The St. Regis Mardavall Mallorca Resort, Španělsko – Mallorca

Svatyně plná klidu a pohody u azurově modrého moře

Scenérii The St. Regis Mardavall Mallorca Resort tvoří krásné hory Tramuntana a přístav Puerto Portals. Těšit se můžete na azurově modré Středozemní moře a luxusní ubytování. Užijte si svoji dovolenou i v nových spa a nechte se hýčkat pozorným personálem, který splní každé vaše přání.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

The St. Regis Mardavall Mallorca Resort se nachází na severozápadním pobřeží Mallorky, která je součástí Baleárských ostrovů. Resort leží jen 21 km od letiště.

1032x554 The St. Regis Mardavall Mallorca Resort pmixr-exterior-4474-hor-clsc

 

Ubytování

V nabídce ubytování je 125 pokojů a unikátních suitů s výhledem do zahrady a na moře. Všechny ubytovací jednotky zahrnují služby komorníka a snídani formou bufetu. Pro páry jsou ideální pokoje Grand Deluxe s prostornou ložnicí, koupelnou a terasou s výhledem do zeleně. Pro rodiny s dětmi je zase vhodný pokoj Family s 80 m². V resortu naleznete také 1ložnicové či 2ložnicové suity s až 122 m², které zahrnují obývací pokoj, koupelnu a velkou terasu. Nejluxusnější variantou jsou speciální suity Blue Oasis a Mardavall Diamond. Najdete v nich velkou soukromou terasu s vířivkou nebo zahradu a bazén.

1032x554 The St. Regis Mardavall Mallorca Resort pmixr-access-guestroom-2909-hor-clsc

 

Restaurace

Na hosty resortu čekají kulinářské kreace vytvořené jen z těch nejlepších ingrediencí Mallorky a Baleár. Restaurace Es Fum je ideální pro romantickou večeři na terase při svíčkách nebo odpočinkové pozdní odpoledne s přáteli v elegantním salonku. Pokud chcete ochutnat tradiční španělskou nebo italskou kuchyni, zajděte do podniku Aqua a užijte si výhled do krásných zahrad. Relaxujte u bazénu se skleničkou dobrého pití z baru Pool Sa Badia. Přímo v lobby resortu se nachází bar Es Vent, kde si můžete dát osvěžující koktejly nebo výtečné tapas.

1032x554 The St. Regis Mardavall Mallorca Resort xr-pmixr-es-fum-creations-19835_Classic-Hor

 

Aktivity

Novou energii tu můžete načerpat v Arabella, což jsou jedny z největších evropských spa, které zahrnují také unikátní fitness centrum. Další možností je nové spa Tribute, kde si můžete vybrat z 60 různých relaxačních a léčebných procedur. Zahrát si tu můžete golf či se se soukromým trenérem plavání naučit nový plavecký styl. O děti se vám tu postarají v Kids Clubu, kde si užijí spoustu zábavy, zadovádějí si v bazénu a zahrají si spoustu her.

1032x554 The St. Regis Mardavall Mallorca Resort pmixr-releaxation-7531-hor-clsc

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poznejte s námi nádhernou Mallorku. Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Matěj Polák

Private Travel Designer