Středozemního moře Albir a Alfaz del Pi a malebného městečka Altea v Alicante, vedle krásného přírodního parku Sierra Helada. Příjemně mírné mikroklima této oblasti zaručuje fantastickou teplotu po celý rok a Světová zdravotnická organizace ji vyhlásila za jedno z míst s nejlepším počasím na světě , což je zásadní faktor pro zachování optimálního zdravotního stavu.

1032x554 SHA Wellness Clinic sha-exterior

 

Ubytování

SHA Wellness Clinic Medical Spa Resort je dílem prestižního uruguayského architekta Carlose Gilardiho a oceňované evropské designérky Elviry Blanco Montenegro. Rozprostírá se v 5 budovách a nabízí ubytování ve svých 92 minimalistických designových apartmánech o rozloze 70 až 320 m² s výhledem na moře nebo hory nebo v prostorných rezidencích.

1032x554 SHA Wellness Clinic

 

Restaurace

Nabídka stravování tu koresponduje s filozofií hotelu. Výživa v SHA Wellness Clinic je vyvážená, přirozená a zásaditá strava, sestavená podle individuální konstituce a kondice tak, aby pokryla výživové potřeby jedince, poskytla mu všechny potřebné nutriční hodnoty a podpořila jeho zdraví, aniž by se vzdala chuti. Jedná se o stravu založenou na potravinách rostlinného původu a v menší míře na mořských plodech s cílem být co nejvíce ekologická, sezónní a místní a zároveň se vyhýbat zpracovaným potravinám. Vychází z empirických poznatků získaných během staletého studia na Východě a zároveň se opírá o výživové zásady Harvardské lékařské fakulty a doporučení Světové zdravotnické organizace jako aktuální reference.

1032x554 SHA Wellness Clinic SHA_Dinner-Sunset

 

Aktivity

SHA Wellness Clinic má zenové, středomořské a tropické zahrady, velké vnitřní a venkovní bazény, vodopády, četné relaxační prostory a areál Clinic and Wellness postavený na více než 6000 m² rozdělený do různých podlaží, kde se nachází kompletní vodoléčebný okruh se 2 vnitřními bazény, četné léčebné místnosti, léčebný apartmán pro páry, lékařské pokoje a konzultační místnost, čekárny a relaxační prostory.

Hotel SHA je obklopen nádhernou přírodou – lesy, plážemi, malými zátokami, horami, údolími. Najdete zde pěší stezky podél moře nebo borovými lesy, vodní rezervace pro potápění nebo tu můžete trénovat jízdu na koni. V okruhu 15 km od SHA se nachází 5 přístavů a v okolí je také několik mistrovských golfových hřišť.

1032x554 SHA Wellness Clinic WEB__0004_Rebalance

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist