Nobu Hotel Ibiza Bay, Španělsko – Ibiza

Hotel Roberta De Nira na Ibize

Robert De Niro není jen fenomenální herec, jeho jméno je spojeno i s globálně úspěšnou značkou Nobu, zahrnující hotely, restaurace a rezidence v různých částech světa. De Niro ji založil se svými dvěma přáteli, světoznámým japonským šéfkuchařem Nobu Matsuhisou a filmovým producentem Meirem Teperem. Filozofie jejího úspěchu stojí na lokálních zážitcích spojených s moderním designem. To je patrné i v Nobu hotelu na Ibize nacházejícím se u půvabného zálivu Talamanca. Z hotelu vykročíte rovnou na pláž nebo na palubu jachty. K novinkám z Nobu patří hotelový přírůstek v Seville, jenž přibyl k portfoliu značky v dubnu 2023 a v květnu 2023 otevíral Robert De Niro nový Nobu hotel v Marrákeši.

O destinaci

Ibiza nabízí mnohem víc než jen společenský noční život. Ostrov se také může chlubit úchvatnými přírodními krásami a bohatým kulturním dědictvím. Navštívit tu můžete typické hippy trhy, vydat se na food tour, abyste ochutnali místní kuchyni, nebo prozkoumávat památky ukryté v přírodě. 

Nobu Hotel Ibiza Bay je od letiště vzdálen přibližné 15 min. jízdy autem a nacházejícím se u půvabného zálivu Talamanca.

1032x554 Nobu Hotel Ibiza Bay nobu-ibizabay-mayo-21-9995-a1_standard

 

Ubytování

Nadčasová kombinace elegantních interiérů, uměleckých děl místních umělců a moderní vybavení nabízí útulné útočiště, ať si zvolíte jakoukoliv kategorii ubytování. Kochejte se výhledem na moře z vlastní terasy či balkonu v základních pokojích, udělejte si pohodlí jako doma v prostorných vzdušných suitech s ponorným bazénem nebo se ponořte do maximálního soukromí a luxusu ve střešních grandsuitech s bazénem i slunečnou terasou, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Při pobytu v prémiových apartmánech je hostům k dispozici ambasador, který se postará o jejich exkluzivní zážitky a exkurze.

1032x554 Nobu Hotel Ibiza Bay 12-ibizabaynobu-julio1727469-b2-rgb-presidential-web_portrait

 

Restaurace

Užijte si volnost a flexibilitu při snídani, která se servíruje v čase dle vašeho přání. Vychutnejte si speciality japonské kuchyně v rafinované restauraci Nobu, dopřejte si čerstvé mořské plody, tradiční paellu a usrkávejte sangrii v uvolněné plážové restauraci Chambao nebo se osvěžte lehkým občerstvením a míchaným koktejlem u bazénu a nechte se hýčkat pozorným personálem. Vaše smysly potěší kvalitní káva nebo zdravé smoothie v kavárně Bay Café.

1032x554 Nobu Hotel Ibiza Bay nobu-ibizabay-abril-191932-a1-low-1_standard

 

Aktivity

Ibiza je ostrov plný možností. Obdivujte nádherné západy slunce, vydejte se na svižný trail nebo se plavte podél pobřeží. Pobyt v Nobu Hotel Ibiza Bay si můžete zpestřit odpočinkem u dvou venkovních bazénů i na pláži nebo se nechat hýčkat holistickým wellness programem a kosmetickými procedurami s produkty světoznámé značky Dr. Barbara Sturm. Dámy rovněž ocení salon krásy a nejmenší cestovatelé se mohou zabavit širokou škálou aktivit dětského klubu. K dispozici je rovněž moderní fitness centrum a díky promenádě jste za pár kroků od butiků a staré části města. 

1032x554 Nobu Hotel Ibiza Bay 03-ibizabaynobu-julio1726922-b1-rgb-spa-web_standard

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Matěj Polák

Private Travel Designer